KSC-QRO booking cez priceline

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
shady
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 84
Registrován: 12. 01. 2011, 19:57
Stav: Offline

KSC-QRO booking cez priceline

Příspěvek od shady »

Ahojte, ma nieco skusenosti s priceline? Potrebujem nacenit KSC-VIE-FRA-MEX-QRO-MEX-MUC-VIE-KSC. GF mi ponuka jedine gotogate, co nemienim riskovat.
Cez Matrix som nasiel routing, ktory viem nacenit ako multicity[ cez priceline avsak s tymi nemam ziadne skusenosti.

Pripadne viete poradit CZ/SK TA, ktory by to zvladol?


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3162
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: KSC-QRO booking cez priceline

Příspěvek od Fabo »

Bookoval som cez Priceline a plati ako obvykle, kym je vsetko OK, fajn, ale boh ta chran aby nastala zmena.

poskladat by to mal vediet ktorykolvek TA, ale odporucanie nemam.

shady
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 84
Registrován: 12. 01. 2011, 19:57
Stav: Offline

Re: KSC-QRO booking cez priceline

Příspěvek od shady »

Ako vravis, najviac sa bojim riesenia nejakej zmeny, ale asi nebudem mat na vyber, tak to musim testnut. Najkritickejsie je, ze posledny domestic MX segment je s AM, hadam s tym LH nebude mat velky problem. KEd to kupim a preleti sa to odreportujem.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: KSC-QRO booking cez priceline

Příspěvek od jencik »

Skusil som to dat ako muliticty KSC-MEX MEX-QRO QRO-MEX MEX-KSC a naslo mi to letenky cez regiojet/SA

shady
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 84
Registrován: 12. 01. 2011, 19:57
Stav: Offline

Re: KSC-QRO booking cez priceline

Příspěvek od shady »

jencik píše:
14. 02. 2024, 17:00
Skusil som to dat ako muliticty KSC-MEX MEX-QRO QRO-MEX MEX-KSC a naslo mi to letenky cez regiojet/SA
To vobec nie je marne. SA ma ani nenapadlo skusit. S nimi sa bude lepsie hadat ako s priceline. Dakujem! Booknem to cez nich.


shady
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 84
Registrován: 12. 01. 2011, 19:57
Stav: Offline

Re: KSC-QRO booking cez priceline

Příspěvek od shady »

Nakoniec som letenku musel kupit z VIE, kedze sa nedala nikde zaplatit. SA sice ukazalo cenu, ale pri pokusoch zaplatit stranka iba vyhodila chybu. To iste aj pri pokusoch o booking na LH stranke alebo UA stranke.
UA customer line bola asi najvtipnejsia, pretoze mi tvrdila, ze platba zlyhava kvoli tomu, ze platim kartou vydanou an Slovensku. V billing details nemaju Slovensko zalistovane, pretoze "we do not accept your local currency".

Moje podozrenie bolo,ze KSC-VIE segment nema ziaden inventory potvrdil EF, kde nie je ziadna availability :(

Nakoniec booknute Y+ cez SA, kedze Y+ bolo iba o 100e drahsie na osobu ako Y.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3162
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: KSC-QRO booking cez priceline

Příspěvek od Fabo »

takze nejakeho kamenneho predajcu si ani neskusal?

( a dufam ze to nebolo presne vtedy ked mal os rozbitu availabilitu kvoli zaradzovaniu ATRiek :oops: )

shady
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 84
Registrován: 12. 01. 2011, 19:57
Stav: Offline

Re: KSC-QRO booking cez priceline

Příspěvek od shady »

Neskusal som. Potreboval som to vyriesit cim skor a z mojich doterajsich skusenosti s kamennymi predajcami by to dopadlo asi rovnako ako na customer service airline.

Tiez som mal podozrenie, ze to moze byt rozbitou dostupnostou OS.Ked som pozrel dostupnost na expert flyer, tak mi na KSC-QRO neukazalo nic dostupne, iba published fares.


Odpovědět