Letenky do USA

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Airbus380 »

Tak tak, u mě zrušeno..(NY z PRG).


shady
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 84
Registrován: 12. 01. 2011, 19:57
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od shady »

Na jednom znamo blogu sa objavila info z twitteru, ze to budu honorovat, ak je vydani eticket.
Je tu niekto kto chytil LH akciu do SFO minuly tyzden? Presiel tyzden a letenky stale confirmed.

Rofledman
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 29. 09. 2016, 10:45
Oblíbené typy letadel: B773, B744
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Rofledman »

Aktuálně se dají splašit díky United letenky z Osla/Kodaně do USA pod 5000 zpáteční. Z PRG tedy +- 7000 Kč. NY, LA, Chicago, Wasington apod. Chtěl jsem se ale spíše zeptat ze zvědavosti, jak přesně tyhle slevy cílí jednotlivé skupiny? Na destinaci, odkud třeba mají málo PAX?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Globik »

Rofledman píše:Aktuálně se dají splašit díky United letenky z Osla/Kodaně do USA pod 5000 zpáteční. Z PRG tedy +- 7000 Kč. NY, LA, Chicago, Wasington apod. Chtěl jsem se ale spíše zeptat ze zvědavosti, jak přesně tyhle slevy cílí jednotlivé skupiny? Na destinaci, odkud třeba mají málo PAX?

Kde jsi to našel? Dal jsem do Matrixu celý aktuální půlrok, některé dny bylo PRG-LAX za necelých 13 tisíc, ale je to s KLM/AF. United dražší. Na webu United jsem dal půlku února až března, 15 dní v destinaci a nejlevnější je za 664 USD.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Fabo »

Predpokladam, ze to mysli jako LCC letenku z OSL/CPH(/STO?) do statu, plus pripoj separatne.

Je to nejspis asi kvuli tomu, ze z regionu Skandinavie je ted hlavne diky Norwegian a WOW Air uplne brutalni konkurence/cenova valka na transatlantiku. Dokonce i LH zavedla odsud HBO transatlanticke tarify.


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Globik »

Fabo píše:Predpokladam, ze to mysli jako LCC letenku z OSL/CPH(/STO?) do statu, plus pripoj separatne.

Je to nejspis asi kvuli tomu, ze z regionu Skandinavie je ted hlavne diky Norwegian a WOW Air uplne brutalni konkurence/cenova valka na transatlantiku. Dokonce i LH zavedla odsud HBO transatlanticke tarify.

No já nevím... Dal jsem celý únor CPH-LAX, pod 2300 DKK se to nedostane a je to LH. S Norwegian se pod 2000 za RT také nedostanu. A kde je ten UA, díky kterému to je? A divím se, že to není zveřejněné na akcni....ky tečka kom

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Fabo »

Ted jsem to zkusil, a taky se s UA pod 4000NOK nedostanu, OSL-CHI

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od jencik »

Nebol to žiadny HBO taríf ani LCC letenka so separatnym pripojom, len to zle nacenili, uz pred polnocou boli ceny v norme.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od jencik »

Bolo to na fly4free

Rofledman
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 29. 09. 2016, 10:45
Oblíbené typy letadel: B773, B744
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Rofledman »

Já to zahlédl na zaletsi nebo tak nějak. Trvalo to cca do půlnoci ale termíny tam byly skoro každý den od 4000 do 6000 podle destinace. A co jsem četl, tak to lidem normálně uznali. Většinou to bylo skrz Curych se SAS a následně Swiss. Zpět vždy UA do Londýna a SAS do Osla/Kodaně. Líbilo se mi ještě, že některy ty lety z USA byly ještě i přes Chicago.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Globik »

OW USA-KFL 69 dolarů, USA-evropský kontinent 89 dolarů. Do konce května. Bohužel nejbližší letiště je FRA.
https://www.fly4free.com/flight-deals/u ... paign=push

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Fabo »

Zrada, akcni cena plati jen pri koupe RT a jen na jeden smer...

ve vysledku tedy od 270 EUR R/T ex EU resp. 260 USD ex US, coz porad neni spatne, akorat je to jen s jednim malym carryonem. Jak si tam clovek prida sedacku, velky carryon a 20kg v podpalubi, uz je to 400+, coz uz takove terno neni. A porad je to bez jidla a porad jen standartni sitz.

I kdyz ta idea letu do SFO nebo LAX za 2 stovky se mi libi, to bych snad i dal (a dokoupil si za dalsi stovku dve premium eko sedacku)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Globik »

Fabo píše:Zrada, akcni cena plati jen pri koupe RT a jen na jeden smer...

ve vysledku tedy od 270 EUR R/T ex EU resp. 260 USD ex US, coz porad neni spatne, akorat je to jen s jednim malym carryonem. Jak si tam clovek prida sedacku, velky carryon a 20kg v podpalubi, uz je to 400+, coz uz takove terno neni. A porad je to bez jidla a porad jen standartni sitz.

I kdyz ta idea letu do SFO nebo LAX za 2 stovky se mi libi, to bych snad i dal (a dokoupil si za dalsi stovku dve premium eko sedacku)

Aha. Není to klamání spotřebitele? Navíc, pokud jsem si všiml dobře, je ta cena jen pro členy klubu. Budiž. Ale že inzerují takovou cenu a přitom se to za ni koupit nedá (musí se koupit další segment), to už je IMHO za hranou.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Fabo »

Globik píše:
Fabo píše:Zrada, akcni cena plati jen pri koupe RT a jen na jeden smer...

ve vysledku tedy od 270 EUR R/T ex EU resp. 260 USD ex US, coz porad neni spatne, akorat je to jen s jednim malym carryonem. Jak si tam clovek prida sedacku, velky carryon a 20kg v podpalubi, uz je to 400+, coz uz takove terno neni. A porad je to bez jidla a porad jen standartni sitz.

I kdyz ta idea letu do SFO nebo LAX za 2 stovky se mi libi, to bych snad i dal (a dokoupil si za dalsi stovku dve premium eko sedacku)

Aha. Není to klamání spotřebitele? Navíc, pokud jsem si všiml dobře, je ta cena jen pro členy klubu. Budiž. Ale že inzerují takovou cenu a přitom se to za ni koupit nedá (musí se koupit další segment), to už je IMHO za hranou.


Souhlasim, a mozna by to bylo i napadnutelne, tezko rict.

Rofledman
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 29. 09. 2016, 10:45
Oblíbené typy letadel: B773, B744
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Letenky do USA

Příspěvek od Rofledman »



Odpovědět