Vánoční akce ČSA

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od Zlin142 »

Amsterdam, Birmingham, Curych,
Dublin, Hamburk, Kodaň, Londýn, Madrid a Řím
již od <font color=red><b>990 Kč</b></font id=red>

Barcelona, Berlín, Dortmund, Dusseldorf, Edinburgh, Frankfurt, Glasgow, Gothenburg, Hanover, Kolín n/R, Manchester, Mnichov,
Oslo, Paříž, Stockholm a Stuttgart
od <font color=red><b>1.990 Kč</b></font id=red>


Athény, Soluň a Istanbul
od <font color=red><b>2.990 Kč</b></font id=red>


Beirut, Káhira, Larnaka a Tel Aviv
od <font color=red><b>6.990 Kč</b></font id=red>


Baku, Ekaterinburg, Jerevan a Samara
od <font color=red><b>9.990 Kč</b></font id=red>


Tato nabídka platí pro prodej od 01.12.2004 do 23.12.2004
a pro počátky cest od 05.01.2005 do 26.03.2005.

Uvedené ceny neobsahují letištní taxy.

www.csa.cz


milos
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 125
Registrován: 25. 10. 2004, 17:17
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od milos »

ty ceny jsou bohuzel asi jednosmerne bez poplatku - zkousel jsem Stansted - a je to 1625,- navic ta cena za tu letenku je zavadejici - nejde o jednocestnou letenku, ale o jednu cast zpatecni letenky, jednocestna letenka by byla jako tradicne 2x drazsi nez zpatecni (...)

pepoš
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 176
Registrován: 04. 09. 2004, 12:14
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od pepoš »

Ne je to za zpateční let ...

Tonda 2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 657
Registrován: 16. 08. 2004, 20:54
Bydliště: Praha a Rožnov p/R
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od Tonda 2 »

Já to zkoušel a je to v pohodě,třeba PRG-DUB zpátečka 990 plus taxy celkem 2601Kč

Cassidy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 29. 06. 2004, 21:54
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od Cassidy »

To je docela bomba, vyzkoušel jsem taky cvičnou rezervaci a opravdu těch 990 je za obě cesty + cca 1500 taxy. Ale bezkonkurenčně nejlevnější letenky z ČR do zahraničí jsou na linku Brno-Londýn, která bude v provozu od března 05 - Ryanair ( pro 2 lidi tam i zpět včerně všech tax 79 euro ).


letajicismoula
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 260
Registrován: 15. 03. 2003, 19:48
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od letajicismoula »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
Ale bezkonkurenčně nejlevnější letenky z ČR do zahraničí jsou na linku Brno-Londýn, která bude v provozu od března 05 - Ryanair ( pro 2 lidi tam i zpět včerně všech tax 79 euro ).
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>
Za tolik jsme letěli na jaře do Londýna. I teď se snad za tu cenu dají sehnat letenky u Easyjetu - do Londýna a Dortmundu. Je ale potřeba objednávat pár měsíců dopředu. Uznávám ale, že let s ČSA má svoje výhody :-).

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od pepa007 »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote> Uznávám ale, že let s ČSA má svoje výhody :-).<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

Myslíš ten croissant se šunkou? :-)

Cassidy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 104
Registrován: 29. 06. 2004, 21:54
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od Cassidy »

U Easyjetu se nejlevnější zpáteční letenka do Londýna dá koupit i s několikaměsíčním předstihem asi za 1900 Kč včetně tax, kdežto u Ryanairu asi za 1300 Kč, což nemá u žádné jiné společnosti obdoby. Osobně si myslím, že na krátké cesty po Evropě je low-cost ideální, cenový rozdíl oproti třeba ČSA jsou řádově tisíce korun.

milos
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 125
Registrován: 25. 10. 2004, 17:17
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od milos »

hmm, tak jsem asi neco popletl, obecne mam s tim systemem CSA trochu problem s cenama, vzdycky mi to ukazuje nejakou (vysokou) cenu a pak to jeste pripocte taxy, jsem zvykly od low-costu na prehlednejsi system - mimochodem dnes na germanwings.com prodavaji od 200 10.000 letenek po 1 EURO, good flight ;-) a sorry za pripadnou mystifikaci s CSA

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od Zlin142 »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
mimochodem dnes na germanwings.com prodavaji od 200 10.000 letenek po 1 EURO, good flight ;-)
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

Asi jsi chtěl napsat 100.000 letenek od 19 Euro ow, že???

milos
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 125
Registrován: 25. 10. 2004, 17:17
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od milos »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
mimochodem dnes na germanwings.com prodavaji od 200 10.000 letenek po 1 EURO, good flight ;-)
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

ne chtel jsem napsat, to co jsem napsal, ta akce probihala pouze ten den, ta akce o ktere pises ty trva, tusim, tyden

Asi jsi chtěl napsat 100.000 letenek od 19 Euro ow, že???


<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

milos
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 125
Registrován: 25. 10. 2004, 17:17
Stav: Offline

Vánoční akce ČSA

Příspěvek od milos »

ta nabidka prisla mailem v pondeli:

10,000 Winter Flights for just €1* guaranteed - including taxes and charges

Bookable on 6 December from 8pm (7pm UK & Ireland) - first come, first served!

This offer applies to all destinations to/from Cologne and Stuttgart.
Travel period: 1 January - 28 February 2005

But that's not all! On 7 December Germanwings is beginning its "Crazy Advent Week". Father Christmas is coming early to Germanwings, and every evening during the week at 7pm (6pm UK & Ireland) he will be emptying out a sack of flights at prices which really are a gift!

All in all there are 100,000 extra tickets from just €19* including taxes and charges which are bookable across the entire Germanwings network during the promotion.

Crazy Advent Week: daily from 7pm until midnight (all times CET - one hour earlier in UK & Ireland)
Booking period: 7 December 04 - 12 December 04
Travel period: 13 December 04 - 15 March 05

* The offer is only valid as long as flights are available and relates to new bookings via internet only. Rebookings can be made via our call centre (telephone numbers for your country can be found on our website), in accordance with our Terms of Business.

pokud jde o nabidku CSA, zkousel jsem Frankfurt nekdy na brezen - nejnizsi cena kterou mi to nabizelo za jeden smer byla 1495,- bez poplatku, takze zpatecni ac jsem se snazil sebevic vysla na nejakych 4990,- s poplatkama ...


Odpovědět