Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
petrs
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 51
Registrován: 04. 06. 2009, 11:54
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od petrs »

Tak já si teď udělal PRG-HHN-BGY-MAD-MRS-STN-NYO-PRG na 7.9.-9.9 za 1 CZK, 4 EUR, 1 GBP a 1 SEK :-) Bohužel nemám čas nakombinovat něco a zůstat tam aspoň pár dní, tak se aspoň proletím na nějakých 36 hodin :-)


persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od persona »

22. - 24. 10. čt - so - Bratislava - Stockholm za 2 EUR zpáteční - klidný, nenáročný výlet, kde i něco uvidím a Stockholm má pro mě kvůli Bergmanovi zvláštní kouzlo.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od alesesl »

RadekFM píše:To vás jako baví lítat z pole do pole jen tak zbůhdarma ? :)


Mas s tim snad nejaky problem?

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od alesesl »

poja píše:
alesesl píše:to mi po par pokusech taky doslo. nakonec jsem koupil vylet na 05.12. PRG-NYO, NYO-BTS.
BTS-PRG dam bud busem nebo vlakem. celkem to vyslo na 260 CZK, kvuli poplatku za kartu. ale i tak hezka cena, plus to budou moje prvni lety FR, takze uz se tesim. v NYO mam asi 2 hodky. je na letisti neco zajimaveho k videni?


no na prvni let sis teda vybral vyborne...myslim za takovej HHN je asi zajimavejsi nez skavsta


uplne prvni let s FR. Takze uvidim, nechtel jsem to nejak komplikovat abyt nekde dlouho na letistich. PRG-NYO 13:10 - 15:10, NYO-BTS 17:35-19:35. takv NYO budy takove 2 hodky. Nechci to protahovat na delsi cestu, uvidim jaky budu met dojem z 1. letu od FR v zivote.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od Kamyl »

RadekFM píše:To vás jako baví lítat z pole do pole jen tak zbůhdarma ? :)

Tys jeste mozna nezaregistroval, ze jsi na leteckem foru, ze?

Tvuj dotaz se mi zda cca stejne inteligentni, jako by ses na foru na motorkari.cz divil, ze je bavi jezdit na motorce... :|


pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od pavelpmi »

RadekFM píše:To vás jako baví lítat z pole do pole jen tak zbůhdarma ? :)


Kamyl píše:Tys jeste mozna nezaregistroval, ze jsi na leteckem foru, ze?

Tvuj dotaz se mi zda cca stejne inteligentni, jako by ses na foru na motorkari.cz divil, ze je bavi jezdit na motorce... :|

alesesl píše:Mas s tim snad nejaky problem?


Se hned necertite, nevidite ten smajlik? :D Ono je z psaneho nekdy tezko presne poznat, jak to vlastne bylo mysleno.
Mne by se ted asi taky nechtelo neco takoveho absolvovat, ale kdybych mel min letu, tak si s klidem dokazu predstavit, ze si na nejake to pole zaletim. :)

Janur
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 153
Registrován: 15. 07. 2009, 13:45
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od Janur »

petrs píše:Tak já si teď udělal PRG-HHN-BGY-MAD-MRS-STN-NYO-PRG na 7.9.-9.9 za 1 CZK, 4 EUR, 1 GBP a 1 SEK :-) Bohužel nemám čas nakombinovat něco a zůstat tam aspoň pár dní, tak se aspoň proletím na nějakých 36 hodin :-)


Hele a jak resis zpozdeni? Kdyz mas na letisti rekneme 3 hodiny na prestup a budes mit 4 hodky zpozdeni?

OKTVC
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 434
Registrován: 03. 11. 2007, 15:44
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od OKTVC »

Janur píše:
petrs píše:Tak já si teď udělal PRG-HHN-BGY-MAD-MRS-STN-NYO-PRG na 7.9.-9.9 za 1 CZK, 4 EUR, 1 GBP a 1 SEK :-) Bohužel nemám čas nakombinovat něco a zůstat tam aspoň pár dní, tak se aspoň proletím na nějakých 36 hodin :-)



Hele a jak resis zpozdeni? Kdyz mas na letisti rekneme 3 hodiny na prestup a budes mit 4 hodky zpozdeni?


Cesta končí a kupuje se náhradní drahé spojení domů :? Naštěstí Ryanair létá většinou načas, takže adrenalin je to jen občas :-)

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od Zlin142 »

Janur píše:
petrs píše:Tak já si teď udělal PRG-HHN-BGY-MAD-MRS-STN-NYO-PRG na 7.9.-9.9 za 1 CZK, 4 EUR, 1 GBP a 1 SEK :-) Bohužel nemám čas nakombinovat něco a zůstat tam aspoň pár dní, tak se aspoň proletím na nějakých 36 hodin :-)



Hele a jak resis zpozdeni? Kdyz mas na letisti rekneme 3 hodiny na prestup a budes mit 4 hodky zpozdeni?


Mně by spíš zajímalo jak na podobných výpravách za krásami letištních terminálů (jejichž smysl mi rovněž uniká o to víc pokud létate s FR, ale to je věc vkusu každého soudruha) řešíte věci jako osobní hyena a ubytování.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od pavelpmi »

Zlin142 píše:Mně by spíš zajímalo jak na podobných výpravách za krásami letištních terminálů (jejichž smysl mi rovněž uniká o to víc pokud létate s FR...) řešíte věci jako osobní hyena a ubytování.

