Letuška pro Middle East Airlines

alzbeta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 21. 03. 2009, 17:37
Stav: Offline

Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od alzbeta »

Narazila jsem na tento inzerát, třeba to někoho zaujme http://www.jobs.cz/pd/54540120?module=J ... d=54540120 :-)


DenisaKadlecova
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 30. 12. 2009, 11:27
Pohlaví: žena
Bydliště: PB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od DenisaKadlecova »

To se divim, že požadují jen angličtinu.. ale každopádně nabídka je to lákavá :)

Tylor
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 29. 08. 2006, 08:44
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od Tylor »

DenisaKadlecova píše:To se divim, že požadují jen angličtinu.. ale každopádně nabídka je to lákavá :)


Tak to nevím, jestli je to zase tak lákavé. Emiráty ani Etihad to nejsou a být někde v Saudě nebo Libanonu :shock: Ten samý inzerát je různě na internetu, na spráci je taky a je s dodatkem, že trénink stojí 3000Euro.

DenisaKadlecova
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 30. 12. 2009, 11:27
Pohlaví: žena
Bydliště: PB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od DenisaKadlecova »

Pro mě to lákavé je, vzhledem k tomu, že mám pár let před maturitou a už od malička si přeju být letuškou..ale pro začátek by mi to u Middle East Airlines stačilo, pár rodinných příslušníků jsem měla u ČSA a jednu ještě mám, takže bych chtěla dodržet ''rodinnou tradici'' :)

cida
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 20. 03. 2008, 12:49
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od cida »

Chysta se nekdo na pohovor do Ostravy koncem ledna?
Pa


Leela
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 01. 2010, 05:23
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od Leela »

Já možná ano, dnes mi volali. Za pokus nic nedám (krom jízdenky na vlak) :D Jsem docela zvědavá, co vede MEA k tomu, aby dělali nábor v Česku a Polsku. Prý plánují new routes do Moskvy... Minimálně potkám pár zajímavých lidí a o něco si rozšířím obzory :D Pokud to bude smrdět čertovinou, beru nohy na ramena!

Tylor
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 29. 08. 2006, 08:44
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od Tylor »

Kromě jízdenky ještě 3000Euro, a to je dost peněz. Pro které aerolinky to vůbec je? Ani bych se nedivila, kdyby z lidí vybrali peníze a po kurzu řekli ať si práci najdou sami :roll:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3162
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od Fabo »

Tylor píše:Kromě jízdenky ještě 3000Euro, a to je dost peněz.

To az kdyz ji vyberou a bude souhlasit.
Tylor píše:Pro které aerolinky to vůbec je?


Zeby treba... Middle East Airlines?
http://www.mea.com.lb/MEA

Tylor
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 29. 08. 2006, 08:44
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od Tylor »

V inzerátu je napsáno, že trénink zprostředkovává agentura MECCTI pro klienty Middle East, takže to bude pro jakkokoliv společnost na Středním východě. Pak tam píšou, že po absolvování kurzu se zvyšuje šance na získání zaměstnání :roll:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3162
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od Fabo »

Ten inzerat vubec je nejaky divny. Ja bych podle toho rek, ze jde o konkurz primo do MEA, ktery dela pro MEA agentura MECCTI, ktera ho taky pres jobs.cz vypsala. Ten text dolu mi prijde jako proste text stahnutej z webovky MECCTI ze sekce "About Us". Taky se tam krom jineho pise "o Free training of Cabin Crew provided. ", coz teda nevypada jako zprostredkovani kurzu bez dalsi navaznosti.

Leela
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 01. 2010, 05:23
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od Leela »

Mnooo, když to nezkusim a budu místo toho jen dřepět u kompu a polemizovat, asi těžko zjistim, jak je to doopavdy, že? :D

cida
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 20. 03. 2008, 12:49
Stav: Offline

Letuška pro Middle East Airlines - Interview Bratislava

Příspěvek od cida »

Halo halo, jedete nekdo na interview k Middle East Airlines do Bratislavy 15. unora?
Mejte se.... Cida

nikerko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 02. 02. 2010, 20:12
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od nikerko »

ahojte,

len som sa chcela spytat, ci uz mate niekto skusenosti s pohovormi pre vychodne spolocnosti.
ci by ste nevedeli poradit, na co sa pripravit a na co si davat pozor.

cida
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 20. 03. 2008, 12:49
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od cida »

nikerko píše:ahojte,

len som sa chcela spytat, ci uz mate niekto skusenosti s pohovormi pre vychodne spolocnosti.
ci by ste nevedeli poradit, na co sa pripravit a na co si davat pozor.


Joj, tak na pohovoru pro vychodni let. spolecnost jsem jeste nebyla. :(

lucus19
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 19. 10. 2010, 23:20
Stav: Offline

Re: Letuška pro Middle East Airlines

Příspěvek od lucus19 »

Precitalal som si tu vsetko co pisete a neviem mozem dat iba svoj nazor.

Stazujete sa na poplatok: bolo to pisane v pozvankach a informaciach pred pohovorom, takze kazda baba ktora tam sla do tej BA tak o tom poplatku vedela ze sa bude od nej ocakavat na uhradu. Ano je vysoky a nema nic spolocne s treningom ci zaskolenim ci ako ste to tam popisovali. JE to jednoducho sprostredkovatelsky poplatok. Myslim ze to kazdy pozna, u mna normalna vec platila som ho aj pred 6 rokmi ked som sla do anglicka.

Ja som bola tiez teraz v septembri na pohovore pre letecku spolocnost do kuwaitu pre watanyiu. Pohovor bol taky cudny, bolo nas vela nedalo sa presne posudit pri vybere ci si vyberam dobre alebo nie. NO zrejme mali na to svoje kriteria. aj ked to bola jedina vec co ma stvala ze som nevedela co si presne vyberaju. Presla som cez prve kolo a inak to memorandum, bolo kolo toho tolko stresovania a spekulovania ale k nicomu to nezavezovalo abosolutne. no je to uz jedno.

chem iba povedat ze teraz bol dalsi vyber pred tyzdnom pre letecku spolocnost air arabia. z tohto vyberu som bola uspesna a iba v porovnani s predchadzajucim vyberom bol profesionalnejsi. takze to zalezi od leteckej spolocnosti nie od firmy Meccti. lebo opat to organizovala ta ista agentura. opat uhradzame poplatok 1.100eur ale po uhradeni uz dievcata, ktore boli osobne v trencine dostali hned pracovnu zmluvu so spolocnostou Air Arabia. Meccti nam zabezpecuje uz iba vybavenie viz a posle nam ich s letenkou a tam jej robota konci.

Tiez ako tu niekto pisal ze letuska musi ovladat kurz prvej pomoci, to je hlupost. Je to tiez jedna z casti ktora sa uci pri tom vycviku.

takze asi tak z mojej strany:-) k vyberovemu konaniu pre Middle East prostrednictvom agentury Meccti Slovakia


Odpovědět