Nejlepší vyhledávač letenek

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Nejlepší vyhledávač letenek

Příspěvek od bedny »

mate nekdo tip na dobrej vyhledavac....? dik


Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: nelepsi vyhledavac

Příspěvek od Luko2 »

bedny píše:mate nekdo tip na dobrej vyhledavac....? dik

Zalezi co chce vyhledavat, zda spoje a zaroven solidni ceny pak je urcite mobissimo jednim z tech nejlepsich v kategorii All-in-one.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Kazdy vyhledavac neco umi a neco ne. Ja posledni dobou pouzivam nejvic Matrix (matrix.itasoftware.com), z meho pohledu jeho nejvetsi slabinou je, ze neumi open-jaw. Ty si pak hledam na letusce. Stejne tak round-tripy jsou obcas problematicke (kombinace open-jaw a OW vychazi o polovinu levneji nez round-trip). Ale celkove mi Matrix vyhovuje asi nejvic.

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Luko2 »

Night fly píše:Kazdy vyhledavac neco umi a neco ne. Ja posledni dobou pouzivam nejvic Matrix (matrix.itasoftware.com), z meho pohledu jeho nejvetsi slabinou je, ze neumi open-jaw. Ty si pak hledam na letusce. Stejne tak round-tripy jsou obcas problematicke (kombinace open-jaw a OW vychazi o polovinu levneji nez round-trip). Ale celkove mi Matrix vyhovuje asi nejvic.

Musim uznat ze vysledky hledani maji po graficke strance fajnove vymakane. Navic moznost hledat vsechny odlety v intervalu jednoho mesice take ocenuji.

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »



bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

Taky bych byl vdecnej , kdyby mi nekdo zkusil najit levne letenku do Jakarty a zpet nekdy zacatkem pristiho roku leden unor pripadne i brezen... dekuju,

PS: pak uz poletim sam :wink:

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od bedny »

me se libi skyscanner ale bohuzel mi nejak nefunguje vyhledavani co se tyce indonesie

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

Night fly píše:Kazdy vyhledavac neco umi a neco ne. Ja posledni dobou pouzivam nejvic Matrix (matrix.itasoftware.com), z meho pohledu jeho nejvetsi slabinou je, ze neumi open-jaw. Ty si pak hledam na letusce. Stejne tak round-tripy jsou obcas problematicke (kombinace open-jaw a OW vychazi o polovinu levneji nez round-trip). Ale celkove mi Matrix vyhovuje asi nejvic.


Kdyz najdes nejakou letenku pres matrix, tak jak ji pak kupujes pokud to neni neco jednoduche a nejde to koupit primo na strankach letecke spolecnosti. Mas nejakou cestovku, kde by ti takove letenky z matrixu vystavily. Ptam se primo na urcitou cestovku pokud jsi to zkusil. Pokud jo, rad bych dostal kontakt pokud je to mozne.

Diky
A> :roll:

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

Velice jednoduse: v Matrixu, kdyz si kliknes na konkretni cestu a zobrazi se ti jeji itinerar, je vlevo nahore odkaz "Show booking details". Toto ti zobrazi jednak bookovaci tridy (uzitecne pro FFP ;-) ), a jednak se ti dole na strance zobrazi "Fare construction" - a to pak namailujes libovolnemu letenkari, de facto jakekoliv cestovce, ktera dela letenky. Dokonce tam je i funkce "E-mail this itinerary to a travel agent". Zcela konkretne mne to dela O...x (abych nebyl narcen z reklamy ;-)).

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

Night fly píše:Velice jednoduse: v Matrixu, kdyz si kliknes na konkretni cestu a zobrazi se ti jeji itinerar, je vlevo nahore odkaz "Show booking details". Toto ti zobrazi jednak bookovaci tridy (uzitecne pro FFP ;-) ), a jednak se ti dole na strance zobrazi "Fare construction" - a to pak namailujes libovolnemu letenkari, de facto jakekoliv cestovce, ktera dela letenky. Dokonce tam je i funkce "E-mail this itinerary to a travel agent". Zcela konkretne mne to dela O...x (abych nebyl narcen z reklamy ;-)).


Muzes me prosimte poslat soukromou zpravu na kontakt v te cestovce kde ti to delaji jak pises. popripade jejich email adresu.

Dik

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Luko2 »

jsi nepoznal ze je to Orbix ??

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Night fly »

A to je presne ta reklama ktere jsem se chtel vyhnout. :lol:

Luko2
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 355
Registrován: 03. 11. 2004, 12:21
Bydliště: UL
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Luko2 »

Night fly píše:A to je presne ta reklama ktere jsem se chtel vyhnout. :lol:

Ucelem fora je preci vzajemna vymena informaci, takze kdyz to dotycnemu pomuze, neni jakykoliv duvod nezverejnit zdroj...

Opacnym pripadem je vcerejsi vecer, kdy jeden clen rozmnozil nevyzadanou informaci do vsech temat.

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Příspěvek od Admin »

Luko2 píše:
Night fly píše:A to je presne ta reklama ktere jsem se chtel vyhnout. :lol:

Ucelem fora je preci vzajemna vymena informaci, takze kdyz to dotycnemu pomuze, neni jakykoliv duvod nezverejnit zdroj...

Opacnym pripadem je vcerejsi vecer, kdy jeden clen rozmnozil nevyzadanou informaci do vsech temat.


Přesně tak, forum je určeno k vzájemné výměně informací. Problémem jsou očividně reklamní sdělení, která většinou bývají rozhozena během chvilky v co nejvíce tématech.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Luko2 píše:Ucelem fora je preci vzajemna vymena informaci, takze kdyz to dotycnemu pomuze, neni jakykoliv duvod nezverejnit zdroj...

Jasan, jinak by to taky mohlo dopadnout tak, ze se nebude psat ČSA, ale Č.A, misto Sky Europe jen S.y E....e apod :D


Odpovědět