Nairobi/Zanzibar

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Nairobi/Zanzibar

Příspěvek od Tony Smoke »

S priatelkou sa v januari chystame na svadobnu cestu do Afriky, ciel je Kena a Zanzibar. Po preskusani viacerych alternativ mi najlepsie vychadza zabookovat VIE-NBO/ZNZ-VIE, s tym, ze prelet NBO-ZNZ zabookujem zvlast. Priatelka mala rozne pripomienky co sa tyka letovych casov, tak mi najlacnejsie vychadza Qatar, avsak za dalsich 30€ by som mohol mat aj Emirates s este lepsimi letovymi casmi. Avsak, tu sa vyskytol problem. ITA mi vyhladala spojenie s Emirates, avsak nikde inde ho neviem najst. A co je sranda, Emirates.com mi ZNZ ako destinaciu neponuka, tak neviem, preco to ITA nasla a ako to nejaka OTA chce predat na jednom itenerary. Viete mi poradit, ze kde tie lety hladat? Skusal som kayak, airfasttickets, expediu, flugladen. Napada vas este nieco? Vopred dakujem :)


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Nairobi/Zanzibar

Příspěvek od flyingblue »

Tony Smoke píše:S priatelkou sa v januari chystame na svadobnu cestu do Afriky, ciel je Kena a Zanzibar. Po preskusani viacerych alternativ mi najlepsie vychadza zabookovat VIE-NBO/ZNZ-VIE, s tym, ze prelet NBO-ZNZ zabookujem zvlast. Priatelka mala rozne pripomienky co sa tyka letovych casov, tak mi najlacnejsie vychadza Qatar, avsak za dalsich 30€ by som mohol mat aj Emirates s este lepsimi letovymi casmi. Avsak, tu sa vyskytol problem. ITA mi vyhladala spojenie s Emirates, avsak nikde inde ho neviem najst. A co je sranda, Emirates.com mi ZNZ ako destinaciu neponuka, tak neviem, preco to ITA nasla a ako to nejaka OTA chce predat na jednom itenerary. Viete mi poradit, ze kde tie lety hladat? Skusal som kayak, airfasttickets, expediu, flugladen. Napada vas este nieco? Vopred dakujem :)


Zkus nejakeho prodejce. Opravdoveho prodejce.

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Nairobi/Zanzibar

Příspěvek od Tony Smoke »

diki moc :)
Po par hodinovom skusani ma napadlo splitnut segment ZNZ-VIE na ZNZ-NBO a NBO-VIE....a hla, zadarilo sa!!

pokofi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 214
Registrován: 26. 09. 2011, 22:48
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nairobi/Zanzibar

Příspěvek od pokofi »

Jestli ještě potřebuješ nějak pomoci se ZNZ a NBO, tak mi klidně napiš zprávu, podívám se na to.


Odpovědět