Slevolety.cz

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

Tipuji New York za 8990 Kč, blowjob v ceně jako u Ryanairu :D s jídlem roste zjevně chuť:-)


creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

Tak v akci letenky na AŽ prázdninové termíny. :D

Jinak jsem Honzo četl jejich vyjádření k tvému článku a blbý nejsou, napsaný je to celkem chytře. Prej ti nabízeli materiály o spolupracujících partnerech a ty jsi to odmítl. To bylo konkrétně co, nějak jsem to z jejich odpovědi nepochopil.

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

No né, já myslel ten začátek měsíce tak, že původě byly poukazy od 1.3. k vyžití, pak to posouvali a posouvali a dneska jsem na 10.7. :lol: ... pomalu nestihnu s poukazem ani OH v Londýně :-) .. jasně že sem ty kluci chodí, to všichni víme, chodí i na ostatní fóra....

...ovšem odpověď typu sice mám to teď za tuhle cenu prodáme a až posléze se dohodneme s dalšíma aerolinkama, čili i na ceně, je kouzelná ... to snad každému rozumně uvažujícímu dojde ... možná už je na čase zajít na policii a podat trestní oznámení pro podvod ve stádiu pokusu....blbý ty kluci evidentně nejsou (už jenom že sem chodí a postupně to upravují podle našich připomínek) a počítat umí, takže ví, že nemůžou uspokojit všechny zákazníky...kor když přiznávají, že smlouvy zatím nemají :-)

..na druhou stranu tu bude nuda, to uznávám :clap:

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

creyman píše:Tak v akci letenky na AŽ prázdninové termíny. :D

Jinak jsem Honzo četl jejich vyjádření k tvému článku a blbý nejsou, napsaný je to celkem chytře. Prej ti nabízeli materiály o spolupracujících partnerech a ty jsi to odmítl. To bylo konkrétně co, nějak jsem to z jejich odpovědi nepochopil.

ad creyman: nabízeli mi potvrzení od airlines, že s nimi spolupracují. nebyli ale schopní říct, jak dlouho to bude trvat, než ho pošlou. odmítl jsem čekat x dalších dnů, než mi je dodají. Ihned po vyjití textu jsem jim odepsal, že pochopitelně o potvrzení od airlines mám velký zájem. Zatím stále nepřišly. Komunikaci už ukončili zřejmě jednostranně úplně, na odpovědi na další otázky (neuvádění konečných cen, nabízení byznys class atd.) čekám už dva týdny. Typická známka firmy s pětiletou tradicí:)

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od firefly »



Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

No jo, klucí se učí rychle, už to mají vychytaný, aby to působilo důvěryhodněji dle našich připomínek....takže je na čase, aby za ty rady taky zaplatili.. Takže klucí: Napištte mi SZ a chci za právní rady (vaše právní oddělení nějak nepracuje dobře :-) dvě letenky do Londýna ... :) díky

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od rpet »

nevim, nejak se mi to nezda. v te nabidce neni jasne napsano, jestli zavazadlo cestujiciho je povinny poplatek (a tim padem hrazeny slevolety.cz), nebo je bran jako osobni naklady (a hradi si to pax sam...)

druha vec je cena. ano, return za £70 se da udelat tak nejak do cervna, v rychlosti jsem to prosel, a da se to stahnout i niz (kufr ted neresim). ale od cervence je dost mala sance na cenu pod £100 - tim nerikam, ze vyjimka se nenajde, najde, jiste, ale je jich malo a vetsinou ty nizke ceny mizi hodne rychle.

vysledek je ten, ze tomuhle bysznysu nejak nerozumim:

pokud chci letet, tak si tu cenu najdu sam, dejme tomu i levnejsi. pak nechapu, proc bych to mel kupovat prave pres dost zvlastni firmu slevolety.cz.

vyplatilo by se to v plny sezone, kdy letenka nejde pod £100 return. ale opet, sveril bych se (byt za nizssi cenu) slevoletum.cz??

a konecne: jak tenhle byznys dokazou uzivit? - coz je otazka mirena neprimo na HonzuLB: ptal jsi se na u2 ci wizzu, jestli jsou ochotni davat slevy takovym firmam? (protoze jinak fakt nechapu, jak to chtej uzivit...)

