Slevolety.cz

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
morph
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 79
Registrován: 27. 01. 2011, 15:47
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od morph »

Proc, tedka neprobiha business akce? V makru nemaji bohemku ve sleve tento tyden? :D


Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Robert »

Přijde mi, že vás nějak ty slevolety moc berou :?

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

Bezva akce 50% dolů!!
Třeba do Barcelony letenky lehce přes 2tis! S Prahy se Smartama. Super!!

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

creyman píše:Bezva akce 50% dolů!!
Třeba do Barcelony letenky lehce přes 2tis! S Prahy se Smartama. Super!!

super vyhodit dva litry do koše:)

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Kamyl »

No ja prave ziram, co to ma znamenat, maji dalsi domenu www.slevoletenky.cz a zrovna koukam, ze maji 50% dolu a ze spolupracuji s SW. Tak jsem se podival zrovna na "nas" let PRG - FCO (13. - 16.4.), ktery se da koupit primo na webu Smartu za 6584,- Kc a slevoletenky ho nabizi ve stejnem terminu za 1248,- Kc.

Tady neco hodne smrdi...


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od prodejce »

Tohle už asi rozhejbe ledy. Pochybuju, že "on-line booking" s uvedením čísel linek Travel Service strpí.

A propos .. není to tím, že se blíží "magické datum" 1.4.?

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

To je pravda, ani mě to nenapadlo....prvního tam na stránku hodí Apríl :D !! a je to...sakra tomu se říká business model - jednoduchý, vtipný

No třeba letenka 11.05 mi nabídli 1111 korun, SW web 1721 korun a Pelikán 2016 korun...zázraky se dějí.
Naposledy upravil(a) Zajda dne 25. 03. 2011, 16:07, celkem upraveno 1 x.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Globik »

Kamyl píše:No ja prave ziram, co to ma znamenat, maji dalsi domenu http://www.slevoletenky.cz a zrovna koukam, ze maji 50% dolu a ze spolupracuji s SW. Tak jsem se podival zrovna na "nas" let PRG - FCO (13. - 16.4.), ktery se da koupit primo na webu Smartu za 6584,- Kc a slevoletenky ho nabizi ve stejnem terminu za 1248,- Kc.

Tady neco hodne smrdi...

Zajímavé. Napřed mi to na Tvoje data vyhodilo "Termín Vašeho letu
Omlouváme se, ale ve Vámi zvolený termín nejsou k dispozici žádné letenky" a za pár minut tam místa byla za 1111+999.
Možná je příčina stejná: "Omlouváme se za předchozí výpadek serveru, systém nezvládal uživatelský nápor." :clap:
Každopádně jsem taky zvědavý, co z toho všeho nakonec bude. Asi bychom měli uzavírat sázky :lol:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Globik »

Zajda píše:To je pravda, ani mě to nenapadlo....prvního tam na stránku hodí Apríl :D !! a je to...sakra tomu se říká business model - jednoduchý, vtipný

No třeba letenka 11.05 mi nabídli 1111 korun, SW web 1721 korun a Pelikán 2016 korun...zázraky se dějí.

Vždyť se to tu zaměstnanci TS jenom hemží, tak o tom by někdo mohl něco vědět, ne?

Jenže to jsou létající zaměstnanci, ti do obchodů nevidí.

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

Globík píše:." :clap:
Každopádně jsem taky zvědavý, co z toho všeho nakonec bude. Asi bychom měli uzavírat sázky :lol:


No to je jasný...Sazka padá a sázet tam s vidinou, že buď prohraji nebo mi to nevyplatí už není tak lákavé :) ... no já jsem vyloženě hravý typ...takže Slevoletům dávám do konce června maximálně, pak to zabalí a "zisk" * rozdělí spravedlivě mezi akcionáře ...

* zaplacené, ale nerealizované poukazy na období 7/2011 až bůh ví kdy :-)

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od ragbysta »

heheheh :clap: :crazy: :clap: :crazy: :clap: to jsem zvedav aby tam nestál sám....


petr modry
29. 03. 2011 08:15

Lidičky ve čtvrtek mam letet tak jsem zvedav dam pak info
:lol: :lol: :lol: :lol:

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

tohle je také nabídka k neodolání:)

Slevolety.cz
Dobrý den cestovatelé,

rádi bychom Vám jako partner Summer Beach Party nabídli V.I.P. vstup zdrama na tuto akci. Jediné, co pro to musíte udělat, je napsat si o V.I.P. lístky na naši Facebook zeď a prvních 5 lidí získá 2 zmíněné V.I.P. vstupenky.

a teď trošku vážněji, tohle přišlo na můj dotaz ke QS, zatím čekám na jejich vyjádření, zda jde o haluz či ne:)

Se společností Travel Service / Smartwings jsme v aktivním kontaktu a máme domluvenou exkluzivní spolupráci, která oficiálně začíná k 1.4.2011. Včas Vám zašleme pozvánku na společnou tiskovou konferenci, kde projekt představíme. V kontaktu s paní Dufkovou nejsme, jednání probíhají s panem Müllerem (ředitel Smart Wings).

