konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

ebinka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 24. 02. 2013, 11:31
Stav: Offline

konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od ebinka »

Z Vašich zkušeností.... Má cenu jít zkusit tento konkurz, když jsem ještě nikdy na podobném nebyla? Sice mám dost přečteného a vím zhruba jak to tam probíhá, ale i tak. Chci do Travelu, ale tam bývá konkurz až v někdy v lednu, ale aspoň tam je nějaká šance. Tady??? :?:


micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od micaello »

Sice neporadim, jak to kde probiha, ale kazda prilezitost, je prilezitost a i kdyz skonci neuspechem, je to zkusenost a zvlast pro mladeho cloveka jsou prave takove zkusenosti k nezaplaceni ;).

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od hafi »

...ale jesli tam přijdeš s tím, že chceš do Travelu a že chceš bydlet v Praze, tak tam možná ani chodit nemusíš.

kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od kowal »

Tak nějaká šance je snad u obou, většinou nedělají firmy konkurzy s tím, že nechtějí nikoho vzít. Maximálně se stane, že nebudou dostatečně dobří kandidáti a z tohoto důvodu nikoho nevezmou. Ale spíš se stává, že je převis kandidátů nad množstvím volných pozic.

Takže jestli opravdu toužíš po letání u Travel Service a je to to první, co jim řekneš, tak to bude ztracený čas pro obě strany. Jestli ti nevadí létat u EK, tak klidně na pohovor běž, třeba to vyjde. A i kdyby ne, tak aspoň nasbíráš nějaké zkušenosti, které můžeš využít na dalším konkurzu.

ebinka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 24. 02. 2013, 11:31
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od ebinka »

Tak to je asi sen kazde letusky litat pro takovou spoleecnost. Jen jsem v podstate chtela zjistit, zda je nejaka sance uspet u konkurzu pro emirates uplne bez jakychkoliv predchozich zkusenosti z podobnych konkurzu. Na konkurz do travelu bych sla s vetsi jistotou. U emirates jsem chtela vyzvedet, zda to neni uplna ztrata casu a penez


kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od kowal »

Na konkurz Emirates můžeš jít po 6 měsících od předchozího pokusu, takže to klidně zkus, když to nevyjde, tak můžeš zkusit Travel a až vypíše EK příští rok další termíny, tak to klidně můžeš zkusit znova.

Nevzdávej to předem a ani když to nevyjde, tak se nic neděje. Vždy to můžeš zkusit znova a budeš aspoň zkušenější.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Fabo »

ebinka píše:Jen jsem v podstate chtela zjistit, zda je nejaka sance uspet u konkurzu pro emirates uplne bez jakychkoliv predchozich zkusenosti z podobnych konkurzu.


Ano je.

PeterJDL
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31. 08. 2013, 03:53
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od PeterJDL »

