Slevolety.cz

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Dachen
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 11. 2004, 13:55
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Dachen »



pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od pajoo »

Vyborne, a teraz si pockame na diskusiu pod clankom.... Dakujem!!

P.S. Obzvlast ma potesilo vyjadrenie ČSA :wink:

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

Zhruba před půl, nebo 3/4 rokem se tu diskutoval také podobná web co sliboval a inzeroval levné letenky. Toto je jen PRG - Paříž, London a tam toho bylo mnohem víc. Nepamatuje někdo jak toto dopadlo a ty stránky?

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Night fly »

Mno, ted jsem si na jejich webu precetl "rozhorcene" vyjadreni k clanku v MF. A nadavejte mi treba do hnidopichu, ale pokud se v oficialnim vyjadreni doctu, ze "s redaktorem jsme byli v kontaktu" a o par radek nize "podklady jsme predaly"; a o dalsich par radek dale "pobocky (...) nas pozadali"; tak to na mne pusobi vselijakym dojmem...

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od pavelpmi »

Nightfly: do hnidopichu tu nadavas jen ty. :D :angel: :biggrin:
A jiste si dokazes predstavit, ze s tebou plne souhlasim. :D

Myslim, ze podobne vypadala i puvodni verze jejich stranek.


gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od gr09 »

Mimochodem - dnes jsem hledal let na strankach delty a furt mi vrtalo hlavou, co mi to menu vlevo pripomina, az jsem si vzpomnel...

Obrázek

100% velikost zde
http://i53.tinypic.com/dewv3d.png

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

jedna z postav slevoletů a co o ní píše google:)
"Firma zabývající se telekomunikací (dealeři) Marek Wantoch MOJEAKTIVACE s.r.o. je jeden velký podvod!"

http://www.necestne.cz/?p=422
neotřelé metody podnikání zjevně zkouší i v jiných oborech:
"Jsme mladá poradenská a vzdělávací společnost, která nabízí poradenství na poli personalistiky. Nejsme personální agentura = stojíme vždy na straně klienta, nikoliv na straně firem jako většina personálních agentur"
http://marek-wantoch.topkontakt.idnes.cz/?282693

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

Tak z diskuse prvního odkazu je asi úplně jasné jak slevolety dopadnou.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

ještě ukázka profesionální reklamní práce na sleepdeal, prvního pokusu party Wantoch, Nov(w)ak, Gregorová
http://www.youtube.com/watch?v=wyWo10TLIZA

Kdyby se tu náhodou vyskytoval někdo, kdo loni maturoval loni na Gymnáziu Na Zatlance, budu rád, když se ozve. Zjevně šlo o velmi silný ročník pro globální letecký průmysl a podobně jako Návštěvníci sledovali kroky génia přelomu století Adama Bernaua, rád bych se zpětně dozvěděl i o těchto expertech na levné letenky-:)

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

investoval jsem jednu libru, tedy polovinu základního kapitálu Online Vision, do výpisu z obchodního rejstříku Online Vision:)skutečně vtipné počtení:)
Statement of Capital: Total aggregate nominal value: 2 GBP.

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od rpet »

vzhledem k tomu, ze zacali vloni, neni to az zas tak prekvapiva zprava - s timhle share value zacinaji v UK tisice Ltd firem... spis bude zajimavy, jestli v r. 2012 zverejni hodnotu firmy dle ucetniho standardu. a to by mohla byt podstatna informace, ktera by mnohe vysvetlila. pokud tedy ona firma do te doby nezanikne...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5912
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Globik »

Jsem rád, že Honza v novinách napsal, co napsal a že tam i uvedl, že nabízeli produkt cestovní kanceláře bez příslušné licence. K tomu se na svém webu kupodivu nevyjádřili. Možná jen zapomněli a brzy to napraví, neboť někdo od nich čte toto fórum (pravopisné chyby uvedené Night fly jsou již opraveny).

