Praha, Vídeň - Bangkok, Kuala Lumpur

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Status: Offline

Praha, Vídeň - Bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvekod ragbysta » 25. 01. 2009, 22:02

Ahojki nejaký zajímavý nápad na letenku v obdobi březen duben z Prahy nebo vídne do Bangkoku či Kuala Lumpur??
Zatim jsem sehnal pro 2 dospele a 1 dítě 6 let celkem 42 tisic Víden - Dubai - Bangkok a zpet s fly Emirates na 42 000 s poplatkama , to ujde ale kdyby náhodou???
dik moc :roll: :roll: :roll:

FlyingDuckie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Re: Praha,Víden - bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvekod FlyingDuckie » 25. 01. 2009, 23:19

ragbysta píše:Ahojki nejaký zajímavý nápad na letenku v obdobi březen duben z Prahy nebo vídne do Bangkoku či Kuala Lumpur??
Zatim jsem sehnal pro 2 dospele a 1 dítě 6 let celkem 42 tisic Víden - Dubai - Bangkok a zpet s fly Emirates na 42 000 s poplatkama , to ujde ale kdyby náhodou???
dik moc :roll: :roll: :roll:

Ahoj, pokud by ti nevadilo letět z MUC, dá se sehnat docela slušná letenka s KLM
MUC - AMS - KUL a zpět za cca 39 000 vc.popl pro /2 dosp., 1 dite

Je to rozdíl pár korun :-)

Duckie :o

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Oblíbené typy letadel: a380

Příspěvekod ragbysta » 26. 01. 2009, 13:49

:D ¨dik
přece jenom víden je blíž z ostravy dik moc ještě jednou

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bedny » 24. 02. 2009, 22:24

Etihad Airways do Bangkoku z Mnichova to litaj za 14390,- all in... nebo o par korun draz z Frankfurtu... smosebou ze se jedna o terminy brezen duben.

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bedny » 24. 02. 2009, 22:25

a jeste v jinej termin ale zato za krasny penize a z PRAHY.... Aerosvit v cervnu za 12037,- all in spatecku do BKK

valerie
Nováček
Nováček

Příspěvekod valerie » 23. 06. 2010, 12:02

Ahojky my letíme v srpnu s fly hi je to kyjevská společnost za15 TISÍC ZPÁTECNÍ PRAHA- BANGKOK

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kamyl » 23. 06. 2010, 12:51

valerie: No za 14500,- jste mohli v srpnu letet z PRG do BKK a zpet s Emirates a jeste se prolitnout i A380...

Nehlede k tomu, ze vubec netusim, co je za spolecnost Fly Hi, to je snad jen nejaky prodejce ne? Nebo mi neco uniklo?

poja
Cestující First Class
Cestující First Class

Příspěvekod poja » 29. 06. 2010, 19:48

valerie píše:Ahojky my letíme v srpnu s fly hi je to kyjevská společnost za15 TISÍC ZPÁTECNÍ PRAHA- BANGKOK

to je hustý flyhi..to se budes asi trochu divit až prides na letiště..hhlavně kdybys neletěla s "fly hi" tak by ta samá letenka stála necelých 9tis :)

Markki
Nováček
Nováček

Příspěvekod Markki » 27. 09. 2010, 08:16

Nemáte někdo zkušenosti s koupi letenky přes Flyhi? díky.

VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class

Re: Praha, Vídeň - Bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvekod VanillA » 27. 09. 2010, 09:31

Já jsem plánoval okru na březen STN-KUL-DPS-BKK-HKT-SIN-KUL-STN, vše s AirAsiaX za 12000,-

Samotný úsek STN-KUL-STN vycházel na 302 liber. Termínu bylo dost jak na únor, tak březen..

holipost
Nováček
Nováček

Příspěvekod holipost » 22. 04. 2017, 12:29

Reálná zkušenost s FLYHI: [-X S http://www.flyhi.cz/ jsme si dali zrušený let a od té doby 3 měsíce, nekomunikují a peníze za letenky jsme zpět nedostali. Je to díra na peníze a žádná nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 261/2004 ze dne 11. února 2004, kterými se stanoví společná pravidla náhrad a pomoci cestujícím v letecké dopravě zde neplatí. Odkáží vás na leteckou společnost a ta se s vámi bavit nebude, protože jste letenky nekoupili od nich. Mám dojem, že zisky z nevrácených zrušených letů jsou vyšší, než provize z přeprodaných letenek. Takže za mou osobu: jsou to regulérní podvodníci. Jan [-X

michal4
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod michal4 » 05. 09. 2017, 18:18

Navážu s podobným dotazem.

V lednu vyrážím na 2 1/2 týdne do JV Asie. Přílet a odlet mám z Bangkoku, kde potřebuji být první a poslední víkend. Hned v pondělí vyrážím do Siem Reapu a z něj ve čtvrtek 18/1 do Kuala Lumpuru. Pak mám letenku na pátek 26/1 s Bangkok Airways z Krabi zpět do Bangkoku. Aspoň na čtyři pět dní chci koupačku (nejspíš okolí Krabi), ale ne všechny noci na přesně tom samém místě.

Spojit Kuala Lumpur a Krabi přímým letem se mi zdá trošku nudné a hlavně neuspokojující mou tuláckou duši. Chtěl bych si ještě někam na dva tři dny odskočit. Ale KAM? Kdybyste měli čas dva tři dny a rozpočet na letenky a víza cca 3.000 Kč, kam byste si z KUL zaletěli? Díky za odpovědi :-)

Koukal jsem na různé možnosti, ale možná něco ještě přehlížím:
- Ostrov Penang mě moc nenadchnul. Hlavně ta propagovaná koloniální architektura. Asi jsem už viděl příliš evropských měst :-D Taky pláže tam se mi zdají dost na nic.
- Langkawi už mě nadchlo víc, ale v kombinaci s neexistujícím přímým letem do KBV už méně. A lodí se mi 7 hodin na Phi-Phi nechce. Nejlíp mi vychází kombinace KUL - Langkawi - SIN - KBV...
- Singapur - další razítko do pasu, ale nějak mě tam nic netáhne.
- Bali - v lednu tam leje.
- Vietnam - na severu zima, na jihu ok, ale zatím víza (možná od 2018 už nikoliv) a vracet se z KUL pár set kilometrů východně od místa, kde jsem den před tím odletěl, mi nedává moc smysl a připadal bych si jako totální magor - to by musel být fakt super letecký deal.
- Barma - vyrazil bych, ale odrazuje mě vysoká cena víz (50$) následovaná nepříliš ok cenami letenek
- Hongkong/Macao - super poměr cena/délka letu - cca 2800 Kč za dva 4 hodinové lety, počasí v lednu relativně příjemné. Jen to nemůžu inteligentně napojit na zbytek cesty :-D Uznejte sami, že 4h odskok na 1-2 noci do Hongkongu/Macaa a pak zase 4h návrat do KUL/SIN je trošku creepy. Možná trošku víc :lol:
- Taiwan - neláká mě, možná protože můj exzaměstnavatel byl z TW

EDIT: A zapomněl jsem na docela důležitou drobnost - letenky chci kupovat na konci září až se vrátím z tripu po Peru. Urychlil bych to, kdyby přišel nějaký fakt super deal/tip. Snad se o měsíc později nepo... z cen ubytování v okolí Krabi :-D

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class

Příspěvekod loupeznik » 06. 09. 2017, 00:33

Dalo by se např. odskočit si do Kota Kinabalu, vylézt na kopec a sledovat úžasný východ slunce ze 4 km nad mořem.

Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvekod Brut » 06. 09. 2017, 05:05

Osobne bych dal Singapur, na 2 dny idealni, ale ja mam rad velka cista mesta. Pokud ne, tak bych jel na Tioman, tam ale nedoletis. Nebo bych se mrknul jestli se neda doletet pres Sumatru.

Zpět na “Levné letenky”