29.8.2013 jsem se zucastnil OD v Christchurch. Seslo se nas tam jen 50 z toho 10 kluku.
Slecny ktere zastupovaly Emirates ( jedna byla ceska ) nas uvitaly a dostali jsme par informaci o zivote CC ( plat, ubytovani, narok na dovolenou, zdravotni pece atd. ) Potom byla prezentace ktera trvala cca. 2 hodiny. Po prezentaci jsme odevzdali nase CV a kazdemu bylo pridelene cislo. Reprezentka Emirates se me zeptala proc chci byt Cabin Crew a co v soucasne dobe delam. Nekoho se nezeptala na vubec nic a na nektere se ani nepodivala jen jim dala cislo. Behem odevzdavani CV a mini pohovoru uz bylo par lidi vyrazeno. Nasledovala 45 min prestavka. Po prestavce jsme byli rozdeli do dvou skupin. Ve skupine kde jsem byl ja nam byly prirazeny fotky svetovych mest a museli jsme o urcenem meste diskutovat ( s clovekem ktery sedel po prave ruce ) a vybrat 2 veci ktere bychom ve meste delali. Behem diskuze si nas slecny od Emirates postupne volaly a delali jsme vyskovy test ( 212 cm ) a dalsi pohovor ( tentoktrat se otazky tykaly zivotopisu ) potom co vsechny vyzpovidaly a zjistili jestli dosahneme 212 cm jsme museli udelat prezentaci prideleneho mesta. To vse trvalo cca 1 hodinu. Nasledovala 15 min prestavka a pak nas pozvali zpet a rozdaly nam papir kde bylo sdeleno jestli postupujeme do dalsiho kola nebo ne. Ja jsem bohuzel uz dale nepostoupil pro me z neznameho duvodu! Nechapu ze do 2. kola se dostalo par lidi kteri neodpovidali standartum Emirates. A uz vubec nechapu ze do 3 kola se dostal kluk ktery si to tam napochodoval s batohem na zadech fialove kosili ( bez kravaty a saka - ktere je pozadovano ) a smrdel po cigaretach! A o jeho zlutych zkazenych zubech se radeji uz nebudu ani vyjadrovat!A kdyz jsem se ho zeptal proc chce pracovat pro Emirates tak jeho odpoved byla: Money, bro! A taky do 3 kola postoupili lidi kteri momentalne pracuji u jinych leteckych spolecnosti ( Virgin Australia, JetStar, Air New Zealand ) a lidi kteri se behem prezentace smali nahlas a vykrikovali a to je velice neobvykle protoze jsem si precetl stovky prispevku od lidi kteri byli na OD nebo uz pracuju u Emirates. :roll: :roll:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od prodejce »

.. tak to asi vypadá, že tvůj neúspěch je chyba Emirates. :crazy:

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Petr31 »

prodejce píše:.. tak to asi vypadá, že tvůj neúspěch je chyba Emirates. :crazy:


...neřekl bych, že z neúspěchu viní Emirates, spíš narazil na realitu, kdy některá pravidla v praxi neplatí nebo platí jen pro někoho.Taky jsem musel těžce zkousávat, že spousta lidí na "západě", včetně vídeňáků (o žabožroutech nemluvím) nás považuje za méněcenné a abych se prosadil, musím být vždy lepší než oni.Nicméně, to že na mě nadále něktěří koukají skrz prsty ovlivnit nemůžu....Spíš bych chlapci popřál, aby se oklepal, uspěl jinde možná v lepší firmě a Emirates poslal do háje.... :lol:

PeterJDL
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31. 08. 2013, 03:53
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od PeterJDL »

Ja jsem tady jen chtel napsat moji zkusenot kterou jsem na OD mel! Nic vic a urcite nevinim Emirates za muj neuspech! Naopak jsem rad ze jsem tam sel a ze vim co a jak a za 6 mesicu to zkusim urcite znovu.

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Zdenek »

Petr31 píše:uspěl jinde možná v lepší firmě a Emirates poslal do háje.... :lol:

Spíš si rozmyslel zda opravdu to co nabízí Emirátes chce.

Morfeus26
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 09. 09. 2013, 15:14
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Morfeus26 »

Zdravím všechny. Chtěl jsem se zeptat, když "open day" začíná od 9ti je třeba se hlásit hned na 9 když mám zájem ucházet se o job v emirates?Ptám se , protože mám špatné spoje z města a chci si být jist, že nebude vadit kdybych se opozdil o max. 30 min. děkuji za reakce. :roll:

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Zdenek »

Těmhle dotazům nějak nerozumím.

Morfeus26
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 09. 09. 2013, 15:14
Stav: Offline

Re: konkurz Emirates, PRG 14.09, OSR 20.09.

Příspěvek od Morfeus26 »

Zdenek píše:Těmhle dotazům nějak nerozumím.

Jedná se mi o to, zda je podmínka být už v 9 hod. na místě, kde se pořádá kokurz na cabin crew pro emirates.


Odpovědět