Bombaj v lednu

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od creyman »

Pri rezervaci deseti lidí jsem u jedné osoby u letu s KLM zadal špatné křestní jméno. Neví někdo kolik to bude stát? Psal jsem dnes na expedii a ještě nedostal odpověď. V případě, že mám rezervační potvrzení i strhnuté peníze z účtu k e-letenkám se dostanu jak? To potvrzení co přišlo obratem asi nestačí..?


pavleek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 03. 06. 2008, 15:21
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od pavleek »

ti ulítlo písmenko, nebo jsi to komplet zblnul? obvykle akceptují tak 3 chybné písmena. akorát nechápu, proč jsi psal expedii? pokud jsi platil kartou, to potvrzení je letenka. je tam asi pětimístní kód, nic jiného nepotřebuješ. jinak je to vše o dopravci a jeho podmínkách...

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od Robert »

pavleek píše:ti ulítlo písmenko, nebo jsi to komplet zblnul? obvykle akceptují tak 3 chybné písmena. akorát nechápu, proč jsi psal expedii? pokud jsi platil kartou, to potvrzení je letenka. je tam asi pětimístní kód, nic jiného nepotřebuješ. jinak je to vše o dopravci a jeho podmínkách...


Proč by neměl psát na expedii. Oni jsou prodejce, tak by to měli řešit.

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od creyman »

BOMBAI - GOA ?? v únoru.
Zkušenější prosím poraďte, kdo má čas se na netu kouknout.. :-) Předem díky, spěchá.

Prosím ještě dotaz. Hledal jem to přes skyscaner (Bombai Goa 3.2 tam a 11.2 zpět) a nejlépe vycházely Kingfisher Airlines (ten má cenu 950, ale pro no rezident India to počítá vyšší)
Go Air 990,-Kč, ale jak je to se zavazadly? Cena vypadala konečná. Jsem zvyklý se SKY a Ryan a tady nevím, tam se dost doplácí. Může se někdo zkušenější letecký harcovník podívat??
Spice Jet ještě 960,- ale tam jsem se ještě nedíval. Ostatní jsou asi dražší.
Děkuji mnohokrát za radu, máme to 8x a kdyby jsme museli 16xzaplatit příplatek za zavazadlo tak bych dostal čočku :-)

michalpavlik
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 05. 2006, 08:17
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od michalpavlik »

pozri si stranky tych spolocnosti a budes mudrejsi, urcite je to tam jasne napisane. mam pocit ze jedno zavazadlo bolo v cene. letenky v indii su pomerne lacne. pred nejakymi dvoma rokmi ked som sa tomu venoval bol problem aj v tom, ze sa ani u lowcostov nedalo platit europpskymi kartami, udajne kvoli prevencii podvodov, ale to je uz mozno vyriesene. sposobom ako to obist bolo pre mna kontaktovanie indickeho travelagenta, ktory to bookol za mna za nejaku proviziu.


mikefreem
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 27. 08. 2008, 17:37
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od mikefreem »

creyman píše:BOMBAI - GOA ?? v únoru.
Zkušenější prosím poraďte, kdo má čas se na netu kouknout.. :-) Předem díky, spěchá.

Prosím ještě dotaz. Hledal jem to přes skyscaner (Bombai Goa 3.2 tam a 11.2 zpět) a nejlépe vycházely Kingfisher Airlines (ten má cenu 950, ale pro no rezident India to počítá vyšší)
Go Air 990,-Kč, ale jak je to se zavazadly? Cena vypadala konečná. Jsem zvyklý se SKY a Ryan a tady nevím, tam se dost doplácí. Může se někdo zkušenější letecký harcovník podívat??
Spice Jet ještě 960,- ale tam jsem se ještě nedíval. Ostatní jsou asi dražší.
Děkuji mnohokrát za radu, máme to 8x a kdyby jsme museli 16xzaplatit příplatek za zavazadlo tak bych dostal čočku :-)


My budueme v Indii v breznu a mame uz zaplaceny lety se Spice Jet... 19/03 GOI- DEL a 26/03 VNS ( Varanasi ) - BOM. Cena dobra a zavazadlo do 20 kg zdarma.

mikefreem
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 27. 08. 2008, 17:37
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od mikefreem »

mikefreem píše:
creyman píše:BOMBAI - GOA ?? v únoru.
Zkušenější prosím poraďte, kdo má čas se na netu kouknout.. :-) Předem díky, spěchá.

Prosím ještě dotaz. Hledal jem to přes skyscaner (Bombai Goa 3.2 tam a 11.2 zpět) a nejlépe vycházely Kingfisher Airlines (ten má cenu 950, ale pro no rezident India to počítá vyšší)
Go Air 990,-Kč, ale jak je to se zavazadly? Cena vypadala konečná. Jsem zvyklý se SKY a Ryan a tady nevím, tam se dost doplácí. Může se někdo zkušenější letecký harcovník podívat??
Spice Jet ještě 960,- ale tam jsem se ještě nedíval. Ostatní jsou asi dražší.
Děkuji mnohokrát za radu, máme to 8x a kdyby jsme museli 16xzaplatit příplatek za zavazadlo tak bych dostal čočku :-)


My budueme v Indii v breznu a mame uz zaplaceny lety se Spice Jet... 19/03 GOI- DEL a 26/03 VNS ( Varanasi ) - BOM. Cena dobra a zavazadlo do 20 kg zdarma.


