Canadianaffair.com

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Caky
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 89
Registrován: 02. 03. 2009, 15:41
Bydliště: Praha-Prostějov
Stav: Offline

Canadianaffair.com

Příspěvek od Caky »

Ahoj, neznáte a nemáte někdo zkušenosti s touto stránkou, nákupem letenek na ní apod.? Je tam celkem zajímavá nabídka Gatwick - Vancouver zpáteční za 299GBP, tj. cca 8195 Kč. Může být použito případně jako tip pro Cestovatele, pokud to má cenu :)


Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Canadianaffair.com

Příspěvek od Cestovatel »

Caky píše:Ahoj, neznáte a nemáte někdo zkušenosti s touto stránkou, nákupem letenek na ní apod.? Je tam celkem zajímavá nabídka Gatwick - Vancouver zpáteční za 299GBP, tj. cca 8195 Kč. Může být použito případně jako tip pro Cestovatele, pokud to má cenu :)

Od zavedení víza a s příchodem podzimu to jde s celou Kanadou na buben, takže to nezachrání Transat ani Cook. Na druhou stranu to Transat na 300 libráčích drží do CA celkem stabilně, takže žádné překvápko. Domnívám se, že to nezlomí ani jednoho čtenáře, ale není jakýkoliv problém to na web nahodit jako víkendové zpestření doporučené od Cakyho :-)

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Canadianaffair.com

Příspěvek od hafi »

trosku mimo, ale....
existuje (a ja verim, ze existuje) nejaka stranka podobna te Lukyho, ale hlidajici trosku jiny odletovy mista? jsem momentalne ve Vancouveru a tak jsem uvazoval, ze nejaka levna jizni amerika by se mohla vyskytnout....ale nemam cas ani silu prolizat weby ruznych spolecnosti, a matrix nenajde vse (uz proto ze nejde specifikovat vetsi mnozstvi destinaci ve vetsim casovym intervale).

Caky
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 89
Registrován: 02. 03. 2009, 15:41
Bydliště: Praha-Prostějov
Stav: Offline

Re: Canadianaffair.com

Příspěvek od Caky »

Cestovatel píše:
Caky píše:Ahoj, neznáte a nemáte někdo zkušenosti s touto stránkou, nákupem letenek na ní apod.? Je tam celkem zajímavá nabídka Gatwick - Vancouver zpáteční za 299GBP, tj. cca 8195 Kč. Může být použito případně jako tip pro Cestovatele, pokud to má cenu :)

Od zavedení víza a s příchodem podzimu to jde s celou Kanadou na buben, takže to nezachrání Transat ani Cook. Na druhou stranu to Transat na 300 libráčích drží do CA celkem stabilně, takže žádné překvápko. Domnívám se, že to nezlomí ani jednoho čtenáře, ale není jakýkoliv problém to na web nahodit jako víkendové zpestření doporučené od Cakyho :-)

Tak to už nechám na Tobě, nevím jaké přesně jsou teď akce, zda má cenu tam dávat něco takového, samozřejmě pokud se rozhodneš to tam dát, tak budu velice poctěn a budu mít velkou radost, že i já jsem mohl něčím přispět.


Odpovědět