Skypicker / Kiwi.com

Kde sehnat levné letenky, tipy na prodejce.
Odpovědět
Erix8
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 30. 01. 2007, 18:25
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od Erix8 »

Nové PR, nové myšlenky: https://byznys.ihned.cz/c1-66058220-trz ... cu-letenek

Namátkou ...
- "obří tempo růstu"
- "nyní levnější ceny než konkurence v 60% případů, cíl 90 až 95%"
- "s čínským trhem začíná pomáhat velvyslanec v Šanghaji Richard Krpáč"
- "brzy bude možné se dostat z Jindřichova Hradce do New Yorku"
- (obnovená, ale už asi nelétající jakoby dokolečka) "vlastní letecká přeprava - díky systému, který umí předpovídat zájem o letenky, totiž firma našla už čtyři trasy, kde by bylo možné naplnit letadlo každý den = zaoceánské lety z Barcelony do Ameriky a do Asie"


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od Fabo »

Erix8 píše:Nové PR, nové myšlenky: https://byznys.ihned.cz/c1-66058220-trz ... cu-letenek

Namátkou ...
- "obří tempo růstu"

Myslel jsem, ze slovo "obri" uz je prekonano....

- "nyní levnější ceny než konkurence v 60% případů, cíl 90 až 95%"

Se spravnou definici pojmu "konkurence" by to urcite slo udelat.

- "s čínským trhem začíná pomáhat velvyslanec v Šanghaji Richard Krpáč"

Nevim, kdo by z toho zustal nejvic prekvapen, Krpac ze je velvyslancem, MZV CR, nebo Cinani, ze maj ambasadu v Sanghaji.

- "brzy bude možné se dostat z Jindřichova Hradce do New Yorku"

a ted to nejde? Chudak Jindrichohradecaci...
no ale pak... mam kamaradku, ktera prokazatelne byla v Jindrichaci, zije v Praze, a byla uz i na Ruzyni (a to potmo, co byla v Jindrichove Hradci)...
Tak nevim.
Ale kdyz tak nad tim premyslim... nejsem si zcela jist, zda kdy byla na T1... takze mozna ta zrada je tam... nebo to blokuji az na americke strane? :-?

- (obnovená, ale už asi nelétající jakoby dokolečka) "vlastní letecká přeprava - díky systému, který umí předpovídat zájem o letenky, totiž firma našla už čtyři trasy, kde by bylo možné naplnit letadlo každý den = zaoceánské lety z Barcelony do Ameriky a do Asie"


Bravo, prisli na to, ze z jednoho z nejvyznamenjsich evropskych trhu se vyplati prime dalkovky... skoda, ze az par let pote, co na to prisli treba Norwegian nebo Level...

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od flyingblue »

Erix8 píše:Nové PR, nové myšlenky: https://byznys.ihned.cz/c1-66058220-trz ... cu-letenek

Namátkou ...
- "obří tempo růstu"
- "nyní levnější ceny než konkurence v 60% případů, cíl 90 až 95%"
- "s čínským trhem začíná pomáhat velvyslanec v Šanghaji Richard Krpáč"
- "brzy bude možné se dostat z Jindřichova Hradce do New Yorku"
- (obnovená, ale už asi nelétající jakoby dokolečka) "vlastní letecká přeprava - díky systému, který umí předpovídat zájem o letenky, totiž firma našla už čtyři trasy, kde by bylo možné naplnit letadlo každý den = zaoceánské lety z Barcelony do Ameriky a do Asie"


Tak to se mi ulevilo, ze uz jim to system umoznil predpovedet :-) Jen ta realizace ...

http://www.planes.cz/cs/article/201958/ ... ozsirovani

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od zbozivulekral »

Chtěl jsem poprvé v životě koupit letenky přes kiwi. Potřebuju v květnu dostat fotografa do NYC a řeším to už docela pozdě. Schválně zkuste zadat do kiwi PRG-NYC 19.5. tam a 23.5. zpět. Nabídlo mi to toto:

Cena na dnešek super (su idiot, minulý týden tarif AA kolem 10,5k, dnes je vše kromě ukrajinců nad 15), jdu to hned booknout. A ejhle, jakmile jsem vyplnil první řádek vyskočilo na mě tohle:

Snímek obrazovky 2018-03-01 v 15.44.32.png
Snímek obrazovky 2018-03-01 v 15.44.32.png (76.42 KiB) Zobrazeno 7689 x


Celkem zmr*ství... :oops:
Přílohy
Snímek obrazovky 2018-03-01 v 15.44.12.png

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od flyingblue »

zbozivulekral píše:Chtěl jsem poprvé v životě koupit letenky přes kiwi. Potřebuju v květnu dostat fotografa do NYC a řeším to už docela pozdě. Schválně zkuste zadat do kiwi PRG-NYC 19.5. tam a 23.5. zpět. Nabídlo mi to toto:

Cena na dnešek super (su idiot, minulý týden tarif AA kolem 10,5k, dnes je vše kromě ukrajinců nad 15), jdu to hned booknout. A ejhle, jakmile jsem vyplnil první řádek vyskočilo na mě tohle:

Celkem zmr*ství... :oops:


Model Letuska.cz rok 1998 :-)


alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od alesesl »

zbozivulekral píše:Chtěl jsem poprvé v životě koupit letenky přes kiwi. Potřebuju v květnu dostat fotografa do NYC a řeším to už docela pozdě. Schválně zkuste zadat do kiwi PRG-NYC 19.5. tam a 23.5. zpět. Nabídlo mi to toto:

Cena na dnešek super (su idiot, minulý týden tarif AA kolem 10,5k, dnes je vše kromě ukrajinců nad 15), jdu to hned booknout. A ejhle, jakmile jsem vyplnil první řádek vyskočilo na mě tohle:

Celkem zmr*ství... :oops:


Vis jak se ti rika, kdo pozde chodi, same sobe skodi. Z Berlina je to za 400 eur s Wow air pres KEf, ale jen s prirucakem.

zbozivulekral
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 414
Registrován: 14. 01. 2018, 11:42
Oblíbené typy letadel: 787
Pohlaví: muž
Bydliště: LKTB
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od zbozivulekral »

alesesl píše:Vis jak se ti rika, kdo pozde chodi, same sobe skodi. Z Berlina je to za 400 eur s Wow air pres KEf, ale jen s prirucakem.


Tak o tom žádná, ale víš jak to s drahýma polovičkama chodí... Bohužel fotografovi příručák nestačí...

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: RE: Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od JackBrno »

P.B píše:
prodejce píše:Jsem rád, že si s Kiwi spokojený a určitě ti to neberu. Nicméně ty buď tak laskav, a neber ostatním právo kritizovat to, co se jim na Kiwi případně nelíbí.

Já nikomu nic neberu, jak jsem už několikrát zopakoval. Jen bych rád pochopil, kde se v lidech bere ta věčná nenávist a nepřejícnost. Protože ty pseudodůvody, které tady uvádíte, jsou fakt naprosto mimo mísu a nevěřím, že jsou to ty skutečný důvody, proč tu službu máte potřebu hejtovat. Jsou tady totiž víceméně inteligentní lidé a tohle mi prostě naprosto nesedí. Ta služba se vás evidentně nějakým způsobem dotkla, to fakt není o tom, že pan šéf bájí o vlastní aerolince a vy to považujete za nesmysl.
Toť vše. To je taky důvod, proč jsem se se po dlouhé době přihlásil :-)

Tys sem vletěl asi dost pozdě, že ti unikly ty zásadní důvody. Takže třeba podle mě kiwi vyrostlo prakticky na podvodu a to v tom, že prodávají jakože lety s garancí přestupu mezi vzájemně nespolupracujícími dopravci. Ve skutečnosti ta garance je velmi omezená, takže velké části cesťáků reálně negarantuje vlastně nic, ovšem ten cestující se to dozví až v okamžiku, kdy mu takový návazný spoj bez jeho viny uletí. Já bych měl být první, kdo bude pyšný na úspěšnou globální společnost, která vyrostla v městě, kde bydlím a kde denně jezdím kolem jejího sídla. Ale sorry, nemůžu být pyšný na někoho, kdo reálně nemá žádný neobvyklý produkt a v podstatě zákazníky oblbuje. Pyšný jsem na firmy typu Jablotron, pyšný můžu být na firmy typu Student Agency atd, tedy firmy které mají reálný vlastní produkt a nejsou to jen hloupými novináři propagovaní "přeskládávači krabic". A těch ukradených 100mega formou naprosto neodůvodněné dotace, na které jsem musel nechtěně přispívat ze svých daní, to je vrchol. Tyhle chvalozpěvy si prosimtě odpusť, tady nejsi mezi naivními puberťáky, ale mezi lidmi, kteří vidí trochu do hloubky oboru...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od Globik »

Rád bych Tě ještě doplnil, že v civilizovaném světě je u záruk, které vyžadují dost přísné podmínky, zvykem používat termín "omezená záruka". Což je přesně tento případ a nic takového uváděno není (takže by se na to asi mohl kouknout nějaký ten úřad pro kontrolu hospodářské soutěže, ale zřejmě ještě nikdo nepodal podnět).
A P.B. mi svým příspěvkem připomíná určitou politickou kategorii občanů, kteří pouhou kritiku (zejména jisté jedné z největších skupin obyvatel planety) nazývají hejtování. Prostě miluješ nebo nenávidíš, mezi tím nic není. (A nějaké věcné argumenty a fakta? Koho to zajímá?)

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od krakra »

zbozivulekral píše:Chtěl jsem poprvé v životě koupit letenky přes kiwi. Potřebuju v květnu dostat fotografa do NYC a řeším to už docela pozdě. Schválně zkuste zadat do kiwi PRG-NYC 19.5. tam a 23.5. zpět. Nabídlo mi to toto:

Cena na dnešek super (su idiot, minulý týden tarif AA kolem 10,5k, dnes je vše kromě ukrajinců nad 15), jdu to hned booknout. A ejhle, jakmile jsem vyplnil první řádek vyskočilo na mě tohle:

Snímek obrazovky 2018-03-01 v 15.44.32.png


Celkem zmr*ství... :oops:


Přitom květen není tak brzo aby se to chovalo takhle!

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od krakra »

zbozivulekral píše:Chtěl jsem poprvé v životě koupit letenky přes kiwi. Potřebuju v květnu dostat fotografa do NYC a řeším to už docela pozdě. Schválně zkuste zadat do kiwi PRG-NYC 19.5. tam a 23.5. zpět. Nabídlo mi to toto:

Cena na dnešek super (su idiot, minulý týden tarif AA kolem 10,5k, dnes je vše kromě ukrajinců nad 15), jdu to hned booknout. A ejhle, jakmile jsem vyplnil první řádek vyskočilo na mě tohle:

Snímek obrazovky 2018-03-01 v 15.44.32.png


Celkem zmr*ství... :oops:


Speciálně i KIWI platí dvakrát měř a jednou řež. Podle mě KIWI funguje na principu, "lidi jsou blbí, skočí na to", druhé vyhledávání už bylo v pohodě a vše zafungovalo správně.
Nesmí se klikat na první nabídku!

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od JackBrno »

Globik: díky za doplnění :)

flyingblue
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5478
Registrován: 16. 12. 2008, 14:31
Bydliště: up in the air
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od flyingblue »


sv.i
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 78
Registrován: 14. 06. 2007, 19:58
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od sv.i »

.... Finančním ředitelem roku 2017 se stal Juraj Strieženec ze společnosti Kiwi.com s.r.o.. Porota ocenila např. nárůst obratu společnosti o více než 125%, celkové snížení nákladů a zvýšení efektivity podpůrných oddělení o více jak 10%.
Na druhém místě se umístil Radek Hovorka, finanční ředitel společnosti Letiště Praha, Český aeroholding, a.s. Porota ocenila zejména získání nejvyššího možného ratingu v ČR a přípravu ekonomického modelu rozvoje Letiště Praha. ......



https://bit.ly/2H2pWFz

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Skypicker / Kiwi.com

Příspěvek od persona »

HighFlyer mne na FB nepřímo upozornil na volnočasový aspekt Kiwi: https://www.kiwi.com/stories/denmark-wa ... ge-status/ :-)


Odpovědět