TVS - Konkurz sezona 2014

klarask
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 20. 02. 2014, 12:07
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od klarask »

Dada píše:
HonzaJD píše:12.3.? ja mam druhe kolo 10.3....


Kolik vas tam bylo toho 10.3.? :-) Nas toho 12.3. max. 20 ..


V pátek 14.3 nás tam bylo taky tak kolem 20, max 25


HonzaJD
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 02. 2014, 18:51
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od HonzaJD »

Toho 10.3.2014 nas tam bylo max. 20...už dali nekomu vedet?

Dada
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 24. 01. 2014, 11:37
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od Dada »

Netusila jsem, ze bylo jeste dalsi kolo v patek.. Diky za info. ;-) Tak ted uz necekam, ze se ozvou driv nez pristi tyden.. :-)

HonzaJD
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 02. 2014, 18:51
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od HonzaJD »

jojo, tky si myslim že to rozešlou až příští týden... :?

klarask
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 20. 02. 2014, 12:07
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od klarask »

Dada píše:Netusila jsem, ze bylo jeste dalsi kolo v patek.. Diky za info. ;-) Tak ted uz necekam, ze se ozvou driv nez pristi tyden.. :-)

V ten pátek dokonce kolovaly zvětsti, že ty pohovory probíhaly nonstop od pondělí do pátku, ale těžko říct, co je na tom pravdy, doufam, že moc ne:D


Dada
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 24. 01. 2014, 11:37
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od Dada »

Tak to si nemyslim, ze byl pohovor cely tyden nonstop. ;-) A vazili vas a merili jak se tu predesilalo, HonzaJD a klarask? Nas vubec :-)

klarask
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 20. 02. 2014, 12:07
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od klarask »

nevážili nás vůbec, což je dobře..malinko jsem si v dotazníku ubrala :wink: I když upřímně, jak už tady bylo řečeno, nemyslím, že na tom až tak záleží. Mám kamaráda, co u nich pracuje a nedá se zrovna říci, že by to byl model, nějaké to bříško má :)

Dada
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 24. 01. 2014, 11:37
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od Dada »

Nas taky nevazili :-) Mela jsem z toho vazeni hruzu uz tyden dopredu :-D Ja teda taky se priznam, ze jsem si ubrala jedno kilicko. :-) Jo tak jde o to aby se clovek vesel do uniformy a vypadal v tom trochu, ale nikdo neni dokonaly ze jo :-) No, snad se dockame uz brzy vysledku :-)

klarask
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 20. 02. 2014, 12:07
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od klarask »

Ahojky...je tu ještě někdo komu nepřišla žádná odpověď?? Včera už to prý rozesílali. Měli by dát odpověď všem že??

Dada
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 24. 01. 2014, 11:37
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od Dada »

Napsali mi dnes :) .. Urcite daji vedet vsem, jen to maji treba rozdelene do vice dnu ;-) Drzim palce!

klarask
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 20. 02. 2014, 12:07
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od klarask »

tak doufám, že ti odpověděli aspoň kladně :wink: Jinak děkuju za odpověď

Wavy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 28. 07. 2014, 22:55
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od Wavy »

klara.da píše:Chystám se tam taky. Bude to moje první výběrko a nevím co od toho očekávat. Může mi někde prosím říct na co se připravit a jak to probíhá? Díky moc :-)

Ahoj, bola si na vyberku?

Wavy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 28. 07. 2014, 22:55
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od Wavy »

mckaypv4 píše:Ahoj všem, odpovim Vám na pár dotazů co tady máte.
1.Pasová fotka se nikam emailem neposílá, stačí jí přinést na den konání testu, popravdě já jí ani nepřinesl :)
2. Požadavky na váhu a výšku nejsou, je jim to celkem jedno, pokdu zrovna nevážítě 150kg a neměříte 3 metry.

A jinak jak to probíhá, první den se dostavíte na písemné testy, které se skládají z Anglického jazyka (takové základy a středně pokročilí), a potom z testu všeobecných znalostí, jsou v tom celkem chytáky, a blbosti :) Jako číslo dresu Jágra a tak dále :) Každopádně pokud nebudete nějakou otázku vědět, s radostí se na ní zeptají u osobního pohovoru.
Jestli splníte správně testy, pozvou si vás na pohovor vě větší skupině lidí, budete samozřejmě chodit postupně. Jedná se o klasický pohovor, proč to chcete dělat, jaký typ člověka jste atd, hned vzápětí máte ustní test z angličti (překlad, čtení, pokec), mezi tím co čekáte si Vás také zváží a změří. Pokud se jim zalíbíte, během několika dní se vám ozvou, a pozvou na podepsání smlouvy. Jestli ano, tak se dá říct, že máte vyhráno :)

Pak na vás čeká měsíční nonstop výcvik, tim nonstop myslím žádný den volna, často ani víkendy. Nejedná se o zrovna jedoduchý výcvik, musíte do sebe dostat znalosti letadla, zdravovědy, pravidel, chování, záchrany, pomoci, angličtinu a mnoho dalších věcí, ale stačí se učit od začátku :) popřípadě mít nějaký eso v rukávě při testech. Travel service vám tento výcvik hradí, samozřejmě jim nesmíte utéct během 3 měsícu, jinak jim částku hradíte sami. Na žádný den výcviku nesmíte chybět, takže bych si udělal čas, popřípadě si ho musíte nahradit. Když jde do tuhého, jsou to také lidé a pochopí když člověk nemůže. Během tohoto výcviku projdete také zdravotní prohlídkou na ULZ, doporučuji tam jít s dobrou náladou kvůli psychotestům - datum prohlídky vám stanoví TVS, ovšem hradíte si už sami pokud si dobře pamatuji.

Během výcviku se absolvuje školení také na simulátorech, je to celkem sranda, takže je na co se těšit. Až výcvik úspěšně dokončite, je na co se těšit :) Následuje už 5 zkušebních letů, 3 lety jsou takové otrkávací, kdy se seznamujete s letadlem a celkovou prací .. samozřejmě už v uniformě, takže jste jako posádka. 4 let je tzv. typová zkouška, kde se vás ptají na základní věci o letadle a SOP - postupech při nouzové situaci atd. 5 let je line-check, kde se ptají uplně na vše :evil:
Jestli vše splníte, jste zařazeni do opravdové posádky a začínáte lítat na ostro.
Pravá sranda začně když celý týden vstáváte ve 3 ráno :-q
Každopádně po tomhle všem je na co se těšit, když si můžete sednout na vzlet a přistání do kokpitu, tak je to prostě nádhera. Je to práce pro toho koho to bude bavit, ne pro toho kdo to dělá kvůli penězům.

A jedna rada, mějte pevné nervy s cestujícími ! Někdy dokáží nepomyslitelné ^:)^

Jestli máte ještě dotazy, tak se ptejte :wink:

Ahoj, predpokladam, ze pre Travel pdacujes... Mala by som par dotazov...

Wavy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 28. 07. 2014, 22:55
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od Wavy »

Ahohte, pls mozte sa mi ozvat, kto pracuje pre Travel na h.pogranova@gmail.com? Bola by som vdacna :-)

Wavy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 28. 07. 2014, 22:55
Stav: Offline

Re: TVS - Konkurz sezona 2014

Příspěvek od Wavy »

Ahoj, dostal si sa dalej u TVS?


Odpovědět