New York v srpnu

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Jano
Stav: Offline

New York v srpnu

Příspěvek od Jano »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
Jano dik. Mam jedinou nabidku LUFTHANSA plus UNITED AIRLINES se dvema prestupy za 18300 vcetne tax. Myslis, ze lze dosahnout nizssi ceny? Pokud ano, kde.
Dik za odpoved.
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

Pochybujem ze zozenies nieco lacnejsie ako CZK18300. A keby aj, ze o nejakych 500 alebo 1000 korun lacnejsie by niekde bolo, tak na to minies tolko usilia aby si tu letenku niekde nasiel, ze sa to neoplati. CZK18300 je dobra cena za rocnu letenku.



--Jano


jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

New York v srpnu

Příspěvek od jjj »

JANO
Tak jsem koupil *A, dokonce jedna zmena for free. Dik za pomoc.

jjj

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

New York v srpnu

Příspěvek od Zlin142 »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
Jano dik. Mam jedinou nabidku LUFTHANSA plus UNITED AIRLINES se dvema prestupy za 18300 vcetne tax.<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>
Jestli tam jsou dva prestupy, tak je to supr cena, protoze jen taxy budou tipnu si mimimalne 3000. Navic MSP neni uplne frekventovana destinace jako LA, NY, MIA ORD apod.

jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

New York v srpnu

Příspěvek od jjj »

K ty cene do MSP, je to cena pro studenta

jjj

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

New York v srpnu

Příspěvek od vita »

Nedaří se mi zaknihovat letenky na letušce, vždycky to hodí tuhle hlášku:
"Rezervace byla neúspěšná!
(potvrdil/a jste přepravní podmínky ?)
(Bad AIR: book)"

Co mám dělat? Dost to spěchá! Pomoct!


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

New York v srpnu

Příspěvek od vita »

Tak už mám koupené letenky. A jak to vyšlo, to je naprostá bomba! Poletím celkem čtyřikrát(Praha - Zurich - New York - Zurich - Praha). Čtyřmi typy letadel z nichž jsem ještě s děma typy neletěl! Se třemi společnostmi, z nichž jsem ještě se dvěma neletěl! A teď podrobněji:
Praha - Zurich: Swiss, Avro RJ85(ani s jedním jsem dosud neletěl)
Zurich - New York: American Airlines, Boeing 767-300(škoda, že nemají 400 nebo nenasadí B777, ale letět s AA byl vždycky můj sen)
New York - Zurich: Swiss, Airbus A330-200(Dal jsem tumuto letu přednost před letem AA hlavně protože chci taky zkusit jaký standard má Swiss na dálkových linkách a pak budu moc porovnat B767 a A332)
Zurich - Praha: CSA, Boeing 737-500 (i CSA musím "dát nažrat" Mrzí mě jen, že v Zurichu bude jen hodina na přestup, chtěl jsem okusit spoterskou terasu). No neni to paráda! Nebyly sice nejlevnější(stáli přes 32 tisíc(pro dva) a byly i levnější(přes Paříž s AF nebo Milano s Alitalií čí Frankfurt s LH, ale při letu zpět nebyla v Paříži ani hodina na přestup, s cateringem Alitalie už nechci mít nic společného a Frankfurt byl to samé jako Paříž). Zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s letištěm v Curychu, s American Airlines a se Swissem. Předem díky.

Koosi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 412
Registrován: 06. 10. 2004, 15:01
Stav: Offline

New York v srpnu

Příspěvek od Koosi »

vita, tak to aspoň zajistíš, jak funguje ta personaltelevize, co je na každém opěradle :)

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

New York v srpnu

Příspěvek od vita »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
vita, tak to aspoň zajistíš, jak funguje ta personaltelevize, co je na každém opěradle :)


<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>
Swiss je v A330 má? Opravdu? To sem ani nevěděl! Škoda, že je nemají AA v B733.

Koosi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 412
Registrován: 06. 10. 2004, 15:01
Stav: Offline

New York v srpnu

Příspěvek od Koosi »


IL62
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 24. 09. 2004, 22:04
Bydliště: Praha
Stav: Offline

New York v srpnu

Příspěvek od IL62 »

Vitia: No nechci ti brát iluze, ale s AA jsem měl tu čest jednou LHR-JFK-LHR. Tam A 300, zpět 767. Při cestě zpět 7 hodin zpoždění. Technické důvody. Žádné občerstvení, 2x do letadla a zase ven a poslední 2 hodiny před odletem už na palubě. Přestup v LHR absolutní chaos. Kdyby jsme si sami nezajistili přebukování na další let, nikdo by se o nás nepostaral. Dokonce jsme si sami museli zjistit, kdy nám letí další spoj do PRG a pak nám teda milostivě usměvavá pracovnice zjistila, jestli jsou volná místa.
Tak hodně štěstí!!


Odpovědět