Travel Service konkurz

Odpovědět
Elizabeth
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 08. 05. 2011, 11:58
Stav: Offline

Travel Service konkurz

Příspěvek od Elizabeth »

Ahoj,
na webu jsem zjistila, že TVS bude pořádat konkurz na stewardky. Nevíte jestli nabídne HPP a smlouvu na dobu neurčitou? Jinak je mi docela divný, že nábor pořádá v tomhle mimosezoním období. Díky za info.


FlyingDuckie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 128
Registrován: 12. 01. 2008, 12:57
Bydliště: London, Bangkok, Phuket
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od FlyingDuckie »

Elizabeth píše:Ahoj,
na webu jsem zjistila, že TVS bude pořádat konkurz na stewardky. Nevíte jestli nabídne HPP a smlouvu na dobu neurčitou? Jinak je mi docela divný, že nábor pořádá v tomhle mimosezoním období. Díky za info.


Myslím, že půjde o zaměstnance plánované na sezonu - tedy s nástupem cca březen/duben. Konkurzy se pořádají v podobných termínech každoročně. Smlouvu na dobu neurčitou nabídnou jen někomu :?

Elizabeth
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 08. 05. 2011, 11:58
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Elizabeth »

Chystáte se někdo k nim ted na výběrko?

AjSi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 03. 05. 2010, 14:52
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od AjSi »

Jo, já se tam chystám

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Ace2 »

i Wizz Air dle webovek hledá nové letušky. Těžko řící co je lepší, nebo horší. Travel nabídne zajímavější létání, ale jen dohodu na sezonu a mizerný způsob plánování letů. Wizz Air nabídne plnou smlouvu a každý den jste v klidu doma ve své posteli, žádné pobyty. Na druhou stranu ty samé destinace pořád dokola a otázkou je co čekat od polsko-maďarského vedení a základní plat jen na úrovni minimální mzdy


petuska
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 01. 2012, 20:18
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od petuska »

Ahoj, dnes jsem dostala pozvánku od Wizzu na 17.1., ikdyž původně se chystám právě na konkurz Travelu, takže asi zvládnu oboje, ikdyž moc nevim co od toho čekat a když si tak pročítám fórum a podmínky u Wizz,tak asi taky žádná sláva:D :) no uvidíme :)

Elizabeth
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 08. 05. 2011, 11:58
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Elizabeth »

Můžu se prosím zeptat, toho 17.1. kde a v kolik se koná ten konkurz pro Wizzair? Dívala jsem se na jejich web, ale tam to nemají. Jinak asi je pravda, že těžko říct jestli TVS nebo Wizz :-)

densko
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 22. 11. 2011, 14:45
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od densko »

Ahojte, taky se chystám, jen se chci zeptat, jestli by se třeba mohlo stát, že ten druhý termín u Travelu zruší, jelikož budou mít z prvního dostatek lidí? Je to možné?

petuska
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 01. 2012, 20:18
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od petuska »

Co s tu pročítám celý fórum, tak ani TVS z toho nevychází nejlíp, ale to se asi dá říct o všem, navíc když 70% příspěvků je typu jedna paní povídala :D Jinak u Wizzu je to na jejich základně na Ruzyni, ale je to jen na pozvánku myslim, která se musí potvrdit, alespon po mě to chtějí :) přečti si to forum tady, jestli jsi u Wizzu už zaregistrovaná a máš tam podaný CV tak je divný že ti pozvánka taky nepřišla, když ted výběrko mají. Ikdyž někomu prý přišla třeba až za půl roku atd,ikdyž já tam CV měla už pár měsíců taky nahraný, takže to bylo překvápko :D každopádně inklinuju víc k Travelu, po přečtení fora a kontaktování kamaráda co zná PP u Wizz, tak uvidim jestli tam vůbec zajdu :)

petuska
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 01. 2012, 20:18
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od petuska »

densko: To netuším, já osobně se chystám právě až na druhý termín, toho 15.1. se mi to moc nehodí,takže doufám,že to nezruší. Myslím, že ne, alespon jsem na podobnou zkušenost zatím nenarazila a to ted pročítám už dvě hodinky tady:D osobně bych řekla,že ne,ikdyž kdo ví :)

densko
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 22. 11. 2011, 14:45
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od densko »

Budem doufat :) nerada bych to totiž propásla!! :? a nevíte někdo, jak je to tam s tím anglickým testem, jakože jaká je tak nějak úroveň, kterou požadují, nebo něco bližšího k tomu? :-)

petuska
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 01. 2012, 20:18
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od petuska »

To by mě taky zajímalo:) Myslim, že by to mohlo být na úrovni upper-intermediate, ale kamarád mi zase říkal, že jsou ty testy hrozně easy :D takže netušim :D

Elizabeth
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 08. 05. 2011, 11:58
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od Elizabeth »

No já ten test už psala a každej mi říkal, že bude jednoduchej, ale potom mi nepřišel až tak jednoduchej :D . Gramaticky tam nebylo nic těžkýho, ale pro mě několik neznámejch slovíček, takže jsem měla trošku problém. Ale nakonec jsem testem prošla, tak to asi stačilo...

petuska
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 10. 01. 2012, 20:18
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od petuska »

A ty už jsi byla na nějakym z dřívějších konkurzů?:) prošla, takže jsi byla i na pohovoru pak?:)

mckaypv4
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 11. 08. 2011, 18:09
Stav: Offline

Re: Travel Service konkurz

Příspěvek od mckaypv4 »

Ahoj,

Taky se chystám na konkurz pro Wizz air 17.1 a Travel service 15.1. Co si myslíte o těchto společnostech ? Klady, zápory ? Máte nějaké informace od zaměstnanců ? Pročítám si forum a je to tu 50-50. Jaké jsou šance s osobním a partnerským životem ? Najde se vůbec nějaký zbylý čas ? Už jsem úspěšně absolvoval pohovor pro Ryanair, ale po dlouhém rozhodování jsem se uchýlil na společnosti se základnou v Praze :wtf: :crazy:


Odpovědět