Letenka do Vegas, na Nový Zéland a zpět

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
majda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 11. 2014, 12:01
Stav: Offline

Letenka do Vegas, na Nový Zéland a zpět

Příspěvek od majda »

Ahoj. Potřebovala bych pomoct s kombinací letu z Prahy/Vídně/Německa do Las Vegas, kde bych si dala pár dnů pauzu a následně pokračovala na Nový Zéland (libovolné letiště), a poté návrat zpět od ČR (nebo Vídně/Německa). Cestovala bych sama, klidně jen s omezním na příruční zavazadlo a problém nemám ani s delšíma čekačkama na letišti.

Z Prahy/Vídně nebo Německa bych do Vegas rád odletěla okolo 4. ledna 2015, respektive nejpozději 5. ledna bych potřebovala být ve Vegas. Z Vegas směr Nový Zéland bych ráda přeletěla v termínu mezi 9. a 13. lednem, a z Nového Zélandu zpět (Praha, Vídeň, Německo) návrat kdykoliv mezi 25. lednem a později (klidně až do 10. února).

Neměl byste někdo tip na takovou kombinaci? Cena počítám že asi bude vyšší, ale sama to dokupy nedám, tak budu moc ráda, když byste mi s tím někdo pomohl. Majda


happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letenka do Vegas, na Nový Zéland a zpět

Příspěvek od happyna »

Můžu mít dotaz, s jakou cenou tak počítáš? :)

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Letenka do Vegas, na Nový Zéland a zpět

Příspěvek od hafi »

Zběžně jsem našel Air New Zealand s RTW tarifem, třeba z FRA do LAX, z LAX na NZ a zpět do FRA. A LAX-LAS buď nějakým local lowcostem, nebo po zemi. Ale furt jde o ceny kolem 60k.

Anebo na dvě zpáteční letenky z Evropy za celkem stejnou cenu (ale s lepšími parametry - z Prahy do LAS a pak z Prahy na NZ).

majda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 11. 2014, 12:01
Stav: Offline

Re: Letenka do Vegas, na Nový Zéland a zpět

Příspěvek od majda »

AHoj, díky za reakce. S cenou bych se rád pohybovala někde okolo 45k, pokud by to bylo reálné. Co jsem hledala já, bylo vše kolem 70k.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Letenka do Vegas, na Nový Zéland a zpět

Příspěvek od hafi »

co je v LAS v tom termínu? Akorát koukám, že na al.com někdo shání letenky do LAS/LAX na stejná data.

Jinak za 45 je to hodně optimistické.

Ještě jsem koukal jestli není lepší zpátečka LAS-NZ-LAX a možná je to časově lepší než dvě zpátečky z Evropy, ale finančně to je nastejno.


flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Letenka do Vegas, na Nový Zéland a zpět

Příspěvek od flyingblue »

majda píše:AHoj, díky za reakce. S cenou bych se rád pohybovala někde okolo 45k, pokud by to bylo reálné. Co jsem hledala já, bylo vše kolem 70k.


Majdo, leti i Jude? :-)

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Letenka do Vegas, na Nový Zéland a zpět

Příspěvek od dejavu »

od 5. ledna je v LAS veletrh CES...

majda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 11. 2014, 12:01
Stav: Offline

Re: Letenka do Vegas, na Nový Zéland a zpět

Příspěvek od majda »

děkuju vám za infomrace. já se tam právě chtěla potkat s přáteli, ale ta cena je fakt vysoká a mimo můj rozpočet (studuju :)) ). Myslíte, že nějaký pozdější termín by tedy asi mohl být levnější, že ano?

doplnění: teď koukám do zpráv a na začátek března mi tady někdo z fóra poslal docela dobré ceny, tak to asi přehodnotím.


Odpovědět