Lacno do USA

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Lacno do USA

Příspěvek od The810 »

Mate nejake tipy ako sa co najlacnejsie dostat z VIE/BTS do JFK v juli/auguste? Zatial najnizsia suma co som nasiel vychadza 1386 EUR pre dvoch pax (airberlin cez DUS).

Diky :)


Jerry X
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 223
Registrován: 10. 03. 2009, 20:32
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od Jerry X »

Řekl bych, že je to moc brzy shánět letenky na červenec. Já bych ještě s koupí počkal na nějaké akce.

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od The810 »

Zrejme to tak spravim.. kazdopadne ako nizko sa da ist a kde sa daju najst najlepsie dealy? Tento rok ide zrejme cena na prve miesto (jedina sanca porusit to je ak Austrian da C Class Offer aj na jul-august)...

Prngr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 208
Registrován: 31. 07. 2009, 11:55
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od Prngr »

The810 píše:Mate nejake tipy ako sa co najlacnejsie dostat z VIE/BTS do JFK v juli/auguste? Zatial najnizsia suma co som nasiel vychadza 1386 EUR pre dvoch pax (airberlin cez DUS).

Diky :)

možná budu chtít něco podobného, tak jsem se předběžně díval už na letošní červenec - myslím, že by to mělo být tak o 3000 na osobu levnější, koupě tak v únoru naprosto nejdříve

masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od masterview »

Nebudu kvůli tomu zakládat nové téma, ale Air Canada má teď slušné ceny ze Stockholmu do USA. Nejlevnější co jsem našel je WAS za 301 Euro. Je to trasovaný většinou přes FRA a metal přes oceán je většinou 343 LH nebo 77W UA. Bohužel vše je s přestupem buď v Torontu nebo Montrealu, takže jsou potřeba aspoň tranzitní víza ( :evil: hnědočeši :evil: ). Za cenu o cca 5O EUR víc je tam i LAX. Pokud tam někdo najdete jinou dálkovku za super cenu, tak to sem hoďte, pořád hledám inspiraci na povánoční výlet. Díky


pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od pavelpmi »

Já jsem se díval kámošovi na duben a našel jsem za 353 euro z Berlína - tam přímo s Deltou a z5 s KLM s přestupem v AMS.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od vita »

Kdy je tak ideální doba na nákup letenek? Loni jsme je kupovali v půlce června (odlet 22. července) a Praha - Atlanta - Florida - Atlanta - Praha nás vyšly na 24 tisíc jedna
Teď koukám, že to na léto není o moc levnější :-) Naopak, teď mě stejné trasování vyjde na nějakých 26 tisíc...Tak kdy je ideální doba se po nějaké cestě pídit? :-)

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od persona »

vita píše:Kdy je tak ideální doba na nákup letenek? Loni jsme je kupovali v půlce června (odlet 22. července) a Praha - Atlanta - Florida - Atlanta - Praha nás vyšly na 24 tisíc jedna
Teď koukám, že to na léto není o moc levnější :-) Naopak, teď mě stejné trasování vyjde na nějakých 26 tisíc...Tak kdy je ideální doba se po nějaké cestě pídit? :-)


V půlce června je hodně pozdě. Virgin Atlantic má teď New York za 300 GBP do konce června (z LHR). Přípoj se Southwest na Floridu a je to. http://www.virgin-atlantic.com/en/gb/sp ... lexmas.jsp - pokud tedy může dovolená být do 30. 6. A pak brát letenku, když je akce.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od vita »

persona píše:
vita píše:Kdy je tak ideální doba na nákup letenek? Loni jsme je kupovali v půlce června (odlet 22. července) a Praha - Atlanta - Florida - Atlanta - Praha nás vyšly na 24 tisíc jedna
Teď koukám, že to na léto není o moc levnější :-) Naopak, teď mě stejné trasování vyjde na nějakých 26 tisíc...Tak kdy je ideální doba se po nějaké cestě pídit? :-)


V půlce června je hodně pozdě. Virgin Atlantic má teď New York za 300 GBP do konce června (z LHR). Přípoj se Southwest na Floridu a je to. http://www.virgin-atlantic.com/en/gb/sp ... lexmas.jsp - pokud tedy může dovolená být do 30. 6. A pak brát letenku, když je akce.


Jé, to mi zatím nikam neletíme a spíš to letos bude Georgia, takže buď přímo do Atlanty, nebo přímo ve městě určení je letiště Brunswick, blízko je floridská Jacksonville. Ten Brunswick mě láká, protože tam je 1, slovy JEDEN gate :-D, a lítá tam akorát Delta s ATL, tu bych taky upřednostnil, pokud by rozdíl nebyl moc velký, protože 10 mil na účet je 10 mil na účet - už teď máme dost mil pro return ticket po kontinentálních US zadarmo :-)
Jestli jsi s tím hledáním měl moc práce, tak se omlouvám, mě šlo o to, v jaké době je vhodné začít plánovat :-/

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od firefly »

Já taky denně hledám něco levného do NY, loni jsem měla z PRG na JFK s Deltou za 10 000, zajištěno v srpnu, let v říjnu. Teď bych chtěla buď začátek července, kvůli těm volným dnům nebo konec září, zase na 4 noci, jako vždy, ovšem nejlevnější jsem našla za 14 000, to se mi zdá moc, tak budu dále hledat. Chci z PRG, protože bydlím 10 minut od Ruzyně a nechce se mi někam do Německa nebo Vídně. Myslíte, že ještě později se nějaké levnější letenky objeví? Na duben mám do MIA za 15 000, koupeno také v srpnu 2009, to se mi zdá celkem dobrá cena.Z PRG, s přestupem v LHR, s BA.

holovsky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 09. 2007, 16:36
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od holovsky »

No já v to taky doufám, že se něco objeví. Už pár měsíců sem-tam sleduji něco do San Francisca na červen a stále nic. Žádné super nabídky jsem neobjevil. Myslím si, že v lednu/únoru by se něco objevit mohlo. Pokud ani pak ne, tak se začnu obávat...

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od firefly »

Pořád lovím ten NY a nic :( .Za 13000 s LOT přes Varšavu, tak nevím, mám ještě čekat na lepší? Ve čtvrtek letím do Thajska a vrátím se až na konci ledna, tak jestli by pak ještě se něco mohlo objevit výhodného?

dcvojta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 14. 05. 2006, 10:41
Pohlaví: muž
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od dcvojta »

Já jsem minulý týden koupil letenku do NY za 6 000Kč. Je to s US Airways. Routing DRS-FRA-CLT-LGA-PHL-FRA-DRS. Taky jsem čekal na nějakou akci, ale že se objeví takhle libová to jsem nečekal :D

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od firefly »

Jo, to je dobrý, ale když já jsem tak líná a zhýčkaná :D :D :D a chci to z PRG.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Lacno do USA

Příspěvek od flyingblue »

firefly píše:Jo, to je dobrý, ale když já jsem tak líná a zhýčkaná :D :D :D a chci to z PRG.


Tak si kup letenku v byznys class s Deltou ...


Odpovědět