Nákupy letenek

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Máte prosím někdo zkušenosti s bookingem z Firefoxu, Flocku nebo Opery ? Jestli funguje bez problémů? Explorer normálně nepoužívám, ale když dojde na booking tak ho pro jistotu zapnu... Dík


skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Odlet se blíží...kdopak mi najde nejlevnější tarif PRG-SJO-PRG (non US transit) s pobytem cca 21 dní, přelom březen/duben 2007. Odlet PRG, MUN, VIE, DRE

wojwy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 29. 12. 2005, 08:15
Stav: Offline

Příspěvek od wojwy »

Letěl jsem to několikrát přes Milán a Caracas s Al Italia a 2X jsem se domu dostal s 12 hodinovým zpožděním.Taky se dá přes Paříž a Mexiko.Nejlepší ale je ,dojít si na US ambasy a požádat o transportní vízum.Pak se dá letět s Martin Air nebo Continentálem.Dříve se létalo s KLM z AMS přímo ,ale kde ty léta jsou :-)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Příspěvek od Globik »

wojwy píše:Letěl jsem to několikrát přes Milán a Caracas s Al Italia a 2X jsem se domu dostal s 12 hodinovým zpožděním.Taky se dá přes Paříž a Mexiko.Nejlepší ale je ,dojít si na US ambasy a požádat o transportní vízum.Pak se dá letět s Martin Air nebo Continentálem.Dříve se létalo s KLM z AMS přímo ,ale kde ty léta jsou :-)


Transportní vízum neexistuje. Resp.vem si do kapsy třeba nějaký herák a máš o transportní vízum postaráno :D Je to tranzitní vízum.

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Příspěvek od skater »

Jaký je problém dostat tranzitní vízum? Stojí taky těch 100 USD a vyřizuje se stejně jako turistický vízum..na usembassy.cz jsem takový typ víza nenašel...


wojwy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 29. 12. 2005, 08:15
Stav: Offline

Příspěvek od wojwy »

Dík za opravu,každopádně jsem se taklhle už dlouho vlastní blbosti nezasmál.Ještě jednou dík. :D

rita
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 08. 10. 2006, 16:55
Stav: Offline

Příspěvek od rita »

pepa007 píše:Máte prosím někdo zkušenosti s bookingem z Firefoxu, Flocku nebo Opery ? Jestli funguje bez problémů? Explorer normálně nepoužívám, ale když dojde na booking tak ho pro jistotu zapnu... Dík

Delala jsem nekolikrat booking s Firefoxem i platila kartou pres internet a vzdy bez problemu.


Odpovědět