Slevolety.cz

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

To je opravdu škoda....tedy ne že bych ti to přál, ale taky jsem se pár měsíců pohyboval v Británii, takže vím o čem mluvíš :-) ... ale škoda 50 liber, na druhou stranu by dostali za vyučenou...no snad do toho někdo půjde místo tebe. Uvidíme, jak se to vyvine a jak bude česká vymahatelnost práva účinná. Ale tohle jde udělat u z ČR, jen to je prostě složitější.


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

1,346 people like Slevolety.cz.
:clap: :clap:

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od poja »

HonzaLB píše:1,346 people like Slevolety.cz.
:clap: :clap:


počet fanoušků se průběžně mění oběma směry :)

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

poja píše:
HonzaLB píše:1,346 people like Slevolety.cz.
:clap: :clap:


počet fanoušků se průběžně mění oběma směry :)

předpokládám, že všichni tito facebookáři půjdou na soud mr. wantocha podpořit:)

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

"Terez Piskořová - Dnes jsme se vrátili z Paříže, jsme naprosto znechucení a chceme se soudit. Rezervace v hotelu neproběhla, stejně jako rezervace letenek. Měli jsme zajištěnou pouze letenku do Paříže, zpátky už ne. Komunikace se zaměstnanci této pofidérní s...polečnosti je nulová, úroveň žádná. Hotel a letenku jsme si nakonec museli platit sami s tím, že nám měli poslat peníze a škody uhradí. Zatím se tak nestalo. Tato "společnost" je jeden velký podvod! Takže pokud nechcete přijít o peníze, nejezděte."

...vypadá to tak.


rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od rpet »

Zajda píše:To je opravdu škoda....tedy ne že bych ti to přál,...


v klidu, dopradu jsem pocital s tim, ze by to byla tzv. prijatelna ztrata, navic bych si to uctoval skrze svoji firmu - a o to by to meli horsi, neb by jim k tomu naskocily dalsi "benefity" :mrgreen: no, a ja bych to pak prodal nejaky firme, treba robertu hallf, nebo apex, a ti by nejspis zacali patrat na enfield, kdo a co tam vlastne je... no proste by to mohla byt fakt dost zajimava komedie. anyway, dneska mam cestu kolem HMRC, tak se tam zastavim a pokecam s nima na tema "fraud at online services". uvidime, jak se k tomu postavi.

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od rpet »

hm. jsem se rozhodl tu agonii moc neprodluzovat, a na CDA jsem flaknul svuj complaint. a na slevolety jsem trisknul toto:

---

Pro pripadne podvedene: dnes jsem podal na britskem uradu, ktery se jmenuje Consumer Direct (practical consumer advice) a spada pod government GB, prostrednictvim jejich online formulare, oficialni stiznost na podezreni z danovych podvodu a financnich podvodu.

To vse proto, ze majitelem tohoto business je spolecnost registrovana v UK. Prislo mi proto docela vhodne upozornit prave i druhou stranu, ze se muze dit cosi nekaleho.

Je pravdepodobne, ze CDA se mne dodatecne zepta na kontaktni udaje pripadnych skutecne podvedenych zakazniku. Proto kdo chce, muze mi na vyse uvedenem mailu zanechat sve kontaktni udaje, spolu s popisem podvodu, jehoz jste pripadnou obeti.

Samozrejme je i to, ze i Vy se muzete informovat na CDA o vyvoji kauzy. Za timto ucelem je nutne znat reference number pripadu, o ktery se jedna:

Your unique reference number for this message is SECO11637308. Please use this if you contact us about your enquiry.

a to prostrednictvim telefonu na cisle +448454040506 (s uvedenim prave onoho ref. no.), nebo lze vyuzit online formular na strankach CDA (staci zadat do vyhledavace frazi Consumer direct UK).

Doufam, ze tento podvod jen tak nezapadne a preji Vam z UK hodne stesti.
---

ted jde o to, za jak dlouho to admini slevoletu smazou.

optimisticky si davam jeden den :mrgreen:

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od ragbysta »

a je to. další nepoctivec v tahu

jankre
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 61
Registrován: 25. 03. 2010, 14:10
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od jankre »

Tuhle kauzu sleduju jen z povzdálí ale znovu mi připomněla jeden obrovský přínos tohoto (i každého podobného) fóra:
každá "supernabídka" či nový byznys model v zájmové oblasti je podroben velice podrobnému zkoumání a křížové palbě lidí s různým stupněm znalostí a zkušeností. Laik, jinak odkázaný na reklamu a až pozdější možné špatné zkušenosti, tak má minimálně signál, že tohle pravděpodobně nebude fungovat nebo jen po omezenou dobu.
Už se mi několikrát dost vyplatilo poradit se s přítelem Googlem, než se nadchnu pro nějakou jedinečnou nabídku :o jako např. při prvních náznacích problémů u Sky Europe.
Tímto chci poděkovat všem diskutujícím, kteří včas odhadli a až k předpovězenému konci "doprovodili" další z geniálních projektů zaměřených na naše peníze... :clap:

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Kamyl »

Kéž by takových lidí, kteří použijí strejdu Googla a trochu poshánějí informace, než udělají nějakou kravinu, bylo co nejvíce... Pak totiž takové pseudofirmy nebudou mít šanci. Dokud ale bude masa lidí důvěřivě skákat na cokoli, co se objeví v reklamě, bohužel těchto šmejdů ubývat moc nebude... :sad:

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od rpet »

moc jsem neveril tomu, ze se tim CD bude nejak zabyvat, ale oni si ten complaint fakt asi precetli:
---
19th April 2011

Dear Mr X

Thank you for your enquiry to Consumer Direct, your reference number for this case is SW 3930920

We appreciate your taking the time to inform us of this matter.

The information you’ve supplied, has been sent to the relevant Trading Standards Service, for their information purposes. This information will help to ensure, that the Trading Standards is made aware of the trader’s current business practice.

If you would like to speak to one of our advisers, please call 0845 404 05 06 for assistance. Alternatively you could look at our website, www.direct.gov.uk/consumer

Thank you for your enquiry

Dave Brown.
Consumer Direct South West Advisor

Please note that Consumer Direct wishes to make clear that any advice provided is based on the information supplied and is subject to revision or amendment in the light of further evidence. Only the Courts can interpret statutory legislation with any authority.
----
kez by jim HMRC nasadilo palku velkou, jak Hyde Park :clap:

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

Neni to spíš univerzální automatická odpověď , kterou posílá robot po třech dnech? :)

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od rpet »

ale jo, vcelku to muze i byt automat... jenze podstatne je, ze to poslali na TSS, ktery ma nasledne dost rozsahle moznosti, jak si s nima poradit. a o to mi jde, protlacit to nekam, kde se tim nekdo bude zabyvat. pri cemz netvrdim, ze je hotovo, treba me cekaji dalsi kroky, co ja vim...

muf2muf
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 13
Registrován: 04. 01. 2011, 18:23
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od muf2muf »


poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od poja »

objednávky za milion to si mi snad ani neche věřit, že b ys enachytalo nějakejch 400...podle ohlasů to vypadalo, že jich bylo spíš v řádu jednotek možná desítek..


Odpovědět