Arménie, Jerevan

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
jerrry
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 05. 07. 2011, 10:14
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Arménie, Jerevan

Příspěvek od jerrry »

Ahoj, snažím se najít levné letenky do Arménie, ideálně na červenec nebo srpen, ale moc se mi nedaří. Neměl by někdo tip, klidně i na více přestupů, na nějaký cenově výhodný let. Vše, co nacházím, je tak okolo 7 - 8k. Odlet Praha, Vídeň, Polsko, Německo :)


Avathar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 29. 07. 2009, 07:43
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Avathar »

Planuju to, vymyslel jsem to za 750, - v akci do Kutaisi z wav nebo katowic, pak Tbilisi nočním vlakem nebo maršutkou 13 - 20 gel a z Tbilisi do Jerevanu stojí noční vlak (lehátka) okolo 500 Kč. Navíc až 4x ušetřím za nocleh :-)
Naposledy upravil(a) Avathar dne 15. 06. 2014, 06:23, celkem upraveno 1 x.

Avathar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 29. 07. 2009, 07:43
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Arménie, Jerevan

Příspěvek od Avathar »

Eventuálně se podívejte na kombinaci s pegasem přes Istanbul, lítají pak buď do Batumi (okolo 30 e) nebo do Tbilisi (okolo 50), třeba maj i Jerevan, nemam teď možnost zjistit, ale Praha_Istanbul byly ceny kolem 2 tis.

Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Arménie, Jerevan

Příspěvek od Pan Am »

Avathar píše:Eventuálně se podívejte na kombinaci s pegasem přes Istanbul, lítají pak buď do Batumi (okolo 30 e) nebo do Tbilisi (okolo 50), třeba maj i Jerevan, nemam teď možnost zjistit, ale Praha_Istanbul byly ceny kolem 2 tis.


Vzhledem k historickým událostem a vztahům mezi Tureckem a Arménií prostě žádné letecké spojení Istanbulu s Jerevanem není. Než zkrachovala Armavia, tak provozovala chartery do Istanbulu.

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Arménie, Jerevan

Příspěvek od MEA »

z istanbulu je do jerevanu tak daleko, ze az. navyse musis ist aj tak cez gruzinsko - pozemna hranica je nepriepustna...


jerrry
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 05. 07. 2011, 10:14
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Arménie, Jerevan

Příspěvek od jerrry »

díky za tipy, zkusím pohledat.
Avathar: to je docela slušnej trip, sice se trochu projedeš, ale zase to bude stát za to. Na kdy to plánuješ?

Avathar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 29. 07. 2009, 07:43
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Arménie, Jerevan

Příspěvek od Avathar »

jerrry píše:díky za tipy, zkusím pohledat.
Avathar: to je docela slušnej trip, sice se trochu projedeš, ale zase to bude stát za to. Na kdy to plánuješ?

Příští rok, minimálně od dubna, do té doby jsem terminově zasekanej.

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1336
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Arménie, Jerevan

Příspěvek od Lkprak »

Avathar píše:
jerrry píše:díky za tipy, zkusím pohledat.
Avathar: to je docela slušnej trip, sice se trochu projedeš, ale zase to bude stát za to. Na kdy to plánuješ?

Příští rok, minimálně od dubna, do té doby jsem terminově zasekanej.


Přesně tohle mám v plánu také a reálně to vidím taky na jaro nebo léto příštího roku. Ještě uvažuju o přejezdu autobusem z Batumi do tureckého Trabzonu a až odtamtud s Pegasem přes IST domů, možná i s nějakou zastávkou na prohlídku Istanbulu.


Odpovědět