Hledám práci na LKPR

Odpovědět
mareček
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 175
Registrován: 14. 03. 2007, 23:19
Stav: Offline

Hledám práci na LKPR

Příspěvek od mareček »

Hledám práci na LKPR nebo v okolí (ŘLP). Klidně i brigáda, nárazovka apod. Bydlím kousek od letiště a jsem flexibilní. Jazyky, řidičák apod. jsou samozřejmostí. Kdybyste měl někdo tip, budu vděčný za info... díky :)


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Hledám práci na LKPR

Příspěvek od Night fly »

mareček píše:Hledám práci na LKPR nebo v okolí


Co takhle pokladni nebo doplnovac v Sestce :twisted: Vetsinu tvych podminek to splnuje :wink:

Zoommy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 28. 11. 2005, 09:43
Bydliště: Pardubice
Stav: Offline

Re: Hledám práci na LKPR

Příspěvek od Zoommy »

Menzies Aviation...technické odbavení letadel, asi stále mají nedostatek lidí, tak by tě třebas vzali :wink:

mareček
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 175
Registrován: 14. 03. 2007, 23:19
Stav: Offline

Re: Hledám práci na LKPR

Příspěvek od mareček »

Zoommy píše:Menzies Aviation...technické odbavení letadel, asi stále mají nedostatek lidí, tak by tě třebas vzali :wink:

Diky, tam uz jsem to zkousel, ale nejsou zrovna komunikativni :? Zkousel jsem vsechny firmy na LKPR vcetne carga a ruznych support sluzeb, ale komunikuje v podstate jenom CSA Support...
Proto to zkousim tady, protoze bez osobnich tipu a zkusenosti se asi nechytam...

Einsteinium
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 19. 10. 2010, 18:30
Stav: Offline

Re: Hledám práci na LKPR

Příspěvek od Einsteinium »

Neví te někdo o práci na letišti? Umím aj a mám specializaci na leteckou dopravu. Dej te vědětpokud o něčem víte. Díky


JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Hledám práci na LKPR

Příspěvek od JiS_Progressus »

Poptávám pro sebe práci na LKPR. Nabízím tříletou praxi na pomocných pozicích v letectví, zkušenosti s masovou i VIP klientelou, proklientský přístup. AJ komunikativní úroveň, RJ a NJ základy a slovní zásoba z praxe, pracuji na Italštině. ŘP B. Samostatnost, flexibilita.
Ideálně rampař, handlingář, výpravna ... Klidně i částečný úvazek!

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3160
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Hledám práci na LKPR

Příspěvek od Fabo »

No tak se poptej tam kde ti k tomu i neco reknou... na HR oddelenich LePra, Menzies, CSA...

mareček
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 175
Registrován: 14. 03. 2007, 23:19
Stav: Offline

Re: Hledám práci na LKPR

Příspěvek od mareček »

Fabo píše:No tak se poptej tam kde ti k tomu i neco reknou... na HR oddelenich LePra, Menzies, CSA...


a rozhodne se poptej tim zpusobem, ze dojedes na lkpr a obejdes ty kancelare jednu po druhe. jiny zpusob komunikace je v podstate nemozny (vlastni zkusenost). napriklad na menzies nejde najit na webu funkcni kontakt, u hr csa jsou na webu uvedeny uplne nesmyslne kontakty i maily a kdyz uz si tam dojdes, zjistis, ze ty pani jsou dost... proste na tebe... je jim to uplne jedno. tlusty blondyny s kafickem a nezajmem o cokoliv (sorry, ale musel jsem).

defou
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 25. 10. 2010, 14:54
Stav: Offline

Re: Hledám práci na LKPR

Příspěvek od defou »


Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Hledám práci na LKPR

Příspěvek od Zdenek »

Letiště Praha, a. s. je provozovatelem civilního mezinárodního Letiště Praha, největšího vzdušného přístavu v České republice a druhého největšího ve střední Evropě. :surprised:


Odpovědět