Madeira - Funchal

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
tatranka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 05. 2006, 14:01
Stav: Offline

Madeira - Funchal

Příspěvek od tatranka »

Zdravim, nemate nekdo napad na levnou letenku (kolem 3000 - 4000 Kc) na Madeiru.
Neco jsem nasel, ale je nutne prespat na ceste tam i zpet na letisti (PRG-MXP-LIS-FNC nebo PRG-STN-FNC nebo PRG-MAD-LIS-FNC). Coz bych alespon u jedne cesty rad odboural. Bohuzel letos nebude Easy litat Madeiru z Gatwicku :-( a do SkyEurope se mi taky nechce (Praha - Lisabon). Casove cca rijen-listopad na cca 5 - 8 dni. Diky.


Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Madeira - Funchal

Příspěvek od Malvolio »

tatranka píše:Zdravim, nemate nekdo napad na levnou letenku (kolem 3000 - 4000 Kc) na Madeiru.
Neco jsem nasel, ale je nutne prespat na ceste tam i zpet na letisti (PRG-MXP-LIS-FNC nebo PRG-STN-FNC nebo PRG-MAD-LIS-FNC). Coz bych alespon u jedne cesty rad odboural. Bohuzel letos nebude Easy litat Madeiru z Gatwicku :-( a do SkyEurope se mi taky nechce (Praha - Lisabon). Casove cca rijen-listopad na cca 5 - 8 dni. Diky.


Já to akorát minulý týden absolvoval s Easyjetem z LIS, do LIS a z LIS pak s Lufthansou/TAPem přes MUC a lze doporučit. Rezervováno v únoru, PRG-MUC-LIS-MUC-PRG za CZK 3672 + LIS-FNC-LIS za 34,95 GBP, takže víc než je tvůj limit, ale vzhledem k tomu, že já jsem zpáteční cestě byl ještě pár dní v Lisabonu, tak se mi hodila i možnost odbavit a nechat v LIS jeden kufr.

Ještě k FNC, bydlel jsem už v hodně hotelích u letišť, ale v žádném jsem z postele neměl balkónovými dveřmi takovýto výhled:
Přílohy
Cimg1607.jpg

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Madeira - Funchal

Příspěvek od Kamyl »

Malvolio: Ja tam byl uz 2x, ale bydlel jsem v Canico...

Muzes dat nejake info k tomu hotelu? Nazev, cena, atd.? Dik...

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Madeira - Funchal

Příspěvek od Malvolio »

Kamyl píše:Muzes dat nejake info k tomu hotelu? Nazev, cena, atd.? Dik...

Vila Galé Santa Cruz, 4*, dvoulůžák 58€/noc, objednáváno asi 10 dní před příjezdem, v ceně snídaně formou švédského stolu a každodenní transfer do a z Funchalu hotelovým minibusem.

http://www.vilagale.pt/pages/hoteis/?hotel=20

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Madeira - Funchal

Příspěvek od Kamyl »

Dik moc za info... Dobre tip na pristem, az tam poletim za spottingem... Ten vyhled je luxusni... :)


tatranka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 05. 2006, 14:01
Stav: Offline

Re: Madeira - Funchal

Příspěvek od tatranka »

Zatim dik za info. Opravdu nikoho nenapada kombinace lowcostu na Madeiru bez nutnosti prespani na ceste tam i zpet nekde po ceste? Muzu se jeste zeptat jak je to s cenou jidla v restauracich? Zajima me nizsi cenova :-)

To Malvolio: dik za tip s Lufthansou. Na termin co hledam, jsem ji nasel za podobnou cenu + cca 50 euro za LIS-FNC s Easy. Muzu se zeptat kdy a kde jsi se dostal na tak super cenu s TAP? Maji ceny kolem 75 EUR all inn.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Madeira - Funchal

Příspěvek od Kamyl »

V restauracich se jidlo pohybovalo v rozmezi cca 7 - 12 EUR...

Foxx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 854
Registrován: 11. 02. 2003, 09:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Madeira - Funchal

Příspěvek od Foxx »

Celé polední menu nabízeli za 9,99 nebo tak nějak na mnoha místech. Ve Funchalu se dá celkem dobře najíst v rybářské čtvrti, ryba s přílohou asi těch 6,5 Eura. Přímo v přístavu je spousta restaurací, ale přišly mi dražší. Pivko tak 1 až 1,5 Eura.

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Madeira - Funchal

Příspěvek od Malvolio »

tatranka píše:Muzu se zeptat kdy a kde jsi se dostal na tak super cenu s TAP? Maji ceny kolem 75 EUR all inn.

Já to měl jako codeshare na letence LH, rezervoval jsem to jako multi-segment. Shodou okolností mi to vyšlo, že jsem měl na letence každý úsek s jinou společností (EN,LH,TP,IQ). Jinak palubní servis TAPu se svou úrovní blíží ČSA, což už bohužel pár let není pochvala ale spíš kritika. Nápoje byly ovšem v ceně bez omezení.

tatranka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 05. 2006, 14:01
Stav: Offline

Re: Madeira - Funchal

Příspěvek od tatranka »

A muzu se zeptat pres co jsi to rezervoval? Jsem zkousel stranky Lufthansy, ruzne vyhledavace a nic takoveho to nenaslo. Pri multisegmentu v matrixu nebo treba expedii mi to misto LH na trati PRG-LIS haze TAP za dvojnasobne ceny. Diky

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Madeira - Funchal

Příspěvek od Malvolio »

tatranka píše:A muzu se zeptat pres co jsi to rezervoval?

V únoru přímo přes stránky LH. Když jsem si tu svou kombinaci vybral jako PRG-LIS, tak to vycházelo dost přes 4k (a nebyla žlutá), přes multisegment naopak za 3,6 a byla nejlevnější. Koukal jsem a teď už jsem tam nic takového taky nenašel.....


Odpovědět