Emirates

nikerko
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 02. 02. 2010, 20:12
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od nikerko »

ahojte,

ja som len chcela zistit, ze ako sa mozem dobre pripravit na pohovor pre flydubai.
bola som pozvana na inteview a chcela by som sa 100% pripravit. bola by som rada, keby ste mi dali dake rady, hlavne ti, kt. takyto pohovor absolovovali. tato spolocnost patri Emirats-u, tak mozno maju podobny styl robenia pohovorov.
dakujem


anezkan
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 08. 12. 2009, 23:04
Oblíbené typy letadel: Nemusim umrit, abych se dostala do nebe
Bydliště: Barcelona
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od anezkan »

Ahoj, jestli se chces opravdu dobre pripravit, kup si pres Ebay knizku Cabin Crew Interview - made easy od C. Rogers. Je tech knizek vic, ale tahle mi opravdu moc pomohla. Nejdulezitejsi je umet jazyky, byt neustale prirozene usmevava a pozitivni a pripravit se na ta psychotechnicka cviceni a hlavne perfektni upravenost a prirozeny vzhled (ne bizuterie, jen jeden par nausnic, prirozena barva vlasu, kostymek, pruhledne puncochy a pod.. ) dlasi praktice rady jsou prave v te knizce

ppppp
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 08. 04. 2009, 09:41
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od ppppp »

Zdravím,
mohl by mi někdo, kdo zkoušel konkurz na CC u Emirates v ČR popsat, jak probíhá výběrové řízení u této společnosti ?? a také by mě zajímalo jestli celé výběrové řízení je pouze v anglickém jazyce. Děkuju :!:

Dannyodee
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 18. 06. 2008, 18:39
Oblíbené typy letadel: A380, B737-800
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Dannyodee »

ppppp píše:Zdravím,
mohl by mi někdo, kdo zkoušel konkurz na CC u Emirates v ČR popsat, jak probíhá výběrové řízení u této společnosti ?? a také by mě zajímalo jestli celé výběrové řízení je pouze v anglickém jazyce. Děkuju :!:


Ahoj! ano, cele je to v anglickem jazyce, vcetne formularu, testu, pohovoru... Vsechno co (kdyz te vyberou) bude mit s tvou praci neco spolecneho bude v AJ, jinak tam ani nepromluvis :-)

Dannyodee
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 18. 06. 2008, 18:39
Oblíbené typy letadel: A380, B737-800
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Dannyodee »

Zdravim vsechny... Tak co, je tu nekdo kdo si prosel vyberkem na konci minuleho mesice? Jaky jste meli pocit z pohovoru? uz se nekomu z vas ozvali??? :D


Zlinek43
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 24. 10. 2008, 00:38
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od Zlinek43 »

Dannyodee píše:Zdravim vsechny... Tak co, je tu nekdo kdo si prosel vyberkem na konci minuleho mesice? Jaky jste meli pocit z pohovoru? uz se nekomu z vas ozvali??? :D


Ahoj :) Co se mě týče, tak zatím žádný news... Interview jsem měla ve středu. Co ty?

violet
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 01. 12. 2010, 12:20
Stav: Offline

Re: Emirates

Příspěvek od violet »

Zdravím lidičky. Nevíte kdy bude zase nějaké výběrové řízení na pozici letuška u Emirates? Anebo i u některých jiných společnosti? Díky mocc.


Odpovědět