Vyhledani letenek na Kubu

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
dmnc
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 13. 12. 2012, 15:20
Stav: Offline

Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od dmnc »

Zdravím vás,

nenapadá někoho, proč mi matrix nedokáže najít žádnou nabídku letů pro tento výběr?

From: ORY, CDG, BVA, PRG, VCE, DUS, NRN, VIE, FCO, CIA, LIN, MXP, BGY, FRA, HHN, LCY, LHR, LGW, LTN, STN, AMS
To: Varadero Juan Gualberto Gomez, Cuba (VRA)

To stejné, pokud hledám letenku na Havanu (HAV), přitom Pelikán, Skyscanner i jiné flight search enginy mi lety zobrazí, ale bohužel už není výhledávání tak flexibilní jako třeba u Matrixu.

Nějaký nápad, kde je chyba? Nemají tyto data v databázi pro tuto destinaci?

Díky :)


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od alesesl »

dmnc píše:Zdravím vás,

nenapadá někoho, proč mi matrix nedokáže najít žádnou nabídku letů pro tento výběr?

From: ORY, CDG, BVA, PRG, VCE, DUS, NRN, VIE, FCO, CIA, LIN, MXP, BGY, FRA, HHN, LCY, LHR, LGW, LTN, STN, AMS
To: Varadero Juan Gualberto Gomez, Cuba (VRA)

To stejné, pokud hledám letenku na Havanu (HAV), přitom Pelikán, Skyscanner i jiné flight search enginy mi lety zobrazí, ale bohužel už není výhledávání tak flexibilní jako třeba u Matrixu.

Nějaký nápad, kde je chyba? Nemají tyto data v databázi pro tuto destinaci?

Díky :)


Tak Kubu z BVA, LCY, HHN, BGY, LIN, CIA, NRN, STN urcitel hledat nemusis, nebot z techto letist nic nepoleti. Zkus nejake nemecke chartery jako Air Berlin, Condor.de nebo neco britskeho, jako Thomascook nebo Monarch.

dast
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 03. 12. 2008, 21:37
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od dast »

dmnc píše:nenapadá někoho, proč mi matrix nedokáže najít žádnou nabídku letů pro tento výběr?

From: ORY, CDG, BVA, PRG, VCE, DUS, NRN, VIE, FCO, CIA, LIN, MXP, BGY, FRA, HHN, LCY, LHR, LGW, LTN, STN, AMS
To: Varadero Juan Gualberto Gomez, Cuba (VRA)

To stejné, pokud hledám letenku na Havanu (HAV)

Matrix je americká firma, takže se na to vztahuje US embargo na cokoliv, co má něco společného s Kubou :-). Stejně tak nenajdeš letenky na Kubu např. na Expedii...

Edit: upravena citace

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od whiskey »

AF i KL lietaju HAV denne z CDG/AMS.

Kevil
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 260
Registrován: 02. 05. 2014, 11:04
Stav: Offline

Re: Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od Kevil »

Od půlky listopadu létá do Varadera na Kubě např. Edelwiess Air z Curychu, dále TUI fly z Bruselu a Condor z Frankfurtu.


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od Globik »

Kevil píše:
08. 09. 2020, 19:29
Od půlky listopadu létá do Varadera na Kubě např. Edelwiess Air z Curychu, dále TUI fly z Bruselu a Condor z Frankfurtu.
To jsi odpovídal na ten 8 let starej dotaz? :D
Říkám si, že bych se tam někdy podíval. Nejlépe za pětikačku ve firstce. Tak si počkám na Tvoje nový webovky.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od pettte »

Tak jo. Tak raději budeme všichni sedět, dáme si ruce do klína, a budeme čekat, co nám spadne z nebes.
Pokrok za celá staletí přinášili lidé, kteří něco chtěli změnit, kteří chtěli něco dokázat, ano spoustě se to nepovedlo, ale bez snahy by nebyl pokrok.
Zrovna nekonečná snaha lidí v USA, kde přebýváš, byla hnacím motorem, a dostala USA tam kde jsou, a to přestože někteří dokázali zkrachovat několikrát za život, ale vždy se zvedli a šli do toho znova.
Pdle tebe a Prodejce by bylo asi lepší, kdyby Kevil pařil hry, chastal a fetoval, to by bylo pro společnost přínosnější, že jo?

Ale hanět někoho je tak příjemné a jednoduché, že jo?!

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od flyingblue »

pettte píše:
09. 09. 2020, 09:45
Tak jo. Tak raději budeme všichni sedět, dáme si ruce do klína, a budeme čekat, co nám spadne z nebes.
Pokrok za celá staletí přinášili lidé, kteří něco chtěli změnit, kteří chtěli něco dokázat, ano spoustě se to nepovedlo, ale bez snahy by nebyl pokrok.
Zrovna nekonečná snaha lidí v USA, kde přebýváš, byla hnacím motorem, a dostala USA tam kde jsou, a to přestože někteří dokázali zkrachovat několikrát za život, ale vždy se zvedli a šli do toho znova.
Pdle tebe a Prodejce by bylo asi lepší, kdyby Kevil pařil hry, chastal a fetoval, to by bylo pro společnost přínosnější, že jo?

Ale hanět někoho je tak příjemné a jednoduché, že jo?!
Pokrok nevznika tim, ze opakujes vec, kterou udelaly desetisice lidi pro Tebou.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od pettte »

To by mne fakt zajímalo, co konkrétního o jeho projektu všichni víte. Já vím, všude jste byli dvakrát, někde i 3x....
Jsou to jeho peníze, jeho práce, jeho čas, tak mu do toho nepindejte!

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od prodejce »

pettte píše: Podle .. prodejce by bylo asi lepší, kdyby Kevil pařil hry, chastal a fetoval, to by bylo pro společnost přínosnější, že jo?
Já jsem jasně napsal, že by bylo přínosnější, aby se Kevil učil paličkovat. Po pěkné krajce bude ve společnosti poptávka vždy, po letenkách nikoli.

pettte
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 455
Registrován: 02. 04. 2017, 15:55
Stav: Offline

Re: Vyhledani letenek na Kubu

Příspěvek od pettte »

prodejce píše:
09. 09. 2020, 12:36
pettte píše: Podle .. prodejce by bylo asi lepší, kdyby Kevil pařil hry, chastal a fetoval, to by bylo pro společnost přínosnější, že jo?
Já jsem jasně napsal, že by bylo přínosnější, aby se Kevil učil paličkovat. Po pěkné krajce bude ve společnosti poptávka vždy, po letenkách nikoli.
Tvrdí letenkář v důchodu, k smrti vystrašený čínskou chřipkou.....


Odpovědět