Vueling storno 1.letu

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
michalt
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 23. 11. 2017, 18:05
Stav: Offline

Vueling storno 1.letu

Příspěvek od michalt »

Zdravím,

mám letenku na jedno booking reference na trase Mnichov - Barcelona - Praha s Vuelingem. Let Mnichov - Barcelona nemohu letět, takže jsem chtěl zrušit, což samozřejmě u Vuelingu nelze. Mohu ten první let nechat no show, nenastoupit, aniž by mi zrušili zpáteční let Barcelona - Praha??

Díky moc za radu.


Tomas28
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 15. 04. 2010, 14:50
Oblíbené typy letadel: A320, A321, B77W, A380
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Vueling storno 1.letu

Příspěvek od Tomas28 »

michalt píše:Zdravím,

mám letenku na jedno booking reference na trase Mnichov - Barcelona - Praha s Vuelingem. Let Mnichov - Barcelona nemohu letět, takže jsem chtěl zrušit, což samozřejmě u Vuelingu nelze. Mohu ten první let nechat no show, nenastoupit, aniž by mi zrušili zpáteční let Barcelona - Praha??

Díky moc za radu.

Obávám se, že to nepůjde. Jakmile bude 1. let no show, tak by měly propadnout i ty jiné lety. Když je nějaký PAP no show, tak se už přímo v gatu offloaduje z daného letu a tím automaticky i z druhého letu. Vueling má celkem propracovaný odbavovací systém, takže to tam určitě uvidí.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vueling storno 1.letu

Příspěvek od HighFlyer »

michalt píše:Zdravím,
mám letenku na jedno booking reference na trase Mnichov - Barcelona - Praha s Vuelingem. Let Mnichov - Barcelona nemohu letět, takže jsem chtěl zrušit, což samozřejmě u Vuelingu nelze. Mohu ten první let nechat no show, nenastoupit, aniž by mi zrušili zpáteční let Barcelona - Praha??
Díky moc za radu.

Mozna odpoved na svuj dotaz ziskas rychleji a presneji nez tady na foru, kdyz posles email s dotazem primo na Vueling?
https://www.vueling.com/en/we-are-vueli ... -a-message

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Vueling storno 1.letu

Příspěvek od Airbus380 »

Tomas28 píše:
michalt píše:Zdravím,

mám letenku na jedno booking reference na trase Mnichov - Barcelona - Praha s Vuelingem. Let Mnichov - Barcelona nemohu letět, takže jsem chtěl zrušit, což samozřejmě u Vuelingu nelze. Mohu ten první let nechat no show, nenastoupit, aniž by mi zrušili zpáteční let Barcelona - Praha??

Díky moc za radu.

Obávám se, že to nepůjde. Jakmile bude 1. let no show, tak by měly propadnout i ty jiné lety. Když je nějaký PAP no show, tak se už přímo v gatu offloaduje z daného letu a tím automaticky i z druhého letu. Vueling má celkem propracovaný odbavovací systém, takže to tam určitě uvidí.


Nefunguje to tak u low-costů...


Odpovědět