Level - 50000 miest za 0,01€

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od janko »

Len taka vsetecna otazka - podarilo sa tu niekomu z prispievajucich kupit letenku za tu uzasnu cenu?


zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od zbozivulekral »

janko píše:Len taka vsetecna otazka - podarilo sa tu niekomu z prispievajucich kupit letenku za tu uzasnu cenu?


Ano, 2x zpáteční VIE-ALC na září a 4x to samé v listopadu.

janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od janko »

Vyborne, to je ono. A myslim, ze ti jedno ci to vydrzi lietat do dni kedy letis alebo este 10 rokov.

Skusil som teraz preklikat vueling, kamkolvek ale zial. Kto neskoro chodi sa sebe skodi.

Linteo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 19. 05. 2018, 20:07
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od Linteo »

Nemyslite si, ze to moze byt tak trosku scam tieto letenky? 100 000 leteniek za 1 cent da zabrat aj legacy carriers a nie to este zacinajucemu lowcostu v EU. Pritom nedaval by som taketo vypredaje za vinu marketingu spolocnosti, kedze tie letenky neboli nejako velmi spromovane.

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od qwertyx64 »

Nespromovane? To preto im padol viackrat system...
Scam? Haha


zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od zbozivulekral »

Linteo píše: kedze tie letenky neboli nejako velmi spromovane.


Naopak, promo geniální... :wink:

speedy_r
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 73
Registrován: 08. 05. 2018, 15:41
Oblíbené typy letadel: A350
Pohlaví: muž
Bydliště: BTS/VIE
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od speedy_r »

janko píše:Len taka vsetecna otazka - podarilo sa tu niekomu z prispievajucich kupit letenku za tu uzasnu cenu?


Áno, 13. augusta na otočku Paríž a v septembri Gatwick... Sestre som ešte kúpil na prelome augusta a septembra Benátky a v polovici septembra Miláno :D

Linteo píše:Nemyslite si, ze to moze byt tak trosku scam tieto letenky? 100 000 leteniek za 1 cent da zabrat aj legacy carriers a nie to este zacinajucemu lowcostu v EU. Pritom nedaval by som taketo vypredaje za vinu marketingu spolocnosti, kedze tie letenky neboli nejako velmi spromovane.


Nevypredávali celé lietadlo za 1 cent... V lietadlách bolo iba zopár miest po 1 cente, ostatné letenky sa už predávajú za normálne ceny - od 25€/ow

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od pepa007 »

Petr31 píše:
pepa007 píše:
Petr31 píše:
...to je ale úplně jedno...najdi si kolik investorů za sebou měl SkyEurope....dávají smysl letenky zadarmo? A jsou úplně zadarmo? Kdo bude platit letištní poplatky a další služby? Pamatuji se, když jsem párkrát letěl se SkyEurope linku LOWW - LKPR za 500Kč a říkal jsem si. Kdo vlastně skutečné náklady platí a proč, neboť ekonomicky to smysl nedávalo a jak dlouho ještě..no a měl jsem pravdu...zkuste si položit podobné otázky vy chytrolíni. A ještě jinak, nic na světě není zadarmo. Možná na to jednou přijdete... :crazy: :crazy: :crazy:
PS: A nestojí v pozadí náhodou Václav Fischer :lol:


No než začneš lidem říkat “chytrolíni”, tak není špatný se na věci podívat v širších souvislostech a myslet dál než jen náklady/výnosy na 1 konkrétní let..


...u SkyEurope jsou všem ty širší souvislosti doufám naprosto jasné....A u LEVEL těch 5000 letenek zadarmo bude asi víc než 1 konkrétní let.....Jaké další souvislosti máš namysli? :D Nic co je zadarmo prostě nefunguje a to že po vyčerpání letenek zadarmo se stejnou společností začnou lidi lítat i normálně není vůbec jisté.


Tvůj problém je, že absolutně nechápeš koncept nepřímých nákladů. Kterej chápe každej zelinář na trhu..

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od Petr31 »

pepa007 píše:
Petr31 píše:
pepa007 píše:
No než začneš lidem říkat “chytrolíni”, tak není špatný se na věci podívat v širších souvislostech a myslet dál než jen náklady/výnosy na 1 konkrétní let..


