Vnitrostatni letenky po Iranu

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Vnitrostatni letenky po Iranu

Příspěvek od Night fly »

Umi to nektery z letenkaru tady? Kolega ma docela problem se zajistenim preletu na sluzebce a ani velci letenkari to neumi. A jedina aerolinka ktera ma online booking v anglictine je Mahan Air. Iran Air vnitrostatni lety online vubec nema, Kish Air me po zadani destinace zene na site v perstine atd.


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Vnitrostatni letenky po Iranu

Příspěvek od prodejce »

Já ne.

Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vnitrostatni letenky po Iranu

Příspěvek od Lucx »

Mahan Air má sice booking v angličtině, ale letenky nelze koupit, ledaže bys měl íránskou platební kartu. Kupoval jsem nakonec letenky přes nějakého tureckého prodejce přes momondo. Letenky se dají koupit opravdu jedině až na místě, jiná cesta není, jedině mít známé v Íránu, kteří by ti letenky zajistili. V samotném Íránu je nákup letenek také pěkný oser, spousta agentur si řekne i klidně dvojnásobek ceny. Je třeba kupovat přímo u zastoupení aerolinky nebo u někoho solidního.

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Vnitrostatni letenky po Iranu

Příspěvek od nartym »

Kupoval jsem tady online https://www.persiatravelmart.com/en/flights nebo "mam" holku z jedny agentury, ktera mi zarizuje hotely, letenky a listky na bus/vlak za dobry penize, byl jsem v Iranu v breznu, ted se chystam za mesic znovu, na sluzby agentur v Iranu si nemuzu stezovat.

Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vnitrostatni letenky po Iranu

Příspěvek od Lucx »

To je přesně to, o čem jsem mluvil, na https://www.persiatravelmart.com/en/flights jsou letenky až 2x dražší, prostě si za to nechají řádně připlatit.
Jako příklad uvedu letenku s Iran Air z Teheránü do Mašhadu, rozdíl je 51 euro - prodejce vs. aerolinka :roll:

porovnanicen.png


nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Vnitrostatni letenky po Iranu

Příspěvek od nartym »

Tyhle ceny jsou vostry teda, mne to vzdycky vychazelo desitky €. Ted mam koupeno Tehran - Yazd za 60€ (shodou okolnosti na stejny datum, ktery si zadal do toho vyhledavace, take s Iran Air :) )


Odpovědět