Pet letu po Evrope za supr cenu....

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Pet letu po Evrope za supr cenu....

Příspěvek od dider »

Premyslim nad Neapolem se SKyEurope a tak me napadlo kouknout na konkurenci a tohle sem nasel. Prislo mi to ako uplne supr nabidka....

Odlet 6.8. ODLET PRG 11:50 PRILET NAP 18:45
prilet 9.8. ODLET NAP 17:50 PRILET PRG 21:55

Routing:

PRG-FCO AZ 7511(CSA) B737
FCO-LIN AZ 2070 MD80
LIN-NAP AZ 1297 M82
NAP-MXP AZ 1296 A321
MXP-PRG AZ518 MD80

Takze FCO,LIN,MXP,NAP k tomu 4 druhy letadel a to za absolutne bezkonkurenci cenu 5075CZK :D :D :D . Kdo najdete lepsi kauf? :) ...az tomu nemuzu uverit....
Normalne nadtim uvazuji, s pritelkyni bych se setkal v NAP tu by to nebavilo :D :D :D :D
Kdyby se nekdo chtel jen tak proletet, tech variant je vic. Ja to nasel na www.ok-letenky.cz , cumim :shock: :shock: musi byt kseft pro aerolinky

Jeste koukam je tam varianta ctyr letu, tohle je asi i na me moc :D a usetrim jeste 200CZK 8)
Naposledy upravil(a) dider dne 30. 04. 2006, 11:39, celkem upraveno 1 x.


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Nechci rypat, ale nejak mi ten tvuj routing nedava smysl... Z MXP na FCO se dostanes jak? :twisted:

Jinak podobnou variantu se chystam absolvovat za tyden, pracovne jsem si to nazval Grand European M80 raid: PRG-MXP-FCO-MAD-FCO-MXP-PRG; 6 level segmentu do FFP, letadlo sice jedine, ale zato MD80 :D . Cena: 202,-EUR pres alitalia.com - na jinych serverech jsem tuhle variantu nenasel. V momente rezervace byl nejlevnejsi mnou nalezeny tarif PRG-MAD se SN za 6.700,-Kc, o rimem letu s CSA ani nemluve (7000+). Takze doufam, ze Alitalia dalsi ze svych povestnych stavek neusporada ve dnech moji cesty :roll:

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

Zajímavé, hlavně část MXP-FCO-LIN, takový transfer z jendoho letiště na druhé je opravdu jen pro skalní fanoušky letectví. Každý jiný cestující by takovou letenku omlátil aerolince (nebo prodejci) o hlavu.

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Se omlouvam prvni segment je PRG-FCO....

yhnatko
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 15. 07. 2005, 23:37
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Příspěvek od yhnatko »

No, ak sú dostatočné časy na transfer, tak to je paráda. Len nezabudni, že čím viac prestupov, tým väčšia šanca, že Tvoj kufor neskončí v Neapole ale niekde v Štokholme. To by bol mrzutý víkend.


dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Příspěvek od dider »

Na tri dny....jasny Handbag. Ale vzhledem k tomu ze tam jsou tak hodinove prestupy a je to Italie tak je to dost pravdepodobne....

OR
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1026
Registrován: 10. 02. 2004, 18:40
Stav: Offline

Příspěvek od OR »

No to je parada. Zacinam vymyslet, proc bych mel jet do Neapole ...

Asi reakce Alitalie na Sky Europe. Zkousel jsem cvicne jine destinace -treba Palermo, Catanii, Torino. Vikendovka je tam vzdy mezi 8-9000Kc.

OK-WAB
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 17. 08. 2005, 11:25
Stav: Offline

Příspěvek od OK-WAB »

Mám opět touhu proletět se letadlem...Chtěl bych vyzkoušet Smart Wings,Sky Europe nebo easy jet.Chci letět nikam jedno kam a hned zpátky...neví nikdo o nějaké levné nabídce?Hledám ale jak koukám na časy tak potřeboval bych nikam přiletět a cca za 4 - 6 hodin zase odletět do PRG.Kdo je podle cen nejlepší?Nechce se mi za tohle moc ustrácet...ale zase se chci pěkně proletět.

Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

Smart a Sky

Příspěvek od Skyfan »

Napada me ted akorat Bergamo, ale uz jsou tam ty letenky dost vybagrovany. Treba 18. cervence, Smart Wings z PRG ve 12.20 za 958 s taxama a Sky Europe ve 20.00 zpatky za 28 Euro s taxama. Minuly tyden se daly krasne jednodenky vymyslet diky Condoru, ale to už je bohužel pryča a ostatní už budou asi taky dost nahoře, tak neváhej.

OK-WAB
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 17. 08. 2005, 11:25
Stav: Offline

Příspěvek od OK-WAB »

Počkej a to jsou jako už lety na červenec teď v květnu vyprodaý?Nějak brzo.No ještě uvidím...pokud seženu dobrý letenky tak bych nikam zalít ale boužel nevím kam a přiletět nikam a třeba u Smartu za 30 min odletět to projít pasovkou a znovu se odbavit to by se nestihlo :((

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Příspěvek od vitezslav »

OK-WAB: S tím vůbec nepočítej, že bys stihl otočku jednoho letu!! Musíš jedině letět takovou linkou, která letí 2xdenně, případně kombinovat letecké společnosti. Sám jsem v minulosti podobných letů pár absolvoval - PRG-KLV-PRG s ČSA, PRG-ZRH-PRG a PRG-CDG-PRG s SW, PRG-STN-PRG s EZY... Uvedené lety na červenec samozřejmě nejsou vyprodány, ale už spadly do dražší kategorie. Na červenec je nejlepší nakupovat tak leden-únor, nebo kontrolovat akční nabídky. Pokud chceš v jednom dni stačit oba lety s jednou LC společností, napadá mi STN s EZY, CDG s SW nebo ORY s Sky.

Skyfan
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 289
Registrován: 04. 05. 2006, 19:57
Stav: Offline

Smart a Sky

Příspěvek od Skyfan »

OK-WAB: Je to přesně tak, jak Vítězslav píše, snad bych ještě opravdu přihodil i to Bergamo, tam v poledne se Smartem a večer zpátky se Sky Europe, o dražší kategorii a termínech nákupu už byla řeč. Tak dobrý výběr :-)

OK-WAB
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 17. 08. 2005, 11:25
Stav: Offline

Příspěvek od OK-WAB »

A mohl by mi nikdo říc přibližnou cenu?Nebo když bych chtěl aby to stálo co nejméně tak se vyplatí nakoupit třeba teď na říjen - listopad? ja mam teď v tom pěkný guláš našel jsem něco se Smartem do Říma a tam a zpět i taxy mi to nahlásilo cenu 17014 kč bylo to na student agency a to se mi zdá docela málo.Tak nevím...třeba mám špatný odhad.

OK-WAB
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 17. 08. 2005, 11:25
Stav: Offline

Příspěvek od OK-WAB »

Hele a Bergamo tím myslíte co?Nenapadá mě nic jinýho než Barcelona...ale nevím :d

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Bergamo = Milano-Bergamo (BGY)..mrkni na www.sky-europe.com


Odpovědět