Slevolety.cz

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

Tak na tenhle Apríl ti neskočím.....já už zjistil, že od 1.4. bude TS lítat jenom pro slevolety...to jsi novinář?? Si nezjistíš ani takovýhle základní data...objem prodaných letenek už předčil Lufthansu a British Airways dohromady (teď to je údaj za březen 2011) ... asi bude muset stáhnout TS všechny letadla z Kanady, Iráku a kde to všude má a začít lítat 19x denně do Paříže... 17x do Říma a tak dále a tak dále... Na Heatrow už začínají přidávat gate, páč jim to nestačí.... :-)


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Globik »

Zajda píše:Tak na tenhle Apríl ti neskočím.....já už zjistil, že od 1.4. bude TS lítat jenom pro slevolety...to jsi novinář?? Si nezjistíš ani takovýhle základní data...objem prodaných letenek už předčil Lufthansu a British Airways dohromady (teď to je údaj za březen 2011) ... asi bude muset stáhnout TS všechny letadla z Kanady, Iráku a kde to všude má a začít lítat 19x denně do Paříže... 17x do Říma a tak dále a tak dále... Na Heatrow už začínají přidávat gate, páč jim to nestačí.... :-)

Jsi vedle. Už se pro ně staví LHR T6.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od firefly »

Prý začínají jednat i s Mysem Canaveral.

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

firefly píše:Prý začínají jednat i s Mysem Canaveral.


Neříkej dvakrát :lol: ... si to přečetli a už určitě jede adresa galactic.slevolety.cz :wink: kupte si poukaz a letíte do vesmíru....od 15.4. :-) jednáme s VirginGalactic...exkluzivní smlouva, původně 200 tisíc dolarů, u nás 100 tisíc :-)

Sau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 02. 02. 2009, 10:06
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Sau »

Oba dva jste vedle - odkůpí ze Speyeru Burana a budů létat z Vodochod samy.


creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od creyman »

"...platbu kartou připravujeme" Předpokládám, že by jim karetní společnost uvolňovala platby až po realizaci letu jako u SkyEurope. Protojí stále připravují a budou "připravovat.. :-)"

Jinak to ještě opravdu nikdo neletěl??

E-letenky mohou poslat 48hodin před odletem, to znamená, že mi klidně potvrdí termín třeba na září a vůbec se nebudou nákupem pravděpodobně zabývat...

Vzhledem k tomu, že prodávali i letenky s 50% slevou a 25% slevou od Smartů, tak plnění závazků a krach může nastat poměrně brzo. Záleží kolik se toho prodalo možná málo, nebo nic a pojedou ještě dál. To mě vede k "soutěžní otázce"
Anketa- Kdy to Slevolety zabalí ? Dávám můj první tip 10.května 2011

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

Kdybys pořádně četl, tak jsem to tu už říkal :wink: respektive vyhlásil soutěž SazkaSlevolety...osobně bych to viděl na červen...ale možná už i dříve. Něco mi říká, že 1.5. by mohli si vybrat volno a plynule v něm pokračovat 2.5., 3.5. .... a tak dále :lol: Kdybych něco podobného dělal, tak bych to zabalil na konci června....páč do té doby nejsou letenky tak drahý, dá se realizovat nějaký objem letů z prodaných letenek, tvářit se solidně a pak na největší nápor, prázdniny, kde letenka za 2 litry return je dost utopie na poptávaný termíny, tak shrábnout prachy .... no mě fakt pobavila ta busisness class :-) opravdu bych chtěl vidět někoho nalévat bohemku na T1 ...
někdo myslím na stránce 9 psal, že letí a pak napíše,...už to je asi týden, tak nevím....ale zase myslím, že odletěl, to bych se nebál...jen mě zajímalo, jak mu dali tu rezervaci...

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Kamyl »

Hmm, tak http://www.slevolety.cz nam nejak nejede, Slevoletenky jeste tak nejak napul funguji, ale tim, ze to meli provazane s webem Slevolety, tak tam spousta linku nefunguje, vcetne diskuze.... Mno, zajimave... :)
Slevolety.JPG

EDIT: A tak plany poplach, uz jim to jede...

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od prodejce »

Dobrý den,

v zájmu zkvalitňování služeb bychom Vás rádi požádali o zpětnou vazbu:

Z jakého důvodu jste se nakonec rozhodli nerealizovat platbu za Vaší objednávku a nevyužít nabídku letenky do Paříže?

Děkujeme za spolupráci a přejeme krásný a úspěšný den.

Zákaznický servis
info@slevolety.cz
+420 731 620 243
--
Online Vision LTD
43 Durants Road
Enfield EN3 7AN
United Kingdom
http://www.slevolety.cz

This email and any attachments to it may be confidential and are intended solely for the use of the individual to whom it is addressed. Any views or opinions expressed are solely those of the author and do not necessarily represent those of Online Vision LTD. If you are not the intended recipient of this email, you must neither take any action based upon its contents, nor copy or show it to anyone. Please contact the sender if you believe you have received this email in error.

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od ragbysta »

aaaa tak to vypadá že to slevolety už zabalily. :clap: :clap:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od prodejce »

a proč myslíš?

Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Zajda »

Evidentně neměli zaplaceno za doménu nebo hosting, jinak by jim ti nikdo takhle nevypnul....ještě to nebalí, ale tak nějak jsou teď dost často off-line, do diskuse píšou nějací lidé pod celým jménem (což například zde na fóru je zcela běžné nepsat pod přezdívkou), ale administrátor nemá potřebu do toho zasahovat, evidentně se množí případy nevrácení ceny poukazů...respektive až po důrazném postěžování si na fóru....irská vláda taky tvrdila, že žádnou půjčku rozhodně potřebovat nebude :lol: ... takže všechno je v naprostém pořádku, letenky se za podnákupní ceny dají prodávat do nekonečna :clap:

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od ragbysta »

že už přestali komunikovat už ani nic nevysvětlují jsou off line asi se jim nepodařilo nalákat moc lidí tak se jim to už asi ani nevyplatí :geek:

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od poja »

ragbysta píše:že už přestali komunikovat už ani nic nevysvětlují jsou off line asi se jim nepodařilo nalákat moc lidí tak se jim to už asi ani nevyplatí :geek:


online na chatu nebyli nikdy ale jejich vyjadreni v diskuzi mi velmi chybi

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Slevolety.cz

Příspěvek od Kamyl »

No jednou jsem zahlid online stav... Ale bylo to jednou z mych asi 100 navstev jejich webu... :)


Odpovědět