Levně v business class?

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od kowal »

Já kupoval DPS s QR z PRG za 33.xxx Kč, což mi přišlo hodně slušné, zvlášť když jsem potřeboval 4 letenky. A PVG z PRG také s QR za 26.000 Kč. Tam se teď dají koupit i přímé lety s Číňany za cca 36.000 (a za to nabízí i ten DPS, ale oboji v hodně omezených termínech).


honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od honzeek1 »

kowal píše:Já kupoval DPS s QR z PRG za 33.xxx Kč, což mi přišlo hodně slušné, zvlášť když jsem potřeboval 4 letenky. A PVG z PRG také s QR za 26.000 Kč. Tam se teď dají koupit i přímé lety s Číňany za cca 36.000 (a za to nabízí i ten DPS, ale oboji v hodně omezených termínech).


Tu PVG jsem mel taky, i kdyz jsem se vlastne puvodne chtel podivat do DOH, jen jsem se kvuli te cene musel otocit v PVG :) Ted koukam, ze DPS je z IST i na 2019 za 30k, tak mne zacina svrbit prst. Za 33 z PRG je hodne slusny, ja bohuzel ty companion fares moc nevyuziju. Jednou za rok se to ve vice da, ale obvykle to je jen dvakrat tolik penez a polovicni sranda :)

kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od kowal »

honzeek1 píše:
kowal píše:Já kupoval DPS s QR z PRG za 33.xxx Kč, což mi přišlo hodně slušné, zvlášť když jsem potřeboval 4 letenky. A PVG z PRG také s QR za 26.000 Kč. Tam se teď dají koupit i přímé lety s Číňany za cca 36.000 (a za to nabízí i ten DPS, ale oboji v hodně omezených termínech).


Tu PVG jsem mel taky, i kdyz jsem se vlastne puvodne chtel podivat do DOH, jen jsem se kvuli te cene musel otocit v PVG :) Ted koukam, ze DPS je z IST i na 2019 za 30k, tak mne zacina svrbit prst. Za 33 z PRG je hodne slusny, ja bohuzel ty companion fares moc nevyuziju. Jednou za rok se to ve vice da, ale obvykle to je jen dvakrat tolik penez a polovicni sranda :)


Tak to chápu, mně se to naopak zrovna hodilo, že jsme za cenu dvou mohli jet čtyři. Byla ještě varianta KLM za cca 55 os. nebo EK za cca 77 os. A to se mi teda dávat nechtělo, QR měly i pro mě více vyhovující časy. Takže jsem byl rád, že se to takhle povedlo. Prošvihnul jsem SYD z PRG za cca 55 os., tak třeba ještě něco přijde.

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od honzeek1 »

kowal píše: Prošvihnul jsem SYD z PRG za cca 55 os., tak třeba ještě něco přijde.


Nebo za tech 35k z ARN ci OSL ci odkud to bylo, to se objevuje celkem pravidelne.

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od MarcosFT »

DPS z IST za 32 je pecka....kdybych uz nemel SQ C s A359 koupeny, nevahal bych. Btw co povazujete za dobrou cenu C na TATL? Ja koupil s BA JFK z MUC za 987 euro s jednou noci na Manhattanu...Bral jsem to vylozene kvuli 747 BA, tak nejak ze sentimentu... :D


shady
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 84
Registrován: 12. 01. 2011, 19:57
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od shady »

MarcosFT píše:DPS z IST za 32 je pecka....kdybych uz nemel SQ C s A359 koupeny, nevahal bych. Btw co povazujete za dobrou cenu C na TATL?


LH MUC-SFO za 800e
BA OSL-PHX za 540e

to su tie z tych lepsich farov, teraz je ex taliansko pekny LH F do HKG za 2500, co je tiez fajn cena.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od prodejce »

shady píše:to su tie z tych lepsich farov, teraz je ex taliansko pekny LH F do HKG za 2500, co je tiez fajn cena.

Nějaký konkrétní termín?

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 709
Registrován: 10. 06. 2014, 21:30
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753
Bydliště: Hong Kong
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od MarcosFT »

prodejce píše:
shady píše:to su tie z tych lepsich farov, teraz je ex taliansko pekny LH F do HKG za 2500, co je tiez fajn cena.

Nějaký konkrétní termín?


Jde to i z Recka...

shady
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 84
Registrován: 12. 01. 2011, 19:57
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od shady »

MarcosFT píše:
prodejce píše:
shady píše:to su tie z tych lepsich farov, teraz je ex taliansko pekny LH F do HKG za 2500, co je tiez fajn cena.

Nějaký konkrétní termín?


Jde to i z Recka...


Ako vravi Marcos ide to aj z ATH. PVG,PEK,HKG

Lufthansa (LH) ANCPGG1 ATH to HKGGeneral notes
VALID FOR TRAVEL COMMENCING ON/AFTER 21APR 18 AND ON/ BEFORE 16DEC 18. ALL TRAVEL MUST BE COMPLETED BY MIDNIGHT ON 22DEC 18.Category 15: Sales restrictions
TICKETS MUST BE ISSUED ON/BEFORE 29APR 18

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od prodejce »

Z itálie to nevidím, z řecka jo. A propos, bylo by dobrý dát do názvu threadu nějaké varování. Lovci levných letenek by z týhle diskuze mohli dostat alergickej záchvat...

Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od Admin »

Fabo píše:
honzeek1 píše:
prodejce píše:Jen ještě doplním, že identické vlákno jsem v této sekci fóra založil již 5.9.2013, ale s lákavější názvem "Levně v business class?"

Ale nebudu na něm bazírovat, klidně pokračujme zde...


Aha, omlouvam se, nehledal jsem. Da se to sloucit?


Admin to umi.


Máte to sloučené.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od whiskey »

prodejce píše: A propos, bylo by dobrý dát do názvu threadu nějaké varování. Lovci levných letenek by z týhle diskuze mohli dostat alergickej záchvat...

podla mna je to dobre tak, ako to je :))

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Business class letenky

Příspěvek od honzeek1 »

MarcosFT píše: Btw co povazujete za dobrou cenu C na TATL?


Dobrou cenu beru do 30k East Coast, do 35k West Coast. Vybornou pak o 5k mene. Obdobne pak 30k Afrika, 35k Asie a 40k OZ.
Errory jako OSL, ktere jsem take letel, neberu jako legitimni cenu.

kowal
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 252
Registrován: 17. 04. 2012, 23:35
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od kowal »

Za 35 jsem kupoval PRG - LHR - LAX - SFO - LHR - PRG, bylo to na začátek srpna (2014) s BA, tam A380 a zpět B747, to jsem považoval za celkem dobrou cenu. Neberu teď v potaz chyby, tohle byla standardní nabídka a rád jsem se proletěl na horní palubě 747 za rozumnou cenu.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Levně v business class?

Příspěvek od Globik »

kowal píše:Za 35 jsem kupoval PRG - LHR - LAX - SFO - LHR - PRG, bylo to na začátek srpna (2014) s BA, tam A380 a zpět B747, to jsem považoval za celkem dobrou cenu. Neberu teď v potaz chyby, tohle byla standardní nabídka a rád jsem se proletěl na horní palubě 747 za rozumnou cenu.

To byly časy... Teď je tento routing na začátek srpna za 36, ale v dobytčáku. A to jsou více než 3 měsíce předem. Jsem zvědavý, zda se vyplní prodejcovo cenové proroctví.


Odpovědět