Mě zase, jak dlouho se z toho vzpamatováváte. A něco takového (PRG-HHN-BGY-MAD-MRS-STN-NYO-PRG s FR během 3 dní) musí asi člověku létání na dlouho zprotivit.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od HonzaLB »

pavelpmi píše:
Zlin142 píše:Mně by spíš zajímalo jak na podobných výpravách za krásami letištních terminálů (jejichž smysl mi rovněž uniká o to víc pokud létate s FR...) řešíte věci jako osobní hyena a ubytování.

Mě zase, jak dlouho se z toho vzpamatováváte. A něco takového (PRG-HHN-BGY-MAD-MRS-STN-NYO-PRG s FR během 3 dní) musí asi člověku létání na dlouho zprotivit.

mohu potvrdit, že mě stačilo jedenáct letů za tři dny jednou v životě. létání se nezprotiví, ale největší opruz je tolik bezpečnostních kontrol. To fakt unaví.
nicméně tahle akce se mi hodně zamlouvá, po dlouhé době je velmi dobře levně přístupný jih evropy, i když je potřeba lehce zainvestovat do letenky do BGY s wizzem (nějak po včerejší valné hromadě nechci sázet zrovna na NE), pak se ale otevírají krásné možnosti, které nikdy v akcích nebyly: Porto, Fez nebo i nová destinace na Korsice (konečně low cost na Korsiku). Takže ideální nakombinovat týden dva po jižní evropě:)

jirkajiri
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 01. 08. 2006, 21:41
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od jirkajiri »

petrs píše:Tak já si teď udělal PRG-HHN-BGY-MAD-MRS-STN-NYO-PRG na 7.9.-9.9 za 1 CZK, 4 EUR, 1 GBP a 1 SEK :-) Bohužel nemám čas nakombinovat něco a zůstat tam aspoň pár dní, tak se aspoň proletím na nějakých 36 hodin :-)

Tak jsem si to přepsal, tohle bych absolvovat nechtěl.
PRG-HHN 7.9 21:50 23:00
HHN-BGY 8.9 06:35 07:50
BGY-MAD 8.9 09:00 11:25
MAD-MRS 8.9 14:40 16:30
MRS-STN 8.9 22:40 23:45
STN-NYO 9.9 06:05 09:15
NYO-PRG 9.9 10:30 12:30
Vypadá to na 2 dny spánek na letištích. V podstatě jen v MRS nějaký čas na prohlídku města. Stres z toho, že něco uletí (BGY, NYO). S Ryanem už jsem letěl hodněkrát a několikrát se mi stalo, že gate zavřel 30 minut před odletem a 20 minut před odletem už bylo letadlo ve vzduchu.

vitezslav
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2464
Registrován: 06. 01. 2005, 13:33
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od vitezslav »

Nemáte někdo zajímavý tip na nějaký rozumný jednodenní trip s Ryanem?? Myslím tím tak 3-4 segmenty, ne 11 za tři dny... :D

masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od masterview »

vitezslav píše:Nemáte někdo zajímavý tip na nějaký rozumný jednodenní trip s Ryanem?? Myslím tím tak 3-4 segmenty, ne 11 za tři dny... :D


Když dáš první segment s Wizzem, tak se dá zvládnout za den(konkrétně pondělí) PRG-BGY-CAG-PSA-HHN-PRG. V podstatě jenom průlety, ale v Pise to na šikmou věž stihneš :)

petrs
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 51
Registrován: 04. 06. 2009, 11:54
Stav: Offline

Re: Akce Ryanairu od 1 Kč jenom do čtvrtku!

Příspěvek od petrs »

OKTVC píše:
Janur píše:
petrs píše:Tak já si teď udělal PRG-HHN-BGY-MAD-MRS-STN-NYO-PRG na 7.9.-9.9 za 1 CZK, 4 EUR, 1 GBP a 1 SEK :-) Bohužel nemám čas nakombinovat něco a zůstat tam aspoň pár dní, tak se aspoň proletím na nějakých 36 hodin :-)



Hele a jak resis zpozdeni? Kdyz mas na letisti rekneme 3 hodiny na prestup a budes mit 4 hodky zpozdeni?


Cesta končí a kupuje se náhradní drahé spojení domů :? Naštěstí Ryanair létá většinou načas, takže adrenalin je to jen občas :-)


No NYO je rezerva v letence do SXF ten samý večer. BGY asi pořeším ještě jistotou s Wizzair za 129 Kč. Na zbytek je rezerva celkem dost.
V nejhorším případě se vždy můžu vrátit do mladých let a zastopovat si:-) Jel jsem celou Evropu křížem krážem a pohoda.
Jinak hygiena a spaní na letištích: samozřejmě není to nijak luxus, ale zkus si cestovat pár měsíců po Asii nebo J. Americe na budgetu. Stačilo mi 300 USD na cestu do Pákistánu a zpět na 3 měsíce včetně cesty tam a zpět...
Před pár lety jsem absolvoval po pár měsících na západě USA i stopover v New Yorku a vzhledem k cenám ubytování jsem jednu noc strávil na na LGA a druhou na JFK....


Odpovědět