Letenky do Mexika?

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letenky do Mexika?

Příspěvek od Globik »

SUK píše:Zdravím vás, kolegové :)

Delší dobu jsem tu teda nebyl. Teď jsem, na vaše doporučení, koupil letenky do CUN (přes FRA) na začátek března. Vyšlo to na necelých 10 tisíc i s báglem. Zajímavé je, že přímý let (FRA->CUN) je bez 20kg bagáže, zatímco když k tomu přidám let z PRG (s ČSA), tak k tomu najednou přibude i 20kg báglů, za který bych normálně musel připlatit skoro tolik, jako za letenku PRG->FRA.

Tak snad bude let v pohodě, dle recenzí je Kondor to nejhorší :))

Děkuji, pánové!

Nevím jak Kondor, ale Condor určité nejhorší není. Jídlo bez možnosti výběru a hlavní chod těstoviny s červenou omáčkou. Ostatní jídlo ale podle mě lepší než třeba v Austrian. Nebo si připlat a objednej si nějaké lepší jídlo předem. Legroom nic moc, ale dá se to vydržet. Pivo naprd a za peníze. Jinak ale IMHO vše v pohodě. A za tu líbovou cenu buď rád :D


SUK
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 22. 08. 2018, 18:25
Stav: Offline

Re: Letenky do Mexika?

Příspěvek od SUK »

No jasně, myslím Condor, od Kondora jsem objednával železo :)) Jinak "nejhorší" píšu, že jsem narazil na nějaký recenze, kde se to jen hemžilo věcma typu "letěl jsem asi už vším a Condor o parník nejhorší". Vzásadě mi to nevadí, cestu nějak přetrpím i kdybych měl být o hladu a letušky se na mě mračily (typické stížnosti). Jediný, co by mi opravdu vadilo by bylo (a pár takových recenzí taky bylo), tak by bylo zrušení letu na poslední chvíli bez jakékoliv kompenzace či náhradního letu (už jen proto, že poletím v zimě do subtropů, tedy bez teplýho oblečení) docela peklo :)

A nic připlácet nebudu, jsem lowcostovej. Za cenu těhlech letenek jsem procestoval půl Evropy a kousíček Asie včetně dost drahejch letenek zpátky :D

Odpovědět