Slevolety.cz

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od MEA »

je to maly krocik pre slevolety, ale velka strata pre ludstvo... :sick:


ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od ragbysta »

nemaji lhat lidem. vhudaci co nepoleti

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od rpet »

priznam se, ze nejak nechapu, co oslavujete - oba jejich weby normalne fungujou... tedy alespon tady v gb...

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

teď též?
opět to mají vyplé, slevoletenky.cz jinak běží
edit o 5 min později: opět jde:)

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

Včera jim aspoň fungoval on line chat....dneska ho tam nějak nemůžu najít...jinak nevím, já tam byl asi 30x na stránkách a v polovině případů on line někdo byl, spíš v normální hodiny, večer ne....každopádně poslední velice kladné reakce mě baví...zejména ta, co chválí obzvláště jmenovitě ty dva :lol: pominu-li, že tam jsou jenom oni dva a když někoho chválím obzvláště, tak to chce mít ještě někoho, koho jen chválím :-), tak to nemá chybu...můj tip na ukončení činnosti je 1.5. a někteří možná ví, proč si to myslím :lol: uvidíme...každopádně doména se bude určitě prodávat dobře, jen ty prachy musí rychle utratit nebo dobře schovat.


hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od hafi »


creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

add. Hafi

Vážení cestující prosím připoutejte se,
posádka kapitána Marka Wantocha před malou chvílí zahájila sestup na letiště Las Palmas.
Díky neobvykle silnému protivětru, který negativně ovlivnil spotřebu budeme po doplnění paliva i nadále pokračovat do cílové destinace.


Let byl celkem dlouhý, teď to půjde myslím rychle.
Ještě by možná někdo na LPA měl kouknout na licenci kapitána jestli je vše O.K.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od firefly »

Copak se nám to stalo se slevoletenkami? Včera jsem si tam jen tak zkoušela zadat zpáteční letenku PRG-DXB se Smartwings na říjen a vylezla mi "skvělá a neodolatelná" cena 16.000 Kč. Vzhledem k tomu, že jsem před měsícem zakoupila přímo od Smartwings na stejný termín zpáteční za 8.400,-Kč, nemohla jsem nějak pochopit, kde je ta pověstná výhoda slevoletenek. Tak jsem to sem chtěla napsat a ještě předtím, před pár minutami jsem to chtěla zkusit znovu, abych měla nejnovější zkušenost, ovšem nejde mi přes slevoletenky rezervovat vůbec nic. Co se asi stalo??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

Viz dnešní iDnes. Už to zabalili.

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zulu Charlie »

Vážení klienti,


bohužel neustále čelíme velkému tlaku ze strany médií a konkurence a jsme neustále obviňováni z toho, že se pokoušíme někoho oklamat či podvést, když nabízíme naši nabídku za atraktivní ceny.
Nesmírně nás mrzí, že se nám nepodařilo v první fázi našeho vstupu na český trh představit službu, kterou nabízíme tak, jak si to český trh představuje.

Nikdy nebylo naším cílem kohokoliv podvést či okrást. Mnozí klienti, kteří s námi z Prahy odletěli, to zajisté mohou potvrdit.

Z výše uvedeného důvodu jsme se s okamžitou platností rozhodli navrátit všem klientům, kteří ještě neodletěli peníze, které zaplatili za jejich poukaz (letenku) a do doby než budeme mít zajištěné vlastní lety, které budou obsazeny pouze našimi klienty, nebudeme dále pokračovat v prodeji letenek a poukazů. Zabráníme tak spekulacím a jednou pro vždy ukážeme, že jsme seriozní společnost, která je plně schopna dostát svým závazkům.

Náš zákaznický servis samozřejmě zůstává v provozu. Prosím kontaktujte nás zpětně na adrese info@slevolety.cz a sdělte nám číslo Vašeho bankovního účtu, abychom mohli převod realizovat.

Děkujeme Vám za dříve projevenou důvěru a úpřimně se omlouváme za všechny způsobené komplikace.



S pozdravem

Tým Slevolety.cz a Slevoletenky.cz


A je vymalováno ...

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zdenek »

... a do doby než budeme mít zajištěné vlastní lety, které budou obsazeny pouze našimi klienty, ...

Tušíte někdo, jak to chtěj udělat ? To jako že by Slevolety koupily ČSA ?

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

klasika, chartery....koupí si celý letadlo....doporučuji linku PRG - CDG ... tam je teď prý docela prostor :lol:

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od poja »

firefly píše:Copak se nám to stalo se slevoletenkami? Včera jsem si tam jen tak zkoušela zadat zpáteční letenku PRG-DXB se Smartwings na říjen a vylezla mi "skvělá a neodolatelná" cena 16.000 Kč. Vzhledem k tomu, že jsem před měsícem zakoupila přímo od Smartwings na stejný termín zpáteční za 8.400,-Kč,


gratuluju 7hod v 737...

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od firefly »

Vychází mi to na 6 hodin a to je pro mě ještě celkem "krátký"let, což se dá v 737 vydržet. Narozdíl od např. letu do Thajska nebo Mexika :D .

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od rpet »

no... sice jedu do cr autem (v cervnu), ale coz, chtel jsem zkusit za £50 zpatecku s easyJet po Evrope. jedinou podminkou bylo, ze se musi cesta objednat nejmene 30 dni predem (coz v pohode splnuji). ale ouha. nepustilo mne to dal, nez ke kvetnu, na cerven jsem se nedostal.

na slevoletenkach jsem se chtel podivat na ty uzasne ceny, ale po vyplneni zakladnich parametru objednavky (odkud - kam a kdy), jsem nejak nenasel nejake tlacitko, ktere by mne pustilo dal do objednavky. skoda...

byla by to prca, protoze kdybych neodletel (a predpokladam, ze bych neodletel, protoze nejlevnejsi return ze STN stal na muj termin neco kolem £120, tedy pochybuju, ze by do toho sli...), hned by to dostala britska policie a inland revenue, nebot ta firma porusuje britske zakony - nema v cr organizacni jednotku, uctuje v CZK a na CZ uctu, v GB ucet nemaji a dane nepriznavaji - pri cemz firma Online Vision je tzv. "spici", coz je legalni, jen nesmi v takovem rezimu mit prijmy. a tak jsem se tesil, ze se na nich krapitko povozim v byrokratickem systemu, proti kteremu jsou cesti urednicti byrokrati pouhym lehkym zavanem byrokracie - vymahani penez dluznych statu je v GB nesmirne efektivni a neuveritelne rychla zalezitost... a ze by ta pokuta, kterou by mohli dostat, byla mastna, o tom zadna...


Odpovědět