PRG-SAN

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

PRG-SAN

Příspěvek od axen »

Potreboval jsem na 5.3.05 one-way letenku z Prahy do San Diega (CA). Vyzkousel jsem opravdu hodne web stranek (CZ i zahr., vc. stranek SA) zamerenych na prodej letenek a prekvapilo me, jak se jejich nabidky dost lisi. Protoze se mi ceny zdaly vysoke, zasel jsem se osobne zeptat do SA, kde mi nasli letenku PRG-AMS-SAN (s Continental Airl.) za cca 14 000 CZK vc. poplatku a poplatku kancelari. Prekvapilo me ( a zaroven i zklamalo), ze i kdyz je nabidka letenkovych serveru opravdu bohata, nakonec se stejne vyplati jit na nakup osobne.


Varel Frystensky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 08. 12. 2004, 03:23
Stav: Offline

PRG-SAN

Příspěvek od Varel Frystensky »

za internetovymi strankami je vzdy clovek, neboli cestovka. Stranky slouzi pouze k tomu aby nasmerovali potencionalni zakazniky do cestovky. Ceny ktere www stranky vygeneruji z rezervacnich systemu vetsinou nejsou aktualizovane. Tim minim, ze v te cene uz jsou veskera sedadla prodana a cestujici musi jit s cenou nahoru, vetsinou to funguje tak, ze cestujici si najde cenu, provede online rezervaci, kterou pak clovek v cestovce potvrdi. Vetsinou se ale ozvou a reknou ze v teto cene uz sedadla nejsou a snazi se prodat sedadla v jine cene.

axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

PRG-SAN

Příspěvek od axen »

Me se ale zda, ze jsem ucinil zkusenost prave opacnou. Nikde na netu (a to vc. stranek SA) jsem totiz nenasel lepsi cenu, nez jakou mi nakonec nabidli v SA pri me osobni navsteve. Nejkouzelnejsi jsou pritom stranky samotnych aerolinek, kde se ceny pri zadani mych pozadavku nezridka vysplhaly do zavratnych vysin (klidne 100tis i vic :)).

Koosi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 412
Registrován: 06. 10. 2004, 15:01
Stav: Offline

PRG-SAN

Příspěvek od Koosi »

S těma supervysokýma cenama to měla i Alitalia... chtěl jsem se podívat na cenu letenky do Miami (už nevím na jaké dny) a výsledná cena byla hrozně vysoká...

axen
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 06. 02. 2005, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

PRG-SAN

Příspěvek od axen »

Nema tu nekdo tip na opravdu dobre stranky zamerene na prodej letenek? Ja mohu doporucit http://www.airfareplanet.com , ovsem tam se daji koupit letenky pouze pro lety z USA.


Odpovědět