eDreams

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
petr87
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 191
Registrován: 13. 01. 2009, 10:25
Stav: Offline

eDreams

Příspěvek od petr87 »

Zdravím, dneska jsem narazil na reklamu na web www.edreams.com. Znáte to někdo?
Našlo mi to levné letenky z Madridu na Gran Canarii, ale u společnosti mi to ukazuje jen Low Cost a žádný název...


Farmakolog
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 27. 12. 2009, 09:18
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od Farmakolog »

Ahoj, pořád se nenajde nikdo se zkušenostmi s edreams? :) To se mi nechce věřit :) Chtěl bych si koupit letenku s Austrian arlines z Moskvy do Prahy s mezipřistáním ve Vídni. Na stránkách Austrian je cena 9800 RUB, na Edreams pak vyjde stejná trasa na 9000 RUB, na českých vyhledávačích je cena přes 11 000 RUB. Jak probíhá doručení letenek z edreams? Musí se při odbavení ukazovat kreditní karta z které probíhala platba (letenku kupuji pro přítelkyni)?

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od prodejce »

offtopic píše:.. mít na leteckém serveru nick Farmakolog .. :clap:

.. a teď k věci: S edreams bohužel zkušenosti nemám :|

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od dejavu »

Od nemecke mutace jsme loni kupovali letenky s Emirates do SIN. Kupoval jsem to jednotlive s kolegou a me to proslo bez problemu, jemu nikoliv a nejak se to dva dny resilo s jejich infolinkou a pak se jim diktovalo cislo karty, takze takovy prodej pres telefon :-)
Ale jinak ok a bez problemu, akorat jejich newslettery jsou divny a se zavadejicima cenama.

Farmakolog
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 27. 12. 2009, 09:18
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od Farmakolog »

Po poradě s panem Google si radši připlatím a koupím letenky přímo na stránkách Austrian. Pro případné další zájemce přidávám například tuto výživnou diskuzi - http://www.lonelyplanet.com/thorntree/t ... ID=1894161 :)


maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od maf »


majkl666
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 155
Registrován: 08. 05. 2011, 16:02
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od majkl666 »

Zdravím, edrams mi vyhazuje jednosměrné lety s LOT z WAW do KTW okolo 11 eur, jednou sem viděl i cenu 6 eur za let. Chci se zeptat, dá se tomu věřit??? koupili by jste to? Jde mi o jistotu, abych odletěl a nezůstal tam na letišti, domů to mám sice z Varšavy vlakem 4,5h ale furt lepší je ten let.

majkl666
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 155
Registrován: 08. 05. 2011, 16:02
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od majkl666 »

yellow píše:
majkl666 píše:Zdravím, edrams mi vyhazuje jednosměrné lety s LOT z WAW do KTW okolo 11 eur, jednou sem viděl i cenu 6 eur za let. Chci se zeptat, dá se tomu věřit??? koupili by jste to? Jde mi o jistotu, abych odletěl a nezůstal tam na letišti, domů to mám sice z Varšavy vlakem 4,5h ale furt lepší je ten let.

Proklikej se ke konečné částce pro platbu :D

Aha, no čekal sem, že v tom bude nějaký háček :D dík za upozornění ;)

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od alesesl »

majkl666 píše:Zdravím, edrams mi vyhazuje jednosměrné lety s LOT z WAW do KTW okolo 11 eur, jednou sem viděl i cenu 6 eur za let. Chci se zeptat, dá se tomu věřit??? koupili by jste to? Jde mi o jistotu, abych odletěl a nezůstal tam na letišti, domů to mám sice z Varšavy vlakem 4,5h ale furt lepší je ten let.


Zkus to koupit treba na expedia.com. V lete jsem tam takto kupoval letenky s LOTem napr. 15 USD KRK-WAW nebo 29 USD WAW-POZ-WAW. Vsechny letenky bez problemu, navic bez poplatku za vystaveni.

DaveM
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 24. 01. 2010, 21:51
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od DaveM »

Ahoj, měl by někdo nějakou aktuální zkušenost s edreams? Nabízí to pro mě nejlepší varianty, ale co jsem se zatím dočetl, tak si tím nejsem uplně jistej... Problémy však údajně nastávaj hlavně pokud chci provést nějakou změnu, tedy složitý dovolávání se a komunikace tak nějak obecně..takže vyloženě něco na způsob podvodu, zákeřnejch doplatků, neplatný rezervace nebo cokoli dalšího by hrozit nemělo je to tak? :D Díky za případnou odpověď, poměrně to spěchá...

beardie
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1074
Registrován: 08. 10. 2011, 18:58
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od beardie »

ak mas tu spravnu kartu, tak to kup

fadekeguuu
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 13. 09. 2023, 06:37
Stav: Offline

Re: eDreams

Příspěvek od fadekeguuu »

Levné letenky - https://aviasales.tp.st/q5LrfdMd Výborný vyhledávač je Aviasales. Funguje více jako agregátor vyhledávačů, takže vám vyhledá lety na různých internetových stránkách. Jejich vyhledávač tak využijete hlavně na vyhledání levných letenek po Evropě nebo po Asii, kde výborně umí vyhledávat navazující lety různých nízkonákladových společností.


Odpovědět