...Jo a normalne mi to vzalo Mastercard z KB

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od creyman »

Dokupuji jednu letenku do Bombaje v únoru odlet z Norimberka.
Našel jsem dvě varianty přes Pažíž s Air France, nebo SWISS přes Curych.
Cena je skoro stejná. Co bude lepší ? Mohou být v rezervaci nějaké rozdíly?
Výrazně jiné podmínky jako něco připlatit ap. Jsou to základní letenky economy.

Jídlo, servis ap...? Na Air France letí Embraer a pak 777 u SWISS jsem to nezjistil..

2.2. tam 12.2 zpět díky za rady.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od Kamyl »

Swiss to poleti urcite s A330 nebo A340...

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od Malvolio »

Kamyl píše:Swiss to poleti urcite s A330 nebo A340...


RJ100 + A332

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od vita »

Já jsem sice s AF letěl naposledy asi před 13ti lety, se Swissem asi před 4 rokama, ale Švýcary můžu doporučit :)

na letu z Prahy servis teda nic moc - za mě byl Croisant, čaj a čokoládička (a já Croisanty nemám rád), ale na dálkovce jídlo moc dobré, pití do tebe lejou tolik, že jsem byl frequent toilet visitor, vlastní personální obrazovky a ovladač na hry v A330 Economy a vydržel jsem celou noc vzhůru a srovnal si časový posun, to má ale AF v B777 určitě taky. Takže bych možná volil i podle počtu cestujících. Když letíme ve třech, tak je lepší uspořádání 3-3-3, když ve dvou, tak ocením 2-4-2, jestli mám teda ty dvě krajní místa (už jsem zažil i 2-4-2 v MD-11 a místa D a E :twisted: )

Pokud jde o přestup, tak o Curychu jsem nikdy neslyšel nic špatného, osobně se mi tam líbilo víc, než v Milanu na Malpense. O kvalitách de Gaullova letiště v Paříži toho bylo napsáno mnoho 8) . Někdo to tam má rád, někdo se tomu vyhne oklikou :)

No a samozřejmě se můžeš rozhodovat i podle aliance a zisku mílí. Pokud máš OK plus, nebo jiný SkyTeam, tak poletíš s Air France. A jestli jsi u Star Alliance, máš třeba Miles & More Lufthansy (a vlastně i Swissu), tak dáš asi přednost Švýcarům :)

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od Smurfx »

Ahoj,

pokud nemáš FF program aliance Sky Team, tak bych spíše doporučil Swiss. Ale jenom z důvodu letadla. Boeing 777 je totiž v porovnání s A340 výrazně hlučnější a méně pohodlný. Na druhou stranu servis Air France je hlavně co se týče jídla a pití na velmi dobré úrovni a zábavní systém mohu hodnotit o třídu lépe, než v případě Swiss.

Let do Bombaje je ale poměrně krátký. Na takto krátkých linkách snad Air France ani neotevírá rozšířené bary po letadle (alko, nealko, zmrzliny, bagetky, krekry a další dobrůtky). Pokud ti tedy nevadí nezbytné špunty do uší a trochu stresu při přestupu v Paříži, můžeš zkusit Air France a vstoupit do FF programu a nasbírat nějaké míle. Pokud dáváš přednost pohodlnějšímu letadlu a spokojíš se s o trochu horším IFE a servisem, tak je volbou Swiss.

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od creyman »

Díky moc za radu..

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od poja »

creyman píše:Dokupuji jednu letenku do Bombaje v únoru odlet z Norimberka.
Našel jsem dvě varianty přes Pažíž s Air France, nebo SWISS přes Curych.
Cena je skoro stejná. Co bude lepší ? Mohou být v rezervaci nějaké rozdíly?
Výrazně jiné podmínky jako něco připlatit ap. Jsou to základní letenky economy.

Jídlo, servis ap...? Na Air France letí Embraer a pak 777 u SWISS jsem to nezjistil..

2.2. tam 12.2 zpět díky za rady.


moc te nechápu tady jednu letenku dokupujes a ve vedlejším tu samou prodavas :roll:

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Bombaj v lednu

Příspěvek od creyman »

Někdo se rozešel a letí s novým patrnerem. To je ta nová co se dokupuje a ty dvě neletí zase proto, že se napsalo při rezervaci omylem jiné křestní jméno a u KLM nejde již změnit ani za jakýkoli poplatek. Zkoušel jsem i s prosíkem jen tak zavolat jestli tři zrušené nenahradí jednou novou, ale ani náhodou. :? Tak proto. Než člověk koupí a odletí uplyne dlouhá doba a může se stát cokoli. Navíc pokud se jená o deset lidí.. Stává se. :(


Odpovědět