Travel Service konkurz

Odpovědět
jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od jane »

Uprimne nevim, co od zamestnani v low cost spolecnostech ocekavate. Prece vam musi byt jasne, ze se budou snazit vytezit z lidi maximum a nebudou mit zrovna chut jim nabizet vysoke platy a dobre pracovni podminky. Pro to clovek musi jit k jinym spolecnostem.


Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Ace2 »

tak u Wizz Airu je asi problém že základní mzda minimální mzda a zbytek si musíš vylítat a hlavně každá letuška musí údajně plnit prodejní plán na palubě :mrgreen: :lol: a když ho nesplní tak dostane nějaký trest, nebo když se to opakuje jí můžou vyhodit :clap: Tak takhle se to dělá :D Dobrý den já chci být letuška, fajn tady je vozejk plnej hnusných baget a předražených cetek a když to neprodáš tak se zpět do kuchyňky nevracej :D :D

jasminka13
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 01. 2012, 16:12
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od jasminka13 »

nevite dokedy daji vedet ohledem testu kdyz dnes je to posledni vyberko. behem pristiho tydne?je to otrava cekat...

petuska
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 01. 2012, 20:18
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od petuska »

přesně tak,příští týden to budou vyhodnocovat,takže prý do konce ledna emailem dají vědet úspěšným;)

jasminka13
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 01. 2012, 16:12
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od jasminka13 »

no to by som chcela vediet ako to budu vyhodnocovat a na zaklade coho, test z angliny bol tak lahky, ze to musela vacsina ludi napisat.


petuska
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 01. 2012, 20:18
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od petuska »

Přesně tak, ta angličtina byla fakt primitivní..jinak co mi přislo a někde tady na foru se i psalo, tak se jim zrovna "nezamlouvá" denní studium VŠ, dost to tam při odevzdávání testů řešili, a jak by se uvolnili na měsíc výcviku a poté jak by vše stíhali atd..

jasminka13
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 01. 2012, 16:12
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od jasminka13 »

ty si bola tiež?a ten vedomostny test, čo na to hovoris?ja z toho teda dobry pocit nemam

petuska
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 01. 2012, 20:18
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od petuska »

Já jsem byla dnes, ale tak spíš se podívat jak vypadaj testy a tak:) Myslela jsem, že ta angličtina bude o dost těžší, tohle nebyla ani úroveň maturity :) jinak z toho všeobecnýho taky dobrej pocit nemam, to byl vždycky můj kámen úrazu, některý věci byly dost primitivní a některý jsem jen tak hádala, těžko říct jak to budou hodnotit celý..lidí bylo celkem dost..

ANiiiishka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 22. 01. 2012, 18:03
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od ANiiiishka »

Ahoj, tak já byla také dnes a mě zas přišel absolutně jednoduchej test všeobecných znalostí..a ta gramatika tak půl na půl:)).. slovíčka ok a čtěbní taky šlo, tak uvidíme..

mckaypv4
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 08. 2011, 18:09
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od mckaypv4 »

Souhlasím s Vámi, anglický test byl lehký. Všeobecný test, jsem zvědavý, kolik lidí dalo letopočet u otázky "Kdy Američané zautočili na Fukušimu" :D Připadám si, že z nás dělaj ... no :) Ale alespoň se pozná jak kdo dává pozor. Anglickym testem může projít hodně lidí, stejně se to promaže při pohovoru a ústní zkoušce, opisovat je lehké jak se u některých zdálo. A zdravotní prohlídka není zrovna lážo plážo, jsem rád, že jí mám. :wtf:

jasminka13
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 01. 2012, 16:12
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od jasminka13 »

ahoj, čakate odpoved tento tyzden alebo skor az ten druhý?konec ledna je az ten pristi tyden. ja nevim jestli mam vubec neco cekat.

petuska
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 01. 2012, 20:18
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od petuska »

Příští týden ..a já nečekám nic, ozvou se jen úspěšným předpokládám :D ;)

densko
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 22. 11. 2011, 14:45
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od densko »

No, každýmu tam řekli, že se ozvou, tak by se snad mohli ozvat všem, jestli jo nebo ne, ne? Ale nečekám, že se ozvou s pozitivní zprávou, ta angličtina mi zas tak primitivní nepřišla a jestli někomu jo, asi tam bylo více lidí, co mají lepší úroveň, takže snad příště :) jak někdo psal, prý ještě určitě vyhlásí letos další konkurzy, tak to třeba vyjde :)

petuska
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 01. 2012, 20:18
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od petuska »

To jsem nějak nepostřehla, myslela jsem, že se ozvou jen úspěšným, které pozvou na pohovor a ne všem pár stovkám neúspěšných :) ale kdo ví :) Myslíš, že budou další konkurzy jo? Tak tohle je na sezonu, to určitě pokryjou a vyberou v pohodě, dle množství lidí co tam bylo :)

densko
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 22. 11. 2011, 14:45
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od densko »

Každýmu, jak odevzdával/a test, tak řekli "dobře, ozveme se vám". Teda aspoň mě to řekli a lidem co byli přede mnou taky :) tak uvidíme no. Taky bych řekla, ale prý to tak bývá, loni to tak bylo a předloni taky. Nevím, jestli to byla nějaká výjimka či co :) ale myslím, že jim třeba někdo odpadne nebo to někdo vzdá a podobně :) doufám v to :))


Odpovědět