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

Zajda píše:No jo, klucí se učí rychle, už to mají vychytaný, aby to působilo důvěryhodněji dle našich připomínek....takže je na čase, aby za ty rady taky zaplatili.. Takže klucí: Napištte mi SZ a chci za právní rady (vaše právní oddělení nějak nepracuje dobře :-) dvě letenky do Londýna ... :) díky

dvě letenky od slevoletů, to je jak vyhrát jackpot v sazce:)
ad rpet: nikdo se k nim nehlásí:)ani wizz, ani easy:)

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

To je jednoduchý, jak se uživí...nerealizují všechny zaplacené poukazy :-) ... pořád mění nabídku a ty data odsouvají, to jsou kluci kulišáci, kterým je dost jako jedno koho oberou....hlavně mít prachy teď a pak zmizet.....je to letadlo s letadly :-) ... když prodáš 400 letenek a realizuješ 50, je ti jedno, že tě to stojí trochu víc ... já pořád marně čekám na ty dvoje letenky a vím koho vezmu :lol: ....

rpet: no to je jednoduchý, smluvní vztah s nimi samozřejmě nemají, jen to kupují jako já nebo ty....
to Honza LB: nevím co tím chceš naznačit, nepochybuji že mi je dají a ocení tak moje odborné poznatky zde i na akcniletenky.cz , které jim pomohly vylepšit smluvní podmínky :lol: :lol: :lol: určitě už bych je měl, to je jen tím víkendem....v pondělí přijdou v 7.00 do práce a v 7.01 letím (navíc jistě se sektem na letišti u přepážky 146 v T1 :lol: :lol: :lol:

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od pavelpmi »

HonzaLB píše:dvě letenky od slevoletů, to je jak vyhrát jackpot v sazce:)

:lol: :clap:

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

Novinka Miláno! Za 2 499,-Kč Stejné ceny i na další destinace.

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

creyman píše:Novinka Miláno! Za 2 499,-Kč Stejné ceny i na další destinace.

to není zrovna výhodná cena:)běžně bývá u LH Italie akce na 1990, o cenách EZY a WIZZ ani nemluvě:)

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

dotaz v diskusi, máme se na co těšit:-)jak s odpovědí, tak s případnou realitou:)
Dobrý den, chtel bych se zeptat jestli je možné mít nějakou záruku že skutečně poletime. Chtěli bysme zorganizovat zájezd pro naši přídu hotelové školy do Londýna v červnu s ubytováním a Vaše cena vychází nádherně. Můžeme ještě získat i nějakou slevu? Jednalo by se o cca 40 letenek. Mám jen obavy jak bychom něco vysvetlili rodičům kdyby se něco ... Proto se ptám na záruku, nebot jak je uvedeno v diskuzi někteří Vás velice kritizují ale jiní zase chválí Děkuji moc Marcel Jarolím třídní učitel shš

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od flyingblue »

HonzaLB píše:dotaz v diskusi, máme se na co těšit:-)jak s odpovědí, tak s případnou realitou:)
Dobrý den, chtel bych se zeptat jestli je možné mít nějakou záruku že skutečně poletime. Chtěli bysme zorganizovat zájezd pro naši přídu hotelové školy do Londýna v červnu s ubytováním a Vaše cena vychází nádherně. Můžeme ještě získat i nějakou slevu? Jednalo by se o cca 40 letenek. Mám jen obavy jak bychom něco vysvetlili rodičům kdyby se něco ... Proto se ptám na záruku, nebot jak je uvedeno v diskuzi někteří Vás velice kritizují ale jiní zase chválí Děkuji moc Marcel Jarolím třídní učitel shš


Pokud tyhle lidi ucej nase deti, tak teda pozdravpanbuh :-(

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

Škoda že propásli "business" akci... by se s dětma viděli na letišti, děti by si ťukli bohemkou.... a užívali si luxus slevoletí vyšší třídy :D :wink: :clap:


Odpovědět