Level - 50000 miest za 0,01€

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od Petr31 »

Robert píše:
Petr31 píše:
zbozivulekral píše:
Vsadím boty, že přežijí tuhle i tu příští. :wink:



..nevsadím, protože já jsem sám sobě investorem, zatímco za nimi stojí investiční skupina..Já si nemůžu dovolit prodělávat ani zbankrotovat..:D


Level nevlastní žádná investiční skupina, ale je součástí holdingu IAG. Pravděpodobnost, že Level nepřežije zimu není snad ani 1%.


...máš pravdu, byl jsem líný hledat, už vím co to je za podnik...důvěru to ve mě stejně nebudí... :lol: ale vzpomeň, že svého času ani Swissair, Sabena, Air Berlin a PanAm nečekali, že skončí jak skončí... :D Když tedy vzpomínám jen na nejzajímavější jména v dosahu. A jestli se dobře pamatuju, třeba Austrian zachránila až akvizice Lufthansou. Ajrolinky na tom globálně nejsou bůhvíjak dobře a překvapení může příjít nečekaně.


Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od Petr31 »

janko píše:Uzasne ak dokaze tema ci preziju alebo nie, vyvolat neskutocne vasne.
Mne je len luto, ze sa mi nepodarilo uchmatnut nejaku tu nedotovanu letenku. Tym co to stihli uprimne zavidim ale zelam.
A ci skoncia dnes alebo zajtra, hlavne ze si to zadarmo odletia.

Presne ako to sky ci aki to boli. Stacilo mi kupit za korunku a letiet a bolo mi jedno co ich to stoji. A ze skrachovali? Vie vobec niekto kto skrachoval? Videl niekto ucty v banke niekoho uplne na konci toho imaginarneho radu coby investorov?


..záleží na úhlu pohledu...bývalí zaměstnanci to budou vidět určitě jinak. Máš toho celé dlouhé vlákno, to za den nepřečteš....a shrnutí najdeš na wiki:
https://cs.wikipedia.org/wiki/SkyEurope_Airlines

janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od janko »

Mna ako zakaznika, a to je jedno ci pri nakupe rohlikou alebo letenky, nezaujima co sa skryva za lacnou cenou. Chcem cestovat v lietadle lacno a ci to niekto ustoji alebo nie tak to mi je suma fuk.

mate na to pekne prislovie: vo nic nejde jenom vo penize.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od Globik »

janko píše:Mna ako zakaznika, a to je jedno ci pri nakupe rohlikou alebo letenky, nezaujima co sa skryva za lacnou cenou. Chcem cestovat v lietadle lacno a ci to niekto ustoji alebo nie tak to mi je suma fuk.

Nevidíš si na špičku nosu. Na rozdíl třeba od lidí, kteří si radši koupí autobusovou jízdenku od Regiojetu, než od Flixbusu, přestože je dražší. Až tu bude jezdit jen Flixbus tak budou ceny úplně jinde.
Ptají se ŽIda, do kterého ze dvou krámků v jeho ulici chodí nakupovat. On řekne, že střídavě do jednoho i druhého. Aby podpořil existenci obou. Protože až bude jen jeden, zvedne ceny.

janko
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 432
Registrován: 30. 10. 2011, 19:55
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od janko »

Aky pozic taky vrat - dolezite je, ze ty si na tu tvoju vidis.

A ked uz tak pekne vzletne poucujes s tym Zidom, ake to teda boli obchody, oba zidovske alebo aj ine.

Sky, ci ktory to tu bol skoncil, prisli dalsi dvaja ci traja nic nezdvihli, len niektori kotvy ked mu odniekal nesli ksefty.

Takze ti zelam vela zdaru v podpore progresivneho podnikania.


Linteo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 19. 05. 2018, 20:07
Stav: Offline

Re: Level - 50000 miest za 0,01€

Příspěvek od Linteo »

skusali ste niekto uz check in? Myslim kupovat si sedadla s tym, ze hned vam poslu boarding passes. Nie je to cudne, ze bez akejkolvek informacie o pasazieroch (okrem mena) davaju boarding passy?


Odpovědět