Skypicker / Kiwi.com

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
David Eiselt
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 26. 02. 2014, 08:48
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od David Eiselt »

Spíš by mohl už konečně přestat okrádat lidi na zavazadlech... :crazy:


prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od prodejce »

Stát nalil do letenkového byznysu Kiwi.com dotaci 28 milionů korun

zdroj:
http://zdopravy.cz/stat-nalil-do-letenk ... orun-2784/

.. nikdy by mě nenapadlo, že je možné dostat dotaci na prodej letenek. Asi opravdu myslím postaru, jsem morální dinosaurus.

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od flyingblue »

prodejce píše:Stát nalil do letenkového byznysu Kiwi.com dotaci 28 milionů korun

zdroj:
http://zdopravy.cz/stat-nalil-do-letenk ... orun-2784/

.. nikdy by mě nenapadlo, že je možné dostat dotaci na prodej letenek. Asi opravdu myslím postaru, jsem morální dinosaurus.


Nejsi dostatecne inovativni. Musis nazvat svoji prodejnu jako centrum sdilenych sluzeb (nebo podobne)!

Na druhou stranu, co bys s tema penezma delal? Jiz dnes jich mas tolik, ze je nestihas utracet a mit penize dela jenom problemy.

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od Robert »

flyingblue píše:
prodejce píše:Stát nalil do letenkového byznysu Kiwi.com dotaci 28 milionů korun

zdroj:
http://zdopravy.cz/stat-nalil-do-letenk ... orun-2784/

.. nikdy by mě nenapadlo, že je možné dostat dotaci na prodej letenek. Asi opravdu myslím postaru, jsem morální dinosaurus.


Nejsi dostatecne inovativni. Musis nazvat svoji prodejnu jako centrum sdilenych sluzeb (nebo podobne)!


Nebo zkusit alespoň grant na nějakou studii, například dopad genderových rozdílů na trh letenek v ČR... Mohlo by to koneckonců dělat to centrum služeb :)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od flyingblue »

Robert píše:
flyingblue píše:
prodejce píše:Stát nalil do letenkového byznysu Kiwi.com dotaci 28 milionů korun

zdroj:
http://zdopravy.cz/stat-nalil-do-letenk ... orun-2784/

.. nikdy by mě nenapadlo, že je možné dostat dotaci na prodej letenek. Asi opravdu myslím postaru, jsem morální dinosaurus.


Nejsi dostatecne inovativni. Musis nazvat svoji prodejnu jako centrum sdilenych sluzeb (nebo podobne)!


Nebo zkusit alespoň grant na nějakou studii, například dopad genderových rozdílů na trh letenek v ČR... Mohlo by to koneckonců dělat to centrum služeb :)


To je pristipkareni, par stovek tisic :-)


persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od persona »

Musíte myslet na to, že to má také nějakou udržitelnost a otřesné papírování. Však oni v kiwi zjistí, že to možná za ty peníze ani nestojí až budou muset najmout ekonoma, účetního, někoho na vyplňování tabulek a time-sheetů (srov. např. metodiku EU pro toalety, dávám jen pro pobavení, není součástí projektu, ale kdo ví - takové centrum možná také potřebuje záchody) :-) - první dvě strany: https://www.portal-vz.cz/getmedia/fb750 ... isoary.pdf) Tipl bych si, že to bude z tohoto programu: http://www.oppik.cz/dotacni-programy/ic ... ych-sluzeb - OP PIK MPV je znám utrácením pro průmysl a aplikovanou sféru a zároveň je to chaotické ministerstvo (stejně jako všechna ostatní).

Důležitý je zejména název čili prodejce by si měl podat projekt s názvem jako: Inovace, integrace a diverzifikace managementu prodeje koncových produktů v oblasti civilního letectví a výzkum jejich přidané hodnoty s přihlédnutím k akceleraci transferu získaného know-how do praxe.
Naposledy upravil(a) persona dne 12. 10. 2017, 13:11, celkem upraveno 1 x.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od HighFlyer »

persona píše:Důležitý je zejména název čili prodejce by si měl podat projekt s názvem jako: Inovace, integrace a diverzifikace managementu prodeje koncových produktů v oblasti civilního letectví a výzkum jejich přidané hodnoty s přihlédnutím k akceleraci transferu získaného know-how do praxe.

