Letenky na Bali

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
LuckyLjuk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 05. 07. 2022, 12:31
Stav: Offline

Letenky na Bali

Příspěvek od LuckyLjuk »

Zdravím všechny. Na přelomu května/června chceme letět na cca 14-16 dní na Bali. Našel jsem slušné letenky od EVA Air nebo China Airlines z Vídně. A na cestujlevne.com mají zajímavý letenky od Cathay Pacific z Prahy přes Londýn za cca 22.000,-. Líbí se mi tam dlouhý layover v Hong Kong po cestě tam i zpět. Stihli by jsme výlet do města, vyspat se v hotelu, dát snídani a v klidu pokračovat dál. Otázka je - můžu si přímo při nákupu vybrat místa na všechny lety přímo u toho prodejce? Já letenky vždy objednávám zásadně u aerolinky, ale problém je, že na stránkách Cathay Pacific jsem dané lety vůbec nenašel. Dokonce mi to nechce hledat ani cílovou destinaci Bali, když zadám lety z PRG. Z Vídně už lety na Bali vyhledat jdou, ale cena je jinde. Díky za info, případně radu, proč mi to nejde? :-?


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5911
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letenky na Bali

Příspěvek od Globik »

spousta letenek, které jsou k dispozici na webech prodejců, nejde koupit přímo u aerolinek. Třeba důvod někdo vysvětlí. Já osobně jsem třeba kupoval na Expedii YVR-LHR-PRG/PRG-HEL-LAX-HNL, protože to nešlo koupit ani u British ani u Finairu. To bylo ještě před pandemií a od té doby bych u prodejce nekoupil už nic, vzhledem k tomu, co nastalo pak. Seating imho nepůjde udělat při nákupu, ale následně na webu aerolinek.

LuckyLjuk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 05. 07. 2022, 12:31
Stav: Offline

Re: Letenky na Bali

Příspěvek od LuckyLjuk »

Já díky za info. A když tedy koupím přes prodejce, tak poté můžu na základě rezervačního kódu udělat seating hned a zaplatit ho? Nebo musím čekat na klasických 48/24 hodin před odletem a čekat co zbyde? Našel jsem právě u prodejců i letenky s EVA Air, kde byly layovery třeba 16 hodin v Tchaj-pej. Což by mě vyhovovalo, podívat se na Taipei 101 atd. Ale na stránkách už jde koupit pouze letenka, kde je layover jen 3,5 hodiny. To je asi pro spoustu lidí lepší varianta, to chápu. Mě by se zrovna líbil opak. Díky moc :thumbup:


Odpovědět