Levně v business class?

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od flyingblue »

kowal píše:Na LHR budu přestupovat mezi terminály, což by mě u DL čekalo taky, jen v USA. Takže v tom fakt nevidím žádnou zásadní (ne)výhodu. Nebo snad DL zavedla přímé linky z PRG do MIA, MCO?


No prestup mezi T4/T3 na JFK je neporovnatelne lepsi nez prestup mezi T3/T5 na LHR.


Michal1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 74
Registrován: 03. 05. 2008, 23:31
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od Michal1 »

kowal píše:Na LHR budu přestupovat mezi terminály, což by mě u DL čekalo taky, jen v USA. Takže v tom fakt nevidím žádnou zásadní (ne)výhodu. Nebo snad DL zavedla přímé linky z PRG do MIA, MCO?


Myslel jsem to tak, že v Londýně byl transfer mezi letišti, nikoli mezi terminály. Nevím, zda je to tak u této akce BA vždy, ale v mém návrhu rezervace tomu tak bylo.
Jinak Delta bohužel nezavedla přímé linky z PRG do MIA, MCO ani nikam jinam :)

Michal1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 74
Registrován: 03. 05. 2008, 23:31
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od Michal1 »

prodejce píše:
Michal1 píše:Za 35 tis Kč v C Class o prázdniných do Miami mi to přijde (obzvlášť s přihlédnutím k cenám prázdninových letenek do USA v Y) jako zajímavý produkt.


Nejsi sám. Tyto letenky jdou vyloženě na dračku. Takže kdo chcete koupit, moc bych neváhal. Jinak ti též uděluji palec nahoru a červený puntík za vzornou propagaci a popularizaci lůžkových letenek :-bd A samozřejmě se jedná o reakci na ceny British Aiways. Když se dva perou, zákazník se směje (vleže)!


Rudým puntíkem se doma pochlubím, díky.
Akce DL je přímou reakcí na nabídku BA - bohužel se dají letenky koupit tuším pouze do 10.6., odlet do 29.8. a jsou tříměsíční.
Mě to ale vyhovuje, tak jsem si 4 letenky koupil, neboť obzvlášť s přihlédnutím prázdninovým cenám Sky Teamových letenek na Floridu v Y se jedná o velmi zajímavou nabídku.

Zatím bylo letenek dost a letadla se dala nakombinovat tak, jak to vyhovuje vkusu toho kterého soudruha.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od prodejce »

Asi to dám sem:

Buy your ticket on www.alitalia.com from 4 October until 12 October 2014 fly between 03 November 2014 and 15 December 2014 from Prague, Vienna or Budapest to any Alitalia destination in South America and Middle East. You will immediately benefit of the special 20 % discount in Classica-Economy Class, and a 15% discount in Classica Plus-Premium Economy Class and in Magnifica-Business Class from the fare of your ticket.

To get the discount, choose your destination, select your flight, type in the e-Coupon code AZDISCOUNT when asked and press the "Apply" button. The special discount will be automatically calculated on your round trip ticket final price

gr09
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1106
Registrován: 03. 01. 2011, 14:55
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od gr09 »

Tak to je pech, tou dobou sice letim pres FCO, ale z Jizni Ameriky do Prahy na vikend. Alitalia ma v business pomerne prijemne sedacky v 777, takze by to byla jasna volba.


happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od happyna »

MUC - DEL- MUC 557 EUR
do června 2015

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od whiskey »

happyna píše:MUC - DEL- MUC 557 EUR
do června 2015

115 hodin?? wtf? alebo nieco zle citam?

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od nartym »

whiskey píše:
happyna píše:MUC - DEL- MUC 557 EUR
do června 2015

115 hodin?? wtf? alebo nieco zle citam?


11S, takze 11h :)

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od happyna »

whiskey píše:
happyna píše:MUC - DEL- MUC 557 EUR
do června 2015

115 hodin?? wtf? alebo nieco zle citam?

Nene 11 Stunden :wink:

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od prodejce »

Jet Airways? Nechci být špatným prorokem ale to nebude C-cl. Tento chyták s 9W tu už dokonce jednou proběhnul mám takový pocit.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od happyna »

prodejce píše:Jet Airways? Nechci být špatným prorokem ale to nebude C-cl. Tento chyták s 9W tu už dokonce jednou proběhnul mám takový pocit.

Nechci se hadat s prodejcem, ale u vetsiny prodejcu je videt ze to je trida C a i zavazadla sedi 40kg. A zatim jsem nevidel ze by nekdo psal ze mu prisly e-tickety na jinou tridu. A pokud prodavaj z Prahy celou Indii za 5-6tisic, tak bych se nedivil ani tomuhle.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od whiskey »

nartym píše:11S, takze 11h :)

ocividne by som nemal dalej odkladat tu navstevu oftalmologa...

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od prodejce »

Ano, je to business class, někomu upadla nula při vkládání tarifu. Je to error fare v C.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od prodejce »

Čaute, možná s tím jdu s křížkem po funuse, ale Swiss business class z Prahy do Baselu je nyní za 3600 Kč a Ženeva za 5000 Kč - oboje zpáteční, včetně tax. Tak kdybyste někdo chtěl zajet do Švýcarska nakoupit na Vánoce sejra a čokolády, můžete si udělat výlet 8)

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od alesesl »

prodejce píše:Čaute, možná s tím jdu s křížkem po funuse, ale Swiss business class z Prahy do Baselu je nyní za 3600 Kč a Ženeva za 5000 Kč - oboje zpáteční, včetně tax. Tak kdybyste někdo chtěl zajet do Švýcarska nakoupit na Vánoce sejra a čokolády, můžete si udělat výlet 8)


Jsem nekde cetl, ze s timto tarifem ale neni narok na vstup do salonku na letistich, nebo se pletu?


Odpovědět