Aer Lingus NY - 3290 kč

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
VanillA
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 322
Registrován: 22. 02. 2009, 11:57
Stav: Offline

Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od VanillA »

Ahoj všem,

na akčních letenkách jsem narazil na nabídku z Krakowa do NY za 3290 kč.
Bookovat okamžitě, až si toho někdo všimne, tak to bude hned pryč.

Ja jsem zabookoval 1.10 - 5.10 pro 2 os. za krásných 6600 ,- :D

Bookovat přes aerlingus.com nebo lastminute.de


marian
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 05. 05. 2009, 10:13
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od marian »

Uz si vsimli.... zacinaju tam naskakovat vacsie ceny :roll:

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od persona »

Tak jsem opět neodolal. Rezervace a koupě letenky bezproblémová - platil jsem klasickou embosovanou (kreditní) VISA kartou, jen je dobré si malinko, ale opravdu jen trošku pospíšit při vyplňování a kontrole čísla karty a review údajů před odesláním platby (oproti jiným nákupům, já ale každé jméno i číslo při objednávce kontroluji velice pečlivě a pro jistotu 3x, abych neudělal chybu ve jménu - takže mi to trvá déle a jednou mi vypršel čas - ale ostatní to asi ani nezaregistrují).

Dostal jsem se na cenu 3750 Kč za osobu na termín 12. - 17. listopadu, což je, myslím, pořád velice pěkné. Někdo může namítnout, že v tuto dobu je v NYC už chladněji, ale tentokrát pojedu s tátou a zaměříme se primárně na galerie a muzea (ev. nějaké předvánoční nákupy), kde počasí nehraje roli :D A navíc už bude New York plný světel.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od poja »

tak napotřetí mi akce vyšla mame to za 529zlataku na osobu snad se pres svatky moc nebude hýbat kurz jeste sem to kupoval jednomu cloveku bohužel na spatnej datum takže sem platil rovnou dalsich 315PLN za prebookovani...moc díky za tip už nebudu tak nervozni :D

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od persona »

poja píše:tak napotřetí mi akce vyšla mame to za 529zlataku na osobu snad se pres svatky moc nebude hýbat kurz jeste sem to kupoval jednomu cloveku bohužel na spatnej datum takže sem platil rovnou dalsich 315PLN za prebookovani...moc díky za tip už nebudu tak nervozni :D


Nevím u jaké jsi banky, ale mě se u České spořitelny částka za koupené letenky okamžitě objevila přepočtená na koruny v nezaúčtovaných (blokovaných) položkách. Tudíž by na to neměla mít případná odchylka kursu vliv. Blbé je, že teď nemůžu radostí usnout.... :roll:


Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Alexx »

Sakra práce tohle čekání ne reakce potenciálních spolucestujících nesnáším... koušu si nehty a čekám na call...

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Kamyl »

Toz uz mam s kamosem taky nakoupeno, letime 15. - 18.10. Navic z KRK to je pro me idealni, mam to 130 km z domu... :)

Sau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 02. 02. 2009, 10:06
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Sau »

Teď by to chtělo eště nejaké levné ubytování. Najlevnější co sem našel zatím je v inčím vláknu doporučovaný hostel Jazz on the city za 200 dolarů pro 2 lidi na 4 noci. Je reálné splašit neco levnějšího, na konec září ?

Edit : Tak sem sa přehlédl a ono je to 350 dolarů :( Pálka.. Jde sehnat neco levnějšího ? Ale zas aby sem sa nebyl se švábama a krysama o postel a někde v Harlemu by to asi taky nemoselo byt..
Naposledy upravil(a) Sau dne 08. 05. 2009, 09:42, celkem upraveno 1 x.

Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Alexx »

Tak přece, nejdřív to stálo asi 590 ZL na termín který jsem chtěl, když mi to všichni potvrdili tak už to stálo skoro 1000... nakonec to zas nějak spadlo na 750 ZL, tak jsem to vzal.

Btw. dobrá cena byla i na Silvestr/Nový rok!

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Kamyl »

Tak u me to bylo opacne... Prvni mi to hodilo 588, pak v dalsim kroku 630 a v poslednim to zas slo na 588. Platil jsem Visou Electron...

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od persona »

Sau: ad ubytování, určitě, zkus třeba jinde doporučovaný hotel Ramada Queens (slušná dvojhvězdička a dobrý americký standard v případě nové lokality - podobné jsou Quality Inn, Clarion, Comfort Inn - o něco níž pak Days Inn) - otevřený v roce 2008, sám jej vyzkouším v červnu - na konci září je za 118 USD za double (King Size Bed), pro ty, kterým nevadí dojíždění je možné sehnat v New Jersey hotely různých sítí i za 75 USD/noc (např. Studio 6 v East Brunswick, kuchyňka, lednička, sporák) nebo Motel 6 v New Jersey za 65 USD. Možnosti určitě jsou :)

Alexx: ty Vánoce a Silvestr v NYC - to by byla paráda, ceny výborné...ale chci začátkem ledna za teplem do LA, tak raději šetřit

Sau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 02. 02. 2009, 10:06
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Sau »

Hostel nechcu (resp spolucestující nechce) a Hotely sů uplně šíleně drahé (z mého pohledu), takže z toho asi nic nebude :( Snad jedině ten Motel nebo Studio 6 by přicházelo v úvahu, ale zas mě přijdů dost daleko od Centra New Yorku, nejsu si jistý jestli je reálné sa z nich bez auta nejak rozumně dostat do města.

Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

Škoda že mam Krakow tak daleko :( Po započítání cesty tam a zpátky jsem na stejný cenovce jako jsem letěl v únoru.
Ale jinak super akce!

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od persona »

Z New Jersey se do města dostaneš, jen je nutné počítat s delším časem, tak 15 min. busem (v případě Studia 6, případně s delšími intervaly busů nebo jejich ukončením v brzký večer, ale tak fungují busy MHD všude v Americe na předměstí) a pak 45 - 60 min. vlakem do středu Manhattanu - jinde to bude podobné - to je prostě tím, že je NYC obří město a září je hlavní sezóna. 70-80 USD za double na nějakém předměstí New Yorku/u letiště je velice pěkná cena. Jaké tipy na ubytování mají ostatní? Asi zvolím Ramadu v Queensu nebo nějaký Days Inn - novější.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Aer Lingus NY - 3290 kč

Příspěvek od j.ree »

Uz na to hosici prisli a Krakow zrusili


Odpovědět