Letenky Air Asia

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
ali
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 28. 09. 2008, 11:21
Stav: Offline

Letenky Air Asia

Příspěvek od ali »

Má někdo zkušenost s koupi letenky u společnosti AIR ASIA ?
Jedná se mi o to, zdali pro platbu přes net. postačí platební karta VISA ELECTRON nebo musí být VISA CLASIC. díky za odpovědi.


Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letenky Air Asia

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

ali píše:Má někdo zkušenost s koupi letenky u společnosti AIR ASIA ?
Jedná se mi o to, zdali pro platbu přes net. postačí platební karta VISA ELECTRON nebo musí být VISA CLASIC. díky za odpovědi.


myslim ze je to celkme jedno - dulezitejsi je, zda tva banka u visa electron umoznuje platby pres internet.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Letenky Air Asia

Příspěvek od Zlin142 »

Tragedie_v_JZD píše:myslim ze je to celkme jedno - dulezitejsi je, zda tva banka u visa electron umoznuje platby pres internet.


Přesně tak. GE např. neumožňuje platby ani embosovanou MasterCard.

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letenky Air Asia

Příspěvek od bedny »

Tragedie_v_JZD píše:
ali píše:Má někdo zkušenost s koupi letenky u společnosti AIR ASIA ?
Jedná se mi o to, zdali pro platbu přes net. postačí platební karta VISA ELECTRON nebo musí být VISA CLASIC. díky za odpovědi.


myslim ze je to celkme jedno - dulezitejsi je, zda tva banka u visa electron umoznuje platby pres internet.


Pesne tak, z vlastni zkusenosti...

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Letenky Air Asia

Příspěvek od pepa007 »

Zlin142 píše:
Tragedie_v_JZD píše:myslim ze je to celkme jedno - dulezitejsi je, zda tva banka u visa electron umoznuje platby pres internet.


Přesně tak. GE např. neumožňuje platby ani embosovanou MasterCard.


počkej, to není možný. manželka má účet v GE a normálně přes web nakupuje...


wombatek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 64
Registrován: 22. 03. 2006, 13:12
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od wombatek »

Air Asia - nakupoval jsem embossovanou kartou; jelikoz akceptuji jen VISA a MC, predpokladam, ze tyto karty se v elektronicke verzi nevydavaji (tim nemyslim nejake nahrazky)

GE Money - pres normalni karty se opravdu jiz neda (asi 2 roky zpet), ale da se poridit zvlastni karta pro net platby

mb
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 83
Registrován: 03. 08. 2004, 20:34
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Příspěvek od mb »

Air Asia kupoval jsem minulý týden, žádný příplatek, platba standardní kartou, jinak v akcích super ceny, oneway z Langkawi do KUL 800,- CZK s taxama pro tři o Vánocích.Neberou DC a AMEX.Kufr na odbavení za 25,-
kus.

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od dejavu »

Moje platba s MC vydanou u eBanky naprosto bez problemu, koupeno uz nekolik letenek. Ale treba kamarad s Visou vydanou v Britanii (embosovana, platby pres internet bezne funguji) neuspel. Na nejakem foru jsme nasli, ze problem muze nastat u nekterych (britskych) bank, u kterych bylo prilis podvodu, a AirAsia jejich karty nebere. Proste bych to zkusil. :-)

Krupier2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 07. 11. 2008, 12:05
Stav: Offline

Re:

Příspěvek od Krupier2 »

dejavu píše:Moje platba s MC vydanou u eBanky naprosto bez problemu, koupeno uz nekolik letenek. Ale treba kamarad s Visou vydanou v Britanii (embosovana, platby pres internet bezne funguji) neuspel. Na nejakem foru jsme nasli, ze problem muze nastat u nekterych (britskych) bank, u kterych bylo prilis podvodu, a AirAsia jejich karty nebere. Proste bych to zkusil. :-)


Jdu to vyzkoušet, mám účet u Barclays, tak uvidíme, jestli to půjde... 198GBP za STN - KUL - STN, neberte to... :o)

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Letenky Air Asia

Příspěvek od ragbysta »

jednoduché nebot musiš být registrovan a mit let s airasia a proto máš předkupní právo na letenku za 99 liber ale už jsou vyprodane logoval jsem se již 26.11. nyni jsou k dispozici za 221 liber jednim smerem plus příplatek za kufr a na jidlo celkem to vyjde na cca 500 liber zpáteční nemas ale bohužel přípoj ve stanstedu ani z prahy ani brna tak k tomu přibal letenku z prahy zpáteční ale na stansted asi teda s ryan air za cca 3000 přidej k tomu čekačku na odlet a na přílet a dostaneš se na 20 000 skoro a za to samo koupiš letenku s obyčejnýma aerolinkama lepší pak je letet do bangkoku a pak přeletet s air asia do kuala lumpur tam si vybereš letenku s poplatkama za 1500 kč jednim smerem s pozdravem cestuji takhle každoročnš :mrgreen:

Krupier2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 07. 11. 2008, 12:05
Stav: Offline

Re: Letenky Air Asia

Příspěvek od Krupier2 »

Ty letenky tam skutečně za tu cenu byly, a kdyby mi banka bývala uvolnila dřív šek, stihl bych je koupit a registraci, o které mluvíš, bych nejspíš jako u kohokoliv jiného prováděl v tu chvíli. Co se toho přípoje na STN týká, pro mě je to zhruba dvou a půl hodinová cesta autem, takže by mě to opravdu bývalo vyšlo na těch úžasných šest tisíc. :(

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Letenky Air Asia

Příspěvek od ziletka »

O jake registraci to tu mluvite???

Krupier2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 07. 11. 2008, 12:05
Stav: Offline

Re: Letenky Air Asia

Příspěvek od Krupier2 »

Já o ní teda nezačal, ale předpokládám, že bylo myšleno prostě vytvoření účtu stejně jako u EZJ, RA, atd., když člověk potřebuje udělat online rezervaci.

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Letenky Air Asia

Příspěvek od ragbysta »

jsou tam obcas nejake výhody při registraci např předkupni právo letenky aspon tak mi to tlumočily červene kočky v kanceláři air asia jsou hezké nabídky chodi mailem info o zajimavostech atd.

johnczech
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 217
Registrován: 09. 04. 2010, 11:28
Oblíbené typy letadel: L 410 a vetsi
Pohlaví: muž
Bydliště: Malajsie - LGK
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letenky Air Asia

Příspěvek od johnczech »

AK má teď nyní akci na místní letenky po JV Asii, cena 0, nebo pár RM a plus poplatky. A docela pecka je KUL - STN za 599 RM, čili za cca 3600 CZK.


Odpovědět