Práce na letišti,v letecké společnosti

Odpovědět
Meggy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 16. 02. 2013, 22:27
Stav: Offline

Práce na letišti,v letecké společnosti

Příspěvek od Meggy »

Dobrý den,
chtěla bych se Vás zeptat... mám zájem o práci na letišti, jako stewardka nebo i jinou práci..když jsem se dívala na konkurzy, např Travel Service, vše je to situované na Prahu... já bydlím hodinu od Ostravy a do Brna i do Prahy to mám daleko, a také studuji dálkově v Ostravě a nevím jak bych stíhala jezdi do Brna nebo Prahy, když cesta se vším všudy mi zabere 4,5-5hod...proto mám dotaz, jak bych si mohla zajistit práci na letišti v Ostravě? Na webu ostravského letiště je pouze informace v rubrice nabídky pracovních míst „V současné době není žádná pracovní pozice volná.“ U které letecké společnosti je možnost létat z Ostravy? Nebo jak se dostat k práci na tomto letiště, nemáte nějaké rady?
Děkuji


kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Práce na letišti,v letecké společnosti

Příspěvek od kowal »

Nechci nijak shazovat význam letiště v Ostravě, ale s pravidelnými lety se pohybují mezi 1 - 6 denně, k tomu chartery. Takže asi nějaké velké nábory zaměstnanců se předpokládat nedají. Ale zkus se podívat na stránky letiště, najdeš tam informace o všech společnostech, které tam létají včetně charterů (především ČSA resp. Holidays Czech Airlines a Travel Service resp. SmartWings).

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Práce na letišti,v letecké společnosti

Příspěvek od Fabo »

no, spolecnosti letaji. Ty spolecnosti letaji do Ostravy, ne z Ostravy.

Takze ve vysledky bys mela treba u CSA nastup v PRG, pak nejaka linka rekneme KSC, pak OSR, vratit se do PRG a v PRG zas ukoncit.


Odpovědět