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od rpet »

Globík píše:Jsem rád, že Honza v novinách napsal, co napsal a že tam i uvedl, že nabízeli produkt cestovní kanceláře bez příslušné licence. K tomu se na svém webu kupodivu nevyjádřili. Možná jen zapomněli a brzy to napraví, neboť někdo od nich čte toto fórum (pravopisné chyby uvedené Night fly jsou již opraveny).
uz pred tydnem tam meli v jakemsi prohlaseni, ze nejsou CK, viselo to na mainpage. dnes je na mainpage klasika, ale v sekci "o nas" maji toto:

Nejsme cestovní kancelář, zaměřujeme se na zprostředkování individuálních rezervací. Akce není podmíněna nákupem určitého množství poukazů. Kdo si poukaz zakoupí - 100% letí.

takze toto forum ctou s jistotou a nedostatky opravdu promptne opravuji...

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od rpet »

ovsem, diky diskusi na slevolety.cz se investigativni pristup zdejsich diskutujicich muze pohnout dalsim smerem:

online vision ltd. ma web na serveru webnode (profi uk firma a na webnode cz??), copyright maji z roku 2010 (vice jak 5 let zkusenosti??), a uvadeji tam mj:

We have partnerships with major software houses in order to provide the highest-value opportunities, management of critical events and finally achieve the business transformation.
coz je tedy pecka a jeste lepsi je toto:
http://files.onlinevisionltd.webnode.com/200000000-7bee97ce74/images.jpeg
coz je vlastne logo z webu
http://www.gbbo.co.uk/ourpartners/
kde GBBO.CO.UK je jakysi poetal, kde zacinajici firmy mohou vyuzit sluzby pro zajisteni umisteni a hostovani web stranek, plus dalsi doplnkove sluzby. maji tam samozrejme i sekci "our partners", tak jsem nelenil a hledal:

v sekci web developers partners, jsem onu firmu Online vision nenasel, stejne tak jsem je nenasel v sekci partners&events - coz ale nemusi byt rozhodne urcujici, tech firmicek, ktere se prostrednictvim GBBO prezentuji a nabizeji "startovni" pomoc podnikatelum je na te mapce (ano, nezobrazuje se list of, zobrazuje se pouze mapa google a na ni terciky) mraky a ja hledal v enfield a pobliz. jedine, co jsem nasel na enfield, je firma AndCwebdesign, ktera ma tak silne profesionalni stranky, ze mi automaticky naskocila asociace s Online Vision Ltd :lol: , coz ovsem nemusi byt pravda, neb v kontaktech tam nic nemaji, ani adddress, about us, proste NIC, take takova profesionalni zalezitost.

GBBO je jeden z mnoha portalu v UK, ktery nabizi vice-mene sluzby, ktere si normalni firma zajistuje bud sama (ma vlastni lidi na online aplikace atp.), nebo vyuzije prave jeden z takovych projektu, kterych je v UK stovky. zde zustava otazkou, zda logo GBBO je na strankach Online Vision Ltd opravnene, zatim bych si tipnul, ze nikoliv. nic mene, mail se zdvorilym dotazem ohledne prislusnosti Online Vision Ltd k projektu GBBO jiz byl odeslan, doufejme, ze odpoved dorazi jeste letos.

omlouvam se za vice-postove prispevky, davam to sem postupne tak, jak nachazim souvislosti...

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

korespondence se slevolety také pokračuje:)zde pár úryvků z odpovědí na mé dotazy:
-Platbu kartou zatím neposkytujeme z obchodnich duvodu, nicméně zvazujeme zavedeni i této moznosti, pricemz zkoumame ekonomicke dopady této alternativy
-pan Wantoch nema s vedením společnosti Online Vision LTD nic společného.
Připadne dotazy na jeho osobu smerujte na jeho právního zástupce
-Pokud jde o potvrzeni od jednotlivých aerolinii uvadim, ze není naší povinnosti Vam takova potvrzeni poskytnout, nicmene ucinime Vasi zvedavosti zadost. Tato dostanete ve lhůtách, které nase společnost neni schopna ovlivnit, neboť zavisi na rychlosti jejich zpracovani nasimi partnery


Odpovědět