Co se serveru slevoletenky.cz týče - máte pravdu, že letenky jsme předchozí víkend prodávali s výraznou slevou.Jednalo se o zaváděcí pilotní akci, která nebyla podpořena žádnou reklamou, proto jsme se rozhodli radikálně snížit ceny letenek. Šlo nám o to získat publicitu samotnou nabídkou a upozornit stávající zákazníky na to, že spouštíme novou službu. Akce byla úspěšná, za první víkend jsme prodali velké množství letenek. Společnost Travel Service / Smartwings bylo o všem samozřejmě řádně informovaná.
Jak můžete v současné době vidět, zaváděcí akce se slevou 50% na letenky skončila a aktuálně nabízené letenky jsou již za vyšší ceny. V některých termínech nabízíme ceny dokonce vyšší než Travel Service / Smartwings nebo konkurence.

Jak sám ve svém dřívějším článku na idnes.cz uvádíte - aerolinky bojují o zákazníky a ceny jsou mimořádně nízké. I my tento krok následujeme a nabízíme naše letenky za nejnižší možné ceny. Na každém letu, který máme v nabídce je určitý počet letenek za promo cenu, s vyprodáváním letu se samozřejmě cena letenek zvyšuje. Tento systém používá většina leteckých společností a my v tomto ohledu nejsme výjimkou.

Dále bychom rádi zdůraznili, že nám opravdu jde především o spokojenost našich klientů. Jak paní Dufková rovněž zmiňuje, zatím žádná stížnost ze strany cestujících nebyla zaznamenaná.
Dnes proběhlo další z řady jednání ze společností Travel Service / Smartwings, paní Dufková by Vám v blízké době měla zaslat doplňující vyjádření k Vaším dotazům.


a zde ještě původní vyjádření QS. Buď slevolety lžou nebo v QS neví jedna ruka, co dělá druhá. Mě nějak stále nejde do hlavy, proč by QS nabízel někde své letenky o čtvrtinu levněji, než na svém webu, vytočil své zákazníky na webu a prodejce a dal exkluzivní ceny serveru, jejichž spokojený zákazník je dosud nedohledatelný:)
"žádnou smluvní spolupráci s touto firmou nemáme, žádné speciální ceny jim neposkytujeme. To znamená, že pro své příp.klienty by museli kupovat letenky přes náš rezervační systém za naše ceny. Proč pak inzerují za tyto ceny a na jakém principu pracují/prodávají, toto se musíte zeptat jich.

Situaci monitorujeme…

Žádnou stížnost ze strany cestujících jsme zatím nezaznamenali."

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

ragbysta píše:Lidičky ve čtvrtek mam letet tak jsem zvedav dam pak info
:lol: :lol: :lol: :lol:


Toho bych se nebál..je ještě moc brzo, aby to zabalili...to je jasný, že to měsíc dva poběží..jsem moc zvědavý na tiskovou konferenci :-) ale klidně popiš detaily...jakou "akci" jsi využil a jak jsi dostal letenku...přes koho letíš a tak dále a tak dále...

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od firefly »

Zase jsem si početla na slevoletech v jejich diskuzi a musím říct, že mi mimo jiné vadí i možná pro někoho maličkost - jejich mluvčí nebo kdo to za ně odpovídá, pravděpodobně nezná českou gramatiku, používá při odpovědi oslovení tazatele ve tvaru : dobrý den pane Sůra, dobrý den pane Kučera, :surprised: :surprised: apod. I taková zdánlivě maličkost dovede udělat si obrázek o celé společnosti. Domnívám se , že reprezentant jakékoliv firmy, by měl umět v písemném i ústním styku používat správný tvar u oslovování.
Takže vážení ze Slevoletů, až si toto přečtete, věřím, že své chyby napravíte. :lol: :lol: :lol:

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od HonzaLB »

firefly píše:Zase jsem si početla na slevoletech v jejich diskuzi a musím říct, že mi mimo jiné vadí i možná pro někoho maličkost - jejich mluvčí nebo kdo to za ně odpovídá, pravděpodobně nezná českou gramatiku, používá při odpovědi oslovení tazatele ve tvaru : dobrý den pane Sůra, dobrý den pane Kučera, :surprised: :surprised: apod. I taková zdánlivě maličkost dovede udělat si obrázek o celé společnosti. Domnívám se , že reprezentant jakékoliv firmy, by měl umět v písemném i ústním styku používat správný tvar u oslovování.
Takže vážení ze Slevoletů, až si toto přečtete, věřím, že své chyby napravíte. :lol: :lol: :lol:

Travel Service dnes vyloučil, že by měl s firmou jakoukoliv exkluzivní smlouvu...


Odpovědět