...u SkyEurope jsou všem ty širší souvislosti doufám naprosto jasné....A u LEVEL těch 5000 letenek zadarmo bude asi víc než 1 konkrétní let.....Jaké další souvislosti máš namysli? :D Nic co je zadarmo prostě nefunguje a to že po vyčerpání letenek zadarmo se stejnou společností začnou lidi lítat i normálně není vůbec jisté.


Tvůj problém je, že absolutně nechápeš koncept nepřímých nákladů. Kterej chápe každej zelinář na trhu..


...co já chápu a nechápu nech laskavě na mě, víš o mě kulový, myslet si o tom můžu co chci, moje peníze v tom nelítají. Uvidíme, jestli přežijí zimu.

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od zbozivulekral »

Petr31 píše:Uvidíme, jestli přežijí zimu.


Vsadím boty, že přežijí tuhle i tu příští. :wink:

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od Petr31 »

zbozivulekral píše:
Petr31 píše:Uvidíme, jestli přežijí zimu.


Vsadím boty, že přežijí tuhle i tu příští. :wink:



..nevsadím, protože já jsem sám sobě investorem, zatímco za nimi stojí investiční skupina..Já si nemůžu dovolit prodělávat ani zbankrotovat..:D

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od pepa007 »

Petr31 píše:
pepa007 píše:
Petr31 píše:
...u SkyEurope jsou všem ty širší souvislosti doufám naprosto jasné....A u LEVEL těch 5000 letenek zadarmo bude asi víc než 1 konkrétní let.....Jaké další souvislosti máš namysli? :D Nic co je zadarmo prostě nefunguje a to že po vyčerpání letenek zadarmo se stejnou společností začnou lidi lítat i normálně není vůbec jisté.


Tvůj problém je, že absolutně nechápeš koncept nepřímých nákladů. Kterej chápe každej zelinář na trhu..


...co já chápu a nechápu nech laskavě na mě, víš o mě kulový, myslet si o tom můžu co chci, moje peníze v tom nelítají. Uvidíme, jestli přežijí zimu.


Vím o tobě to, čím ses tady veřejně prezentoval: elementární neznalostí oboru kombinovanou s povýšeneckým mentorováním ostatních :D

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od Robert »

Petr31 píše:
zbozivulekral píše:
Petr31 píše:Uvidíme, jestli přežijí zimu.


Vsadím boty, že přežijí tuhle i tu příští. :wink:



..nevsadím, protože já jsem sám sobě investorem, zatímco za nimi stojí investiční skupina..Já si nemůžu dovolit prodělávat ani zbankrotovat..:D


Level nevlastní žádná investiční skupina, ale je součástí holdingu IAG. Pravděpodobnost, že Level nepřežije zimu není snad ani 1%.

janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od janko »

Uzasne ak dokaze tema ci preziju alebo nie, vyvolat neskutocne vasne.
Mne je len luto, ze sa mi nepodarilo uchmatnut nejaku tu nedotovanu letenku. Tym co to stihli uprimne zavidim ale zelam.
A ci skoncia dnes alebo zajtra, hlavne ze si to zadarmo odletia.

Presne ako to sky ci aki to boli. Stacilo mi kupit za korunku a letiet a bolo mi jedno co ich to stoji. A ze skrachovali? Vie vobec niekto kto skrachoval? Videl niekto ucty v banke niekoho uplne na konci toho imaginarneho radu coby investorov?

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od Fabo »

pepa007 píše:
Petr31 píše:
pepa007 píše:
Tvůj problém je, že absolutně nechápeš koncept nepřímých nákladů. Kterej chápe každej zelinář na trhu..


...co já chápu a nechápu nech laskavě na mě, víš o mě kulový, myslet si o tom můžu co chci, moje peníze v tom nelítají. Uvidíme, jestli přežijí zimu.


Vím o tobě to, čím ses tady veřejně prezentoval: elementární neznalostí oboru kombinovanou s povýšeneckým mentorováním ostatních :D

:thumbup:


Odpovědět