=)) =)) =))

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od Petr31 »

persona píše:Musíte myslet na to, že to má také nějakou udržitelnost a otřesné papírování. Však oni v kiwi zjistí, že to možná za ty peníze ani nestojí až budou muset najmout ekonoma, účetního, někoho na vyplňování tabulek a time-sheetů (srov. např. metodiku EU pro toalety, dávám jen pro pobavení, není součástí projektu, ale kdo ví - takové centrum možná také potřebuje záchody) :-) - první dvě strany: https://www.portal-vz.cz/getmedia/fb750 ... isoary.pdf) Tipl bych si, že to bude z tohoto programu: http://www.oppik.cz/dotacni-programy/ic ... ych-sluzeb - OP PIK MPV je znám utrácením pro průmysl a aplikovanou sféru a zároveň je to chaotické ministerstvo (stejně jako všechna ostatní).

Důležitý je zejména název čili prodejce by si měl podat projekt s názvem jako: Inovace, integrace a diverzifikace managementu prodeje koncových produktů v oblasti civilního letectví a výzkum jejich přidané hodnoty s přihlédnutím k akceleraci transferu získaného know-how do praxe.


..napsal jsi to úžasně! Shrnul bych to slovy, aby to nebylo takové Oliverovic "Čapí Hnízdo" ...Ono utratit těch 28 melounů a správně to zprocesovat, aniž by si někdo z potravního dotačního řetězce stěžoval a hodil do něj vidle, to není jen tak.... :lol: :lol: :lol: Jinak podobné dotace jsou přesně ten důvod, proč bych rád zažil Czexit.

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od Robert »

No mě se celkem líbí ty slova mluvčího Kiwi: "Technicky zajišťuje zapojení partnerů do tzv. virtuálního interliningu. Díky jeho fungování se nám daří lépe směřovat tržby z globální letecké přepravy do ČR." V tom je v podstatě vyjádřeno v podstatě vše, co Kiwi dělá.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od Petr31 »

Robert píše:No mě se celkem líbí ty slova mluvčího Kiwi: "Technicky zajišťuje zapojení partnerů do tzv. virtuálního interliningu. Díky jeho fungování se nám daří lépe směřovat tržby z globální letecké přepravy do ČR." V tom je v podstatě vyjádřeno v podstatě vše, co Kiwi dělá.


..jen bych upřesnil.....ne do ČR, ale na účty Kiwi :lol: Česká republika nikoho nezajímá.Nicméně žádný strom, navíc značně nahnilý, neroste do nebe, tak uvidíme.....ale ta dotace je opravdu akt čistého zoufalství.... :ymdevil:

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od Robert »

Petr31 píše:
Robert píše:No mě se celkem líbí ty slova mluvčího Kiwi: "Technicky zajišťuje zapojení partnerů do tzv. virtuálního interliningu. Díky jeho fungování se nám daří lépe směřovat tržby z globální letecké přepravy do ČR." V tom je v podstatě vyjádřeno v podstatě vše, co Kiwi dělá.


..jen bych upřesnil.....ne do ČR, ale na účty Kiwi :lol: Česká republika nikoho nezajímá.Nicméně žádný strom, navíc značně nahnilý, neroste do nebe, tak uvidíme.....ale ta dotace je opravdu akt čistého zoufalství.... :ymdevil:


Tak beru to tak, že tržby směřují do ČR, na účet Kiwi :) Ještě by mohl být nějaký projekt ohledně aerolinky létající jakoby dokolečka.

ppkk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 14. 07. 2015, 22:51
Oblíbené typy letadel: B737, B777
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od ppkk »

Zdravím,

mám primitivní dotaz, nikdo z Kiwi mi neodpověděl :D

stačí mít k odletu vytištěný e-ticket co mi došel na mail nebo je třeba mít ještě nějaké potvrzení apod.?

Děkuji

Nemec
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 447
Registrován: 28. 01. 2006, 21:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od Nemec »

Normalne staci cestovni doklad (pas/obcanka), ale zalezi s kym ve skutecnosti letis, jestli je to WIZZ ne Ryanair, mel by ses odbavit z domova, jinak budes platit, za odbaveni na prepazce.

ppkk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 14. 07. 2015, 22:51
Oblíbené typy letadel: B737, B777
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od ppkk »

ČSA a Norwegian

qwertyx64
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 156
Registrován: 03. 08. 2016, 02:20
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od qwertyx64 »

Kiwi zobrazuje aj vysledky z kayak-u oznacene ako "POWERED BY KAYAK" :shock: :shock: :shock:


Odpovědět