Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

domca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 01. 2012, 09:58
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od domca »

Ahoj,
no je to trošku zvláštne že každý dostáva niečo iné:)! Ja som niekedy pred silvestrom dostala information letter ohľadom toho, čo všetko im treba poslať (a bolo toho oveľa viac ako v tom prvom). Do 4.1. som to poslala, a potom som sa informovala že ako to bude ďalej, tak v agentúre mi povedali že niekedy v polovici januára, by mali poslať všetko ohľadom cesty!Ak to všetko vyjde, tak ja určite chcem ísť:)Síce, o agentúre (Universal Consulting) som nečítala veľmi pozitívne veci, skôr dosť negatívne, takže to ma akurát odrádza,ale snáď pri letuškách to je trochu iné ako s nejakými pozíciami v Holandsku, Nemecku, atď. A nevieš náhodou koľko nás nakoniec vybrali?? Lebo toto je jediné fórum na ktoré som zatiaľ natrafila a kde sa rozoberá Gulf! Pekný deň, pa!


julieta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 10. 01. 2012, 15:15
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od julieta »

no tak mne rovnako ako tebe poslali tesne pred silvestrom presne poziadavky na prehliadky atd. ale to som este v ten den zavolala do Meccti a informovala sa...takze vsetky dokumenty ktore mi chybali som im poslala a opytala sa priamo ako sa to teraz bude vyvijat, kedze musim to nejak oznamit v praci (aj ked to nie je iste)...no a to ako som uz spomenula, kedze sme vsetky dokumenty odoslali, caka sa uz len na podpisanu zmluvu od nich...a ak ju podpiseme mi a vsetko pojde v pohode...tak koncom januara mozeme letiet....btw. nikto z vas nedostal ziaden Draft of Contract ?? niekedy okolo silvestra

Luss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 01. 2012, 18:52
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od Luss »

Ahoj,
ja som dostala "draft of contract" a odoslala vsetky potrebne dokumenty. Ako som sa informovala, v priebehu buduceho tyzdna by sme mali dostat original zmluvy a po ich podpise sa zace s vybavovanim viz. To je max. 7-10 dni a teda je realne, ze niektore z nas pojdu uz koncom januara.
Pravda je, ze zmluva je dost vseobecna, ale inak ma tam nic specialne nezarazilo. Co sa tyka platu, ten bude zalezat od odlietanych hodin a preto je tam asi uvedeny len zaklady plat a priplatky, ktore budu mozno kazdy mesiac s odchylkami.
Ja som na 99,9% rozhodnuta, ze idem. Inu pracu nemam a co sa tyka Meccti, neplatim im ziadny poplatok, tak nemam co stratit :)

nika323
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02. 01. 2012, 21:40
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od nika323 »

caute baby, ja som tiez dostala draft of contract, dokumenty co boli potrebne som odoslala toho 4.-teho a tak teraz len cakam, nemam zatial nic nove. len viem ze tie lekarske vysetrenia atd. sa odosielali do bahrajnu takze teraz zalezi od nich asi co nam kedy zaslu. dajte vediet ak budete mat cosi nove :) pekny den vsetkym

Luss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 01. 2012, 18:52
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od Luss »

Baby máte už zmluvu? Mne práve prišla a nie je tam príloha B! Ta má obsahovať náplň práce. V Meccti vedeli, že príloha B chýbala v draft of contract a povedali mi, že sa o to postarajú a nič! Zase tam nie je :(


nika323
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02. 01. 2012, 21:40
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od nika323 »

potom je ale zmluva nekompletna, ako ju mozem podpisat? aj si volala/ pisala do meccti kvoli tomu?

Luss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 01. 2012, 18:52
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od Luss »

Ahoj Nika, áno, volala som tam, ale neprepojili ma na p. Kozárovú, že je zaneprázdnená, že mám napísať mail. Tak som im ho hneď poslala s tým, že chýba časť zmluvy a nekompletnú nepodpíšem. Nech to vyriešia. No a teraz čakám na ich reakciu.
Zaráža ma, že keď som sa kvoli tomu ozvala 1x, zhruba pred týždňom, tak mi povedala, že áno, registrujeme to, že už viaceré baby na to upozorňovali...

domca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 01. 2012, 09:58
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od domca »

Ahojte baby,
mne takisto chýba táto časť zmluvy. Volala som s Martinou z Meccti, tak povedala že nám dá všetkým vedieť cez mail. Inakšie aj ten basic salary je dosť nízky!

Luss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 01. 2012, 18:52
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od Luss »

Tak som zvedavá, ako to poriešia, aby bola príloha B súčasťou zmluvy. Určite sa im kvoli tomu ozvalo viacero dievčat.

nika323
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02. 01. 2012, 21:40
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od nika323 »

to hej..snad nam da vediet este dnes, ked mame 2 dni na to aby sme to poslali :-/ takuto zmluvu bez dost dolezitej casti podpisanu sa mi posielat nechce urcite.

domca
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 01. 2012, 09:58
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od domca »

A co ak to nevybavia??:) aj tak to podpisete?? inaksie, ak vsetko dopadne dobre a nakoniec pojdeme, tak by sme sa mohli nejako spojit a dohodnut, aby sme isli spolu...co vy na to?:)

nika323
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02. 01. 2012, 21:40
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od nika323 »

urcite sa spojime..pocujte, a na zmluve je datum 23. januar. cize buduci tyzden..kedy nas chcu informovat o odchode alebo co?

nika323
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02. 01. 2012, 21:40
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od nika323 »

a este jedna vec- pred pohovorom ked chodili pozvanky atd. bolo vsade ze training for free a teraz je v zmluve o strhani z platu po 85 BHD po dobu 12 mesiacov ako costs of training. vsimli ste si to?

Luss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 01. 2012, 18:52
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od Luss »

Jasné spojíme sa :) A čo sa týka toho dátumu, myslím, že pracovné víza sa môžu vybavovať až po podpise zmluvy, takže ten termín je orientačný, lebo nejaký tam museli dať. To neznamená že 23tieho už budeme v Bahrajne.
A tých 12 x 85 BHD ti 13.mesiac vrátia. To chápem, pretože ktorákoľvek z nás sa môže 2 mesiace po tréningu zbaliť a ísť domov a oni do teba už dosť investovali... To je poistka z ich strany, že sa im vrátia náklady.

nika323
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 02. 01. 2012, 21:40
Stav: Offline

Re: Pohovor pre Gulf Air - BA 17.12.2011

Příspěvek od nika323 »

ok..tak uz zostava len otazka, co s tou castou B zmluvy.


Odpovědět