Nepál podzim 2008

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Nepál podzim 2008

Příspěvek od euroflyer »

Ceny letenek do Nepálu nejsou zrovna nejnižší, napadá vás nějaký způsob, jak se tam dostat pod dvacet tisíc? Klidně kombince Indie a pak nějaký lowcost do Nepálu. Nemusí být jen z Prahy.


Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nepál podzim 2008

Příspěvek od Cestovatel »

euroflyer píše:Ceny letenek do Nepálu nejsou zrovna nejnižší, napadá vás nějaký způsob, jak se tam dostat pod dvacet tisíc? Klidně kombince Indie a pak nějaký lowcost do Nepálu. Nemusí být jen z Prahy.

Záleží kdy tam máš namířeno, ale pokud v blízké době, tak bych to štípnul s Condorem do Istanbulu a potom a Air Arabia do Kathmandu.

Když bukneš letenku u Condora ještě dnes, tak se tam dostaneš pod 20 tis. úplně s přehledem a ještě Ti bohatě zůstane na poplatky a nosiče...

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Nepál podzim 2008

Příspěvek od euroflyer »

Cestovatel píše:
euroflyer píše:Ceny letenek do Nepálu nejsou zrovna nejnižší, napadá vás nějaký způsob, jak se tam dostat pod dvacet tisíc? Klidně kombince Indie a pak nějaký lowcost do Nepálu. Nemusí být jen z Prahy.

Záleží kdy tam máš namířeno, ale pokud v blízké době, tak bych to štípnul s Condorem do Istanbulu a potom a Air Arabia do Kathmandu.

Když bukneš letenku u Condora ještě dnes, tak se tam dostaneš pod 20 tis. úplně s přehledem a ještě Ti bohatě zůstane na poplatky a nosiče...

díky, o air arabia jsem netušil, ale nějak tam lety istanbul - kathmandu nevidím:-(chci až na podzim

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cestovatel »

Nevím kde co nevidíš. V nabídce destinaci je Karachi Kathmandu Khartoum...

Sorry, nějak jsem přehlédl nadpis, že se jedná až o podzim. O to více máš času si to vše ošéfovat a počkat si akční letenky do Nepálu...

Potom doporučuji ještě počkat na akci u TUIfly pro cestu do Istanbulu za pár euráčů.

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

Cestovatel píše:Nevím kde co nevidíš. V nabídce destinaci je Karachi Kathmandu Khartoum...

Sorry, nějak jsem přehlédl nadpis, že se jedná až o podzim. O to více máš času si to vše ošéfovat a počkat si akční letenky do Nepálu...

Potom doporučuji ještě počkat na akci u TUIfly pro cestu do Istanbulu za pár euráčů.

to tam je, ale není tam žádný termín, kdy se letět dá....


Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cestovatel »

euroflyer píše:
Cestovatel píše:Nevím kde co nevidíš. V nabídce destinaci je Karachi Kathmandu Khartoum...

Sorry, nějak jsem přehlédl nadpis, že se jedná až o podzim. O to více máš času si to vše ošéfovat a počkat si akční letenky do Nepálu...

Potom doporučuji ještě počkat na akci u TUIfly pro cestu do Istanbulu za pár euráčů.

to tam je, ale není tam žádný termín, kdy se letět dá....

Letový řád na podzim ještě není otevřen. To si budeš muset počkat. Zatím je nabídka pouze do 29.3.07

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

Cestovatel píše:
euroflyer píše:
Cestovatel píše:Nevím kde co nevidíš. V nabídce destinaci je Karachi Kathmandu Khartoum...

Sorry, nějak jsem přehlédl nadpis, že se jedná až o podzim. O to více máš času si to vše ošéfovat a počkat si akční letenky do Nepálu...

Potom doporučuji ještě počkat na akci u TUIfly pro cestu do Istanbulu za pár euráčů.

to tam je, ale není tam žádný termín, kdy se letět dá....

Letový řád na podzim ještě není otevřen. To si budeš muset počkat. Zatím je nabídka pouze do 29.3.07

Máš pravdu, já zadával špatné dny a bez +- více dnů. ceny jsou hodně luxusní, i kdybych měl letět z prahy s click4sky, navíc istanbul je příjemný stopoover. nejlevnější úsek istanbul-kthmandu a zpět jsem tam našel za 440 euro, což je fakt hodně hustá cena. Někdo, kdo by tu měl s Air Arabia nějakou zkušenost?

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

Mimochodem, není levnější letět z Evropy do Dubaje a pak s Air Arabia ze Sharjahu, což je od Dubaje kousek?

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cestovatel »

euroflyer píše:Mimochodem, není levnější letět z Evropy do Dubaje a pak s Air Arabia ze Sharjahu, což je od Dubaje kousek?

Možnosti kombinace už záleží pouze na Tobě. Ptal jsi se na tip pod 20 litru...

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Příspěvek od outlier »

Dost lidi lita s Aeroflotem pres Moskvu do Indie a pak Katmandu...

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cestovatel »

outlier píše:Dost lidi lita s Aeroflotem pres Moskvu do Indie a pak Katmandu...

Dost lidí létá s Emirates přes Dubaj do Indie a pak Kathmandu... :D

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

a nějaký tip na úsek delhi - kathmandu?

milos
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 125
Registrován: 25. 10. 2004, 17:17
Stav: Offline

Příspěvek od milos »

euroflyer píše:a nějaký tip na úsek delhi - kathmandu?


zkus tohle http://www.jetairways.cz/cenik.htm případně http://www.jetairways.com/ já s nimi letěl Leh - Delhi a úplně v pohodě, určitě se ale dá najít i levnější dopravce

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Cestovatel »

euroflyer píše:a nějaký tip na úsek delhi - kathmandu?

Mrkni se po nízkonákladovkách v Indii, možná tam už i nějaká létá. Seznam přepravců najdeš snadno na webu.

SWA
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 17. 11. 2006, 10:01
Stav: Offline

Příspěvek od SWA »

No co mam zkusenost tak z Indie do Kathmandu leta jen Jet airways, Air India, Indian airlines a Royal Nepal airlines... Vsechny jsou na teto trase pekne drahe.

Ja jsem napr z Delhi jel vlakem a pak busem pre Sounali do Kathmandu. Zabralo mi to asi den a pul mozna o neco min a stala jedna cesta 500kc. Pak z Delhi jezdi jeste primo bus Delhi - Kathamndu ale ten te prijde asi na 2000kc mozna min nikdy jsem ho nevyuzil takze cena je z doslechu;)

Takze zalezi jen kolik mas casu;)


Odpovědět