akce období Vánoc 2018 směr Colombo

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
aziza
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 19. 10. 2009, 22:11
Stav: Offline

akce období Vánoc 2018 směr Colombo

Příspěvek od aziza »

Ahoj, prosím, poradíte? Vždy kupuji letenky do JV Asie na jarní či letní období. Plus minus se vejdu vždy kolem 15 -18 tis, EK,Turci,Etihad..Nyní poprvé chci kupovat na období Vánoc (cca 17.12 - 7.1.) do Prg - Colombo, zpet z Malé do Prg. Col - Male chci vyřešit přeletem se SriLankaAir. Když jsem nyní strávila notnou chvíli vyhledáváním, vyjížděli mi šílené ceny 24 tis výše. Ráda bych znala Váš názor. Bud se s tím musím smířit nebo počkat na září, objeví se nějaké akční ceny do JV Asie?
Díky Moc


georgo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 106
Registrován: 01. 03. 2010, 21:36
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: akce období Vánoc 2018 směr Colombo

Příspěvek od georgo »

Co zkusit Flydubai, mělo by to být okolo 18K.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: akce období Vánoc 2018 směr Colombo

Příspěvek od Fabo »

24 tisic na vanoce za openjaw Sri Lanka + Maledivy neni zadna silena cena.

Proste to je vrchni sezona, musis se smirit s tim, ze tam ty ceny jsou vyssi.

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: akce období Vánoc 2018 směr Colombo

Příspěvek od Orus-x »

Cenu letenky taky ovlivňuje "Maledivy" faktor - letenky na Maledivy jsou obecně daleko dražší, než do jiných destinací Jižní a JV Asie, např. do Bangkoku. Prostě výpalné za wannabee luxusní exotický ráj...se s tim smiř :-)

zdenda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 266
Registrován: 03. 04. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: akce období Vánoc 2018 směr Colombo

Příspěvek od zdenda »

aziza píše:Ahoj, prosím, poradíte? Vždy kupuji letenky do JV Asie na jarní či letní období. Plus minus se vejdu vždy kolem 15 -18 tis, EK,Turci,Etihad..Nyní poprvé chci kupovat na období Vánoc (cca 17.12 - 7.1.) do Prg - Colombo, zpet z Malé do Prg. Col - Male chci vyřešit přeletem se SriLankaAir. Když jsem nyní strávila notnou chvíli vyhledáváním, vyjížděli mi šílené ceny 24 tis výše. Ráda bych znala Váš názor. Bud se s tím musím smířit nebo počkat na září, objeví se nějaké akční ceny do JV Asie?
Díky Moc

Jak pisou dalsi vyse: Maledivy nejsou zadna láce tech 24.000 vubec neni silena suma (ani s tou hrubkou vyjizdeli mi ceny. . .)


aziza
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 19. 10. 2009, 22:11
Stav: Offline

Re: akce období Vánoc 2018 směr Colombo

Příspěvek od aziza »

Děkuji všem za názory a omlouvám se za hrubku. To bych jako matka 2 školáků už neměla dávat, co? No, snad jsem citlivější jedince příliš nezranila :D ? Ale zpět k dotazu. Letenky pomáhám hledat kamarádce, taktéž matce, která tak činí poprvé v životě. Ok, kámoška vzdala Col + Male. Chce se ale podívat opravdu via zimní prázdniny (školní děti) do JV Asie. Teď řešíme Bangkok, odlet kolem 18. 12., návrat kolem 8.1. Nejlevněji vychází Turci, za cca 18 000,-. Prosím, zkušení, poraďte, vzít ihned nebo čekat na září, zda Turci či EK nepřijdou s akcí (dostat se na cca 15 000)? Pokud někdo vznesete názor, že rozdíl 3 000,- by neřešil, podívejte se na to pohledem rodiny 4 členů. Rozdíl činí již na všech letenkách 12 000,-. Děkuji moc za názor, chápu, že potřeby "matek" od rodin mohou být na míle vzdáleny zdejším vzdušným šíbrům:-), ale právě proto se na Vás obracím jako na "odborníky".

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: akce období Vánoc 2018 směr Colombo

Příspěvek od Roiman4 »

Letite v obdobi Vanoc, takze to uz nebude klesat. V Zari to klidne uz muze byt 1,5 nasobek te ceny. Ale taky muze prijit fakt neco, ikdyz ta pravdepodobnost je mala.


Odpovědět