Praha, Vídeň - Bangkok, Kuala Lumpur

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Praha, Vídeň - Bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od ragbysta »

Ahojki nejaký zajímavý nápad na letenku v obdobi březen duben z Prahy nebo vídne do Bangkoku či Kuala Lumpur??
Zatim jsem sehnal pro 2 dospele a 1 dítě 6 let celkem 42 tisic Víden - Dubai - Bangkok a zpet s fly Emirates na 42 000 s poplatkama , to ujde ale kdyby náhodou???
dik moc :roll: :roll: :roll:


FlyingDuckie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 128
Registrován: 12. 01. 2008, 12:57
Bydliště: London, Bangkok, Phuket
Stav: Offline

Re: Praha,Víden - bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od FlyingDuckie »

ragbysta píše:Ahojki nejaký zajímavý nápad na letenku v obdobi březen duben z Prahy nebo vídne do Bangkoku či Kuala Lumpur??
Zatim jsem sehnal pro 2 dospele a 1 dítě 6 let celkem 42 tisic Víden - Dubai - Bangkok a zpet s fly Emirates na 42 000 s poplatkama , to ujde ale kdyby náhodou???
dik moc :roll: :roll: :roll:


Ahoj, pokud by ti nevadilo letět z MUC, dá se sehnat docela slušná letenka s KLM
MUC - AMS - KUL a zpět za cca 39 000 vc.popl pro /2 dosp., 1 dite

Je to rozdíl pár korun :-)

Duckie :o

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Praha,Víden - bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od ragbysta »

:D ¨dik
přece jenom víden je blíž z ostravy dik moc ještě jednou

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Praha,Víden - bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od bedny »

Etihad Airways do Bangkoku z Mnichova to litaj za 14390,- all in... nebo o par korun draz z Frankfurtu... smosebou ze se jedna o terminy brezen duben.

bedny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 257
Registrován: 28. 05. 2006, 15:35
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Praha,Víden - bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od bedny »

a jeste v jinej termin ale zato za krasny penize a z PRAHY.... Aerosvit v cervnu za 12037,- all in spatecku do BKK


valerie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 23. 06. 2010, 11:41
Stav: Offline

Re: Praha,Víden - bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od valerie »

Ahojky my letíme v srpnu s fly hi je to kyjevská společnost za15 TISÍC ZPÁTECNÍ PRAHA- BANGKOK

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Praha,Víden - bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od Kamyl »

valerie: No za 14500,- jste mohli v srpnu letet z PRG do BKK a zpet s Emirates a jeste se prolitnout i A380...

Nehlede k tomu, ze vubec netusim, co je za spolecnost Fly Hi, to je snad jen nejaky prodejce ne? Nebo mi neco uniklo?

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Praha,Víden - bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od poja »

valerie píše:Ahojky my letíme v srpnu s fly hi je to kyjevská společnost za15 TISÍC ZPÁTECNÍ PRAHA- BANGKOK



to je hustý flyhi..to se budes asi trochu divit až prides na letiště..hhlavně kdybys neletěla s "fly hi" tak by ta samá letenka stála necelých 9tis :)

Markki
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27. 09. 2010, 08:10
Stav: Offline

Re: Praha,Víden - bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od Markki »

Nemáte někdo zkušenosti s koupi letenky přes Flyhi? díky.

VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Re: Praha, Vídeň - Bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od VanillA »

Já jsem plánoval okru na březen STN-KUL-DPS-BKK-HKT-SIN-KUL-STN, vše s AirAsiaX za 12000,-

Samotný úsek STN-KUL-STN vycházel na 302 liber. Termínu bylo dost jak na únor, tak březen..

holipost
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 22. 04. 2017, 12:25
Stav: Offline

Re: Praha, Vídeň - Bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od holipost »

Reálná zkušenost s FLYHI: [-X S http://www.flyhi.cz/ jsme si dali zrušený let a od té doby 3 měsíce, nekomunikují a peníze za letenky jsme zpět nedostali. Je to díra na peníze a žádná nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 261/2004 ze dne 11. února 2004, kterými se stanoví společná pravidla náhrad a pomoci cestujícím v letecké dopravě zde neplatí. Odkáží vás na leteckou společnost a ta se s vámi bavit nebude, protože jste letenky nekoupili od nich. Mám dojem, že zisky z nevrácených zrušených letů jsou vyšší, než provize z přeprodaných letenek. Takže za mou osobu: jsou to regulérní podvodníci. Jan [-X

michal4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 345
Registrován: 17. 03. 2017, 18:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Praha, Vídeň - Bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od michal4 »

Navážu s podobným dotazem.

V lednu vyrážím na 2 1/2 týdne do JV Asie. Přílet a odlet mám z Bangkoku, kde potřebuji být první a poslední víkend. Hned v pondělí vyrážím do Siem Reapu a z něj ve čtvrtek 18/1 do Kuala Lumpuru. Pak mám letenku na pátek 26/1 s Bangkok Airways z Krabi zpět do Bangkoku. Aspoň na čtyři pět dní chci koupačku (nejspíš okolí Krabi), ale ne všechny noci na přesně tom samém místě.

Spojit Kuala Lumpur a Krabi přímým letem se mi zdá trošku nudné a hlavně neuspokojující mou tuláckou duši. Chtěl bych si ještě někam na dva tři dny odskočit. Ale KAM? Kdybyste měli čas dva tři dny a rozpočet na letenky a víza cca 3.000 Kč, kam byste si z KUL zaletěli? Díky za odpovědi :-)

Koukal jsem na různé možnosti, ale možná něco ještě přehlížím:
- Ostrov Penang mě moc nenadchnul. Hlavně ta propagovaná koloniální architektura. Asi jsem už viděl příliš evropských měst :-D Taky pláže tam se mi zdají dost na nic.
- Langkawi už mě nadchlo víc, ale v kombinaci s neexistujícím přímým letem do KBV už méně. A lodí se mi 7 hodin na Phi-Phi nechce. Nejlíp mi vychází kombinace KUL - Langkawi - SIN - KBV...
- Singapur - další razítko do pasu, ale nějak mě tam nic netáhne.
- Bali - v lednu tam leje.
- Vietnam - na severu zima, na jihu ok, ale zatím víza (možná od 2018 už nikoliv) a vracet se z KUL pár set kilometrů východně od místa, kde jsem den před tím odletěl, mi nedává moc smysl a připadal bych si jako totální magor - to by musel být fakt super letecký deal.
- Barma - vyrazil bych, ale odrazuje mě vysoká cena víz (50$) následovaná nepříliš ok cenami letenek
- Hongkong/Macao - super poměr cena/délka letu - cca 2800 Kč za dva 4 hodinové lety, počasí v lednu relativně příjemné. Jen to nemůžu inteligentně napojit na zbytek cesty :-D Uznejte sami, že 4h odskok na 1-2 noci do Hongkongu/Macaa a pak zase 4h návrat do KUL/SIN je trošku creepy. Možná trošku víc :lol:
- Taiwan - neláká mě, možná protože můj exzaměstnavatel byl z TW

EDIT: A zapomněl jsem na docela důležitou drobnost - letenky chci kupovat na konci září až se vrátím z tripu po Peru. Urychlil bych to, kdyby přišel nějaký fakt super deal/tip. Snad se o měsíc později nepo... z cen ubytování v okolí Krabi :-D

loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 622
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: Praha, Vídeň - Bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od loupeznik »

Dalo by se např. odskočit si do Kota Kinabalu, vylézt na kopec a sledovat úžasný východ slunce ze 4 km nad mořem.

Brut
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 03. 06. 2011, 20:30
Pohlaví: muž
Bydliště: u BHX
Stav: Offline

Re: Praha, Vídeň - Bangkok, Kuala Lumpur

Příspěvek od Brut »

Osobne bych dal Singapur, na 2 dny idealni, ale ja mam rad velka cista mesta. Pokud ne, tak bych jel na Tioman, tam ale nedoletis. Nebo bych se mrknul jestli se neda doletet pres Sumatru.


Odpovědět