Lze vystavit zpáteční letenku s 3 denním stopoverem v DXB?

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Lze vystavit zpáteční letenku s 3 denním stopoverem v DXB?

Příspěvek od Lkprak »

Dobrý den všem,
mám jeden dotaz pro zkušené prodejce letenek.
Bratranec by příští rok v lednu rád vyrazil (se svou přítelkyní a jejími rodiči) do Bangkoku, ale cestou by si rádi udělali třídenní stopover v Dubaji, zatímco cestou zpět by se nechtěli nikde moc zdržovat. Poprosili mně o radu a já tuto radu postupuju zde.

Proto se ptám, protože tohle jsem ještě nikdy neřešil.

Lze vystavit zpáteční letenku (dejme tomu) Praha - Dubai - Bangkok, jež by zahrnovala onen třídenní stopover v DXB a nebyla by o moc dražší než letenka bez tohoto stopoveru?
Pokud ano, co bych měl udělat? Předpokládám správně, že bych se měl obrátit na nějakého konkrétního prodejce a řešit to s ním?

Jako alternativa mně napadly dvě zpáteční letenky (Praha-Dubaj a Dubaj-Bangkok), tato varianta by ale vyžadovala asi delší čekání při cestě zpět (kvůli minimalizaci rizika, že jim to uletí) nebo jednosměrné letenky Praha-Dubaj, Dubaj-Bangkok a Bangkok-Praha, nicméně se ptát, zda první varianta je vůbec možná.

Předem všem děkuji za rady.
Naposledy upravil(a) Lkprak dne 24. 07. 2017, 17:15, celkem upraveno 1 x.


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Lze vystavit zpáteční letenku s 3 denním stopoverem v DXB?

Příspěvek od Fabo »

Matrix ukazuje ze to jde asi o tisicovku drazsi u EK nez klasicky R/T, flyDubai taky, ale vetsi rozdil.

Neni na EK strankach multicity ze bys to tam naklikal?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Lze vystavit zpáteční letenku s 3 denním stopoverem v DXB?

Příspěvek od prodejce »

Na leden to vidím na FlyDubai. Stopover není úplně zdarma, u FZ je za 696 Kč + nějaké drobné taxy navíc, nicméně lepší řešení není. Je třeba zvolit vhodný datum odletu, aby "hrály" rezervační třídy na všech 4 letech. Asi bych to poslal jako off-line poptávku nějakému kamennému prodejci...

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Lze vystavit zpáteční letenku s 3 denním stopoverem v DXB?

Příspěvek od Lkprak »

Fabo píše:Matrix ukazuje ze to jde asi o tisicovku drazsi u EK nez klasicky R/T, flyDubai taky, ale vetsi rozdil.

Neni na EK strankach multicity ze bys to tam naklikal?


Díky moc, mrknu na to. Zatím jsem na stránky dopravců nekoukal, dotaz přišel před chvílí, pořád se na to chci podívat, až přijdu večer domů. Tohle byla jen taková předběžná sondáž.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1310
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Lze vystavit zpáteční letenku s 3 denním stopoverem v DXB?

Příspěvek od Lkprak »

prodejce píše:Na leden to vidím na FlyDubai. Stopover není úplně zdarma, u FZ je za 696 Kč + nějaké drobné taxy navíc, nicméně lepší řešení není. Je třeba zvolit vhodný datum odletu, aby "hrály" rezervační třídy na všech 4 letech. Asi bych to poslal jako off-line poptávku nějakému kamennému prodejci...


Velké díky. Oni jsou všichni ze Zlína, takže to Flydubai by pro ně šlo i z Bratislavy. Asi to tak udělám, ještě na to ale večer doma kouknu